2019 Nemecko - čakatelia na víza

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Blue34
    Účastník

    Zakladám túto tému pre našich priateľov, ktorí sa podelia o svoje nápady týkajúce sa vízovej problematiky od roku 2019, dúfam, že všetko bude prospešné pre všetkých...

    prajem han
    Účastník

    :)

    financovania Leow
    Účastník

    selam  :)
    Samozrejme, som si istý, že s Tureckom je to veľmi odlišné, ale nám nezostáva nič iné, len si zvyknúť.
    Som v Aksaray, v ktorom meste ste

    S pozdravom Dilek Han,
    Oficiálne sa bavíme na fóre😂 ale kto tu bol pred mesiacmi. V týchto dňoch sa toto miesto takmer zmenilo na bobuľu 🤣 už tu nikto nie je 😲 Poslal som ti súkromnú správu. Hádam to neprišlo🙄. Prihlásil som sa z Izmiru. 🙋🏻‍♀️

    prajem han
    Účastník

    :)

    Northyyy
    Účastník

    Dobry den, vlastne nie kazdy dostal viza, myslim, ze len trpezlivo caka, tak ako ja 😉

    Northyyy
    Účastník

    Žiadosť som podal z Istanbulu, 4. novembra, 5. decembra prišiel list manželke, požadovaných dokladov bolo trochu priveľa, dôvod bol, že sme 3,5 roka bývali v Istanbule, tak sme dali prednosť Istanbulu kvôli zdravotným problémom.

    Northyyy
    Účastník

    Mimochodom, komunikácia listom bola vyžiadaná.Dátum, ktorý sme poslali, bol 13. januára Požadované dokumenty
    6 mesačná výplatná páska
    potvrdenie o príjme
    Dokumentácia preukazujúca dôchodkový stav
    Pracovné dokumenty za posledných 5 rokov
    Nájomná zmluva o stave ubytovania
    dokument relácie
    Obchodné usporiadanie

    Northyyy
    Účastník

    Nie je koniec 😉
    Vysvetlite, prečo ste so žiadosťou čakali až doteraz
    Každopádne sme to pripravili a odoslali v dátume, ktorý som napísal vyššie.
    24. januára dokumenty vyžiadané znova
    Opíšte, ako ste sa mali v minulosti
    A dátumy vstupu a výstupu do Nemecka
    Uvidíme, čo bude budúci týždeň

    CNS24
    Účastník

    ahoj
    O víza som žiadala 5. decembra, mám 55. deň, čakaj ďalej 😔

    Northyyy
    Účastník

    Dobrý deň, prajem trpezlivosť
    Je naozaj ťažké čakať

    financovania Leow
    Účastník

    Žiadosť som podal z Istanbulu, 4. novembra, 5. decembra prišiel list manželke, požadovaných dokladov bolo trochu priveľa, dôvod bol, že sme 3,5 roka bývali v Istanbule, tak sme dali prednosť Istanbulu kvôli zdravotným problémom.

    V prvom rade veľmi pekne ďakujem,
    Naše termíny prihlášok sú rovnaké. Len konzuláty sú iné. Kým som nevidel vašu správu, myslel som si, že každý, kto sa prihlásil v mojej histórii, bol preč. Vaša situácia sa zdá byť dosť komplikovaná. Dúfam, že dostanete súhlas skôr, ako uvidíte 4. list.

    Northyyy
    Účastník

    Ďakujem áno som trochu zmätený
    Myslím, že je veľa ľudí, ktorí sa môžu prihlásiť v novembri a neísť, tak sa nenechajte odradiť.
    Myslím, že to nebol posledný list, už ho nepošlú, buď je schválený alebo zamietnutý.

    Northyyy
    Účastník

    V prvom rade veľmi pekne ďakujem,
    Naše termíny prihlášok sú rovnaké. Len konzuláty sú iné. Kým som nevidel vašu správu, myslel som si, že každý, kto sa prihlásil v mojej histórii, bol preč. Vaša situácia sa zdá byť dosť komplikovaná. Dúfam, že dostanete súhlas skôr, ako uvidíte 4. list.

    Ako ste povedali, ak nemáte komplikovanú situáciu, väčšinou dostanete odpoveď do dvoch týždňov zo zahraničnej pobočky a dostanete súhlas.
    Dúfam, že dostanete dobré správy a stretnete svoju ženu.

    CNS24
    Účastník

    Dobrý deň, prajem trpezlivosť
    Je naozaj ťažké čakať

    Dobrý deň, prajem trpezlivosť
    Je naozaj ťažké čakať

    Ďakujem, dúfam, že ten váš bude mať čo najskôr pozitívny výsledok.

    CNS24
    Účastník

    Moja žena dvakrát volala na pobočku pre cudzincov a bolo jej povedané, že moje doklady nedorazili a že transakcie v Turecku sú pomalé. Budeme vás kontaktovať hneď, ako vám dorazia doklady. Po mesiaci a pol som poslal e-mail na konzulát a nedostal som žiadnu odpoveď. Dúfam, že dostaneme súhlas čo najskôr, je veľmi ťažké čakať😒

    Northyyy
    Účastník

    Ďakujem, váš insha'Allah bude pozitívny čo najskôr.

    Vďaka
    Čokoľvek je dobré, myslím si, že dôležité je byť zdravý a pokojný, byť spolu s naším životným partnerom, život plynie takto, plný boja, plynie čas.

Zobrazujem 15 odpovedí – 511 až 525 (celkom 537)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.