2019 Nemecko - čakatelia na víza

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Blue34
    Účastník

    Zakladám túto tému pre našich priateľov, ktorí sa podelia o svoje nápady týkajúce sa vízovej problematiky od roku 2019, dúfam, že všetko bude prospešné pre všetkých...

    Northyyy
    Účastník

    Manželka dvakrát volala na pobočku cudzincov a vraj mi nešli papiere, transakcie sú v Turecku pomalé a ozveme sa vám hneď, ako vám dorazia doklady. Po mesiaci a pol som poslal e-mail na konzulát a žiadna odpoveď. Insha'Allah dostaneme súhlas čo najskôr.Je ťažké čakať 😒

    Radím vám, aby ste boli trpezliví, ak zavoláte a stlačíte, transakcie sa môžu oneskoriť, pretože neviete, na akého úradníka narazíte, dôležitý je príslušný úradník.

    prajem han
    Účastník

    Ako ste povedali, ak nemáte komplikovanú situáciu, väčšinou dostanete odpoveď do dvoch týždňov zo zahraničnej pobočky a dostanete súhlas.
    Dúfam, že dostanete dobré správy a stretnete svoju ženu.

    Zdravím vás
    Podal som žiadosť aj v decembri, minulý týždeň som dostal list o chýbajúcich dokumentoch, manželka si ho vezme zajtra.
    Počul som, že tí, ktorí sa prihlásili v decembri, boli schválení v januári, čakáme, dúfam, že čoskoro prídu naše odpovede.

    Northyyy
    Účastník

    Zdravím vás
    Podal som žiadosť aj v decembri, minulý týždeň som dostal list o chýbajúcich dokumentoch, manželka si ho vezme zajtra.
    Počul som, že uchádzači, ktorí podali žiadosť v decembri, dostali súhlas v januári, nečakáme, pane Alláhu, naše odpovede prídu okamžite.

    ahoj
    Dúfam, že do dvoch týždňov dostanete odpoveď a dobré správy zo zahraničnej pobočky.

    financovania Leow
    Účastník

    :D

    ozzzyj
    Účastník

    Zdravím vás
    Podal som žiadosť aj v decembri, minulý týždeň som dostal list o chýbajúcich dokumentoch, manželka si ho vezme zajtra.
    Počul som, že uchádzači, ktorí podali žiadosť v decembri, dostali súhlas v januári, nečakáme, pane Alláhu, naše odpovede prídu okamžite.

    No, tento proces sa veľmi mení, tí, ktorí idú do miest ako malé mestá, majú vízum za 2 dni, 1 týždeň a čakajú na 6 mesiacov 🤷🏻‍♀️, o vízum som požiadal napríklad 8. novembra, prišiel minulý týždeň, prajem vám, aby ste boli za krátky čas u vás doma.

    financovania Leow
    Účastník

    :D

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    20. januára som podal žiadosť z Ankary o dieťa, moje doklady boli úplné. Nešlo o nič negatívne, takže to bolo krátke. Moja žena žije v centre Stuttgartu. Prihlásil sa niekto zo Stuttgartu, ako dlho to bude trvať predtým? Existujú ľudia, ktorí podávajú žiadosti z miest ako Mníchov a Berlín a získavajú víza na obdobie jedného mesiaca a pol.

    mustafad
    Účastník

    Priatelia, vízový koncept je veľmi relatívny koncept, myslím si, že sa nepodmieňujete predčasným alebo neskorým odchodom, pretože váš vek je 1 mesiac a o 2 mesiace prišiel priateľ, táto práca má objednávku, podáte žiadosť, svoje dokumenty. choď do Nemecka, príde (alebo nepríde) list manželovi / manželke. Podľa vás po predložení dokladov, ak je vaša situácia v poriadku, sa k vám vízum dostane do niekoľkých týždňov, takže odtiaľto nedostanete žiadny tip vašu prácu neurýchli, takže vaša práca je úplne v rukách dôstojníkov, takže vám nezostáva nič iné, ako čakať na to najlepšie. Niektorí priatelia povedali, že majú ísť a žiadnym spôsobom nesledujú tvoju prácu pred 3. mesiacom, ale považujem za nesprávne, presnejšie, ak sa tvoje dokumenty dostali do Nemecka, o tvojho manžela sa stará policajt a informácie môžeš získať od ten úradník, dúfam, že každý má v čase diplomovej práce vízum.

    financovania Leow
    Účastník

    :D

    mustafad
    Účastník

    Dnes mám vízum pre tých, ktorí čakajú.

    financovania Leow
    Účastník

    : politika:

    CNS24
    Účastník

    Dnes mám vízum pre tých, ktorí čakajú.

    Buďte dobrí  :)

Zobrazujem 12 odpovedí – 526 až 537 (celkom 537)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.