2019 Nemecko - čakatelia na víza

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Blue34
    Účastník

    Zakladám túto tému pre našich priateľov, ktorí sa podelia o svoje nápady týkajúce sa vízovej problematiky od roku 2019, dúfam, že všetko bude prospešné pre všetkých...

    Ozan2019
    Účastník

    Zakladám túto tému pre našich priateľov, ktorí sa podelia o svoje nápady týkajúce sa vízovej problematiky od roku 2019. Dúfam, že všetko bude prospešné pre všetkých...

    Dobrý deň, požiadal som o zlúčenie rodiny 3. januára, som pozdržaný 15. deň 😊

    Volkánsky kapitán
    Účastník

    Dobrý deň, zajtra 21. januára mám schôdzku na konzuláte v IZMIRDEN, keď zajtra vyjde dieťa na spoločné stretnutie, sprostredkujem vám svoje skúsenosti

    Čakajúce vízum
    Účastník

    Dobry den, podal som ziadost z Izmiru 1.novembra, je to asi 80 dni, zajtra ziadne novinky, neviem ci mam poslat mail na pobocku alebo zavolat na proces, pripadne zavolat, viete pomoct ja... dúfam, že naše víza budú vydané čo najskôr.

    Blue34
    Účastník

    Dobry den, podal som ziadost z Izmiru 1.novembra, je to asi 80 dni, zajtra ziadne novinky, neviem ci mam poslat mail na pobocku alebo zavolat na proces, pripadne zavolat, viete pomoct ja... dúfam, že naše víza budú vydané čo najskôr.

    Myslím, že nemôžete zmeniť svoj e-mail v Bisei, môže mať nepriaznivý dopad naopak, a to ako 90-denný zákonný čas, ktorý dolmamis, je logickejšie čakať s oneskorením viac ako 10 dní na konci vášho 90 konzulárneho úradu v Turecku vyhľadať požadovanú komunikáciu lighting_firm Cena ..

    Pretože pobočka cudzincov nie je vždy hotová, prečo to nebolo urobené, e-mail alebo telefóny môžu predĺžiť čas, čo znamená tlak na nich, môj priateľ urobil tú istú súvislú tlač a víza, ktoré prídu o 3 mesiace trvala 8 mesiacov, získajte informácie o tom, že tlačilo ..

    Čakajúce vízum
    Účastník

    Myslím, že nemôžete zmeniť svoj e-mail v Bisei, môže mať nepriaznivý dopad naopak, a to ako 90-denný zákonný čas, ktorý dolmamis, je logickejšie čakať s oneskorením viac ako 10 dní na konci vášho 90 konzulárneho úradu v Turecku vyhľadať požadovanú komunikáciu lighting_firm Cena ..

    Pretože pobočka cudzincov nie je vždy hotová, prečo to nebolo urobené, e-mail alebo telefóny môžu predĺžiť čas, čo znamená tlak na nich, môj priateľ urobil tú istú súvislú tlač a víza, ktoré prídu o 3 mesiace trvala 8 mesiacov, získajte informácie o tom, že tlačilo ..

    tsk ja som nepisal mail pozrime sa ešte dobrých 10 dní trpezlivosti

    Čakajúce vízum
    Účastník

    Dobry den, neposlal som to ja, ale manzelka poslala mail v piatok a odpoved dnes dosla. Pobočka povedala trpezlivosť, proces tiež povedal, že ak nejaké dokumenty chýbajú, zavoláme... Čo by sme z toho podľa vás mali pochopiť?

    Mesiáš
    Účastník

    Ahoj. Podal som žiadosť z Izmiru 12. septembra. List dnes prišiel mojej manželke. Koľko týždňov po prijatí listu dostanete vízum, má niekto informácie? Podávame žiadosť z Ludwigsburgu.

    talhaxnumx
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia. Dnes (14. februára 2019) som tiež požiadal o zlúčenie rodiny z Ankary. Som občanom Turecka a moja manželka je občiankou Nemecka. Po nemecky viem na úrovni B2. Mal som certifikát B2 z malého kurzu v Nemecku. Keď žena povedala, že tento dokument v rozhovore nie je platný, začal som so ženou hovoriť po nemecky a bola presvedčená. Dal iba jeden list papiera A4 a bolo na ňom 10 veľmi jednoduchých otázok. Boli essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? ako. Okrem toho povedal, odkiaľ poznáte svoju ženu. Od detstva sme poznali susedov s Tureckom a hovorili sme o Nemcovi. Vzal odtlačky prstov a povedal, že odpoveď príde do 1-3 mesiacov. Dnes je 1. deň :) Nech Boh dá zo všetkého to najlepšie.

    talhaxnumx
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia. Dnes (14. februára 2019) som tiež požiadal o zlúčenie rodiny z Ankary. Som občanom Turecka a moja manželka je občiankou Nemecka. Po nemecky viem na úrovni B2. Mal som certifikát B2 z malého kurzu v Nemecku. Keď žena povedala, že tento dokument v rozhovore nie je platný, začal som so ženou hovoriť po nemecky a bola presvedčená. Dal iba jeden list papiera A4 a bolo na ňom 10 veľmi jednoduchých otázok. Boli essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? ako. Okrem toho povedal, odkiaľ poznáte svoju ženu. Od detstva sme poznali susedov s Tureckom a hovorili sme o Nemcovi. Vzal odtlačky prstov a povedal, že odpoveď príde do 1-3 mesiacov. Dnes je 1. deň :) Nech Alah dá zo všetkého to najlepšie.

    Poznám chlapov, nie je správne hovoriť niečo jasné. Napokon nevieme, čo o mne rozhodol Ankarský konzulát. Nevieme, či Ausländerbehörde nepovie ani nepožiada o dokument, alebo nežiada o krížový výsluch. Krátke trvanie stretnutia a nedostatok kontroly ma však začali desiť. Moje manželstvo je úplne skutočné, ale obávam sa, že proces predĺžia krížovým vyšetrením atď., Nič iné. Ako viete, ľuďom veľa chýba. Čo si myslíte o tejto téme? Bol by som rád, keby to skúsení priatelia zazelenali.

    k moru
    Účastník

    Môj manžel tiež podal žiadosť z Ankary 23. januára 2019. Nepýtali sa veľa. Moja žena sa kvôli tomu obávala. Stále čakáme. To je streda, mal by platiť jeden mesiac. Nech Boh dá trpezlivosť všetkým. Z kancelárie cudzincov som nedostal žiadne správy. Doteraz neboli požadované žiadne ďalšie dokumenty. Moja žena prišla za sociológom počas kurzu a1 a povedala, že by nikdy nemala volať do troch mesiacov a pýtať sa jej na vízové ​​postupy. vízový proces sa predĺžil. V akej fáze ľudia chcú vyhľadávať informácie a chcú to vedieť. Nemôžete robiť nič iné, len čakať. pozdravujem všetkých

    talhaxnumx
    Účastník

    Môj manžel tiež podal žiadosť z Ankary 23. januára 2019. Nepýtali sa veľa. Moja žena sa kvôli tomu obávala. Stále čakáme. To je streda, mal by platiť jeden mesiac. Nech Boh dá trpezlivosť všetkým. Z kancelárie cudzincov som nedostal žiadne správy. Doteraz neboli požadované žiadne ďalšie dokumenty. Moja žena prišla za sociológom počas kurzu a1 a povedala, že by nikdy nemala volať do troch mesiacov a pýtať sa jej na vízové ​​postupy. vízový proces sa predĺžil. V akej fáze ľudia chcú vyhľadávať informácie a chcú to vedieť. Nemôžete robiť nič iné, len čakať. pozdravujem všetkých

    Áno, Boh nám všetkým dajte trpezlivosť. Možno, žiaľ, hovoríte o žiadosti o vízový status. Sú aj takí, ktorí sa veľa naučia a nikdy im nerobia problémy. Prijímanie informácií mnohonásobným volaním a e-mailom a na druhej strane, ktorí nemôžu nijakým spôsobom prijímať informácie. Neviem, čo budem robiť v novšej, ale neskoršej fáze. Myslím, že sa bojím urobiť to aj z dôvodu, ktorý ste povedali.

    Čakajúce vízum
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia. Dnes (14. februára 2019) som tiež požiadal o zlúčenie rodiny z Ankary. Som občanom Turecka a moja manželka je občiankou Nemecka. Po nemecky viem na úrovni B2. Mal som certifikát B2 z malého kurzu v Nemecku. Keď žena povedala, že tento dokument v rozhovore nie je platný, začal som so ženou hovoriť po nemecky a bola presvedčená. Dal iba jeden list papiera A4 a bolo na ňom 10 veľmi jednoduchých otázok. Boli essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? ako. Okrem toho povedal, odkiaľ poznáte svoju ženu. Od detstva sme poznali susedov s Tureckom a hovorili sme o Nemcovi. Vzal odtlačky prstov a povedal, že odpoveď príde do 1-3 mesiacov. Dnes je 1. deň :) Nech Alah dá zo všetkého to najlepšie.

    Amen vela stastia...ja som ucitelka,manzelka odborna lekarka,ktora vystudovala v nemecku.Je to uz 100 dni a stale sme nedostali odpoved.Je to nase prve a posledne manzelstvo.Sme stari.To je ono , pobočka stále nereagovala a od manželky nežiadali žiadne chýbajúce doklady... Napísal som e-mail na konzulát o stanovisko z Nemecka. Žiadali sme o stanovisko, ale bolo nám povedané, že nie aby nam napisala... myslim, ze bez registra trestov, poslala som svadobne fotky henou, v rovnakom veku, mam pracu, dom, tak preco? Teraz ma to veľmi mrzí, buď trpezlivý

    talhaxnumx
    Účastník

    Amen vela stastia...ja som ucitelka,manzelka odborna lekarka,ktora vystudovala v nemecku.Je to uz 100 dni a stale sme nedostali odpoved.Je to nase prve a posledne manzelstvo.Sme stari.To je ono , pobočka stále nereagovala a od manželky nežiadali žiadne chýbajúce doklady... Napísal som e-mail na konzulát o stanovisko z Nemecka. Žiadali sme o stanovisko, ale bolo nám povedané, že nie aby nam napisala... myslim, ze bez registra trestov, poslala som svadobne fotky henou, v rovnakom veku, mam pracu, dom, tak preco? Teraz ma to veľmi mrzí, buď trpezlivý

    Hovoríte, že vek je rovnaký, je tam plat, je tam bývanie a tiež odborný lekár. Pozoroval som 3 mesiace v Nemecku v nemocnici a videl som hodnotu, ktorú dostali lekári. Poviete si, že som to prešiel tiež, tam je fotografia všetkého. Môže byť takáto osoba vydatá za nasledujúcich okolností? Prečo by také niečo robil? Jedným slovom nemožné. Pozerajte sa do dokumentov, nerozumiem, v čom je oblasť uchovávania víz asi 100 dní. Prajem trpezlivosť od Boha vám, sebe i všetkým.

    Myslím, že to je len preto, aby sme sa cítili viac bezcenní. Každopádne sa cítim byť dostatočne dôstojný, keď je tam moja žena, a nemôžem za ňou ísť, keď som tu a čakám na odpoveď. Aspoň môže prísť so svojou nemeckou identitou mávnutím ruky, ale môžem poslať PDF z letenky a povedať, no tak. :) trochu to poskytuje útechu, ale je potrebné dať povolenie, priestor atď. Uvidíme, ako ďaleko.

    Nebojácne
    Účastník

    Dobrý deň, podal som si prihlášku dňa 04, je to už asi 12 dní, stále čakám, pôjdem ako snúbenec, takže to trvalo dlho? Pred 2018 týždňami išla moja žena do pobočky cudzincov, potrebujete niečo? Prišli dokumenty? spýtala sa .. Policajt povedal, že moje dokumenty boli v Kolíne nad Rýnom, boli preskúmané. Moja žena sama je mimochodom v Mníchove .. Potom povedala môjmu mužovi, že prednosť ti bude dať, pretože si nemecký občan, ale môže to trvať dlho, môže to trvať 76-2 mesiacov alebo to môže byť okamžite , záleží to na intenzite. A potom pri pohľade na počítač povedal: Vo vašom spise nevidím negatívnu situáciu, myslím, že nebude mať žiadny problém. Neviem, či mám byť šťastná, trápim sa každý deň po dobu 5 mesiacov. Môže to presiahnuť 6 dní? Ak to presiahne, mám niečo urobiť?

    Čakajúce vízum
    Účastník

    Hovoríte, že vek je rovnaký, je tam plat, je tam bývanie, tiež odborný lekár. Pozoroval som 3 mesiace v Nemecku v nemocnici a videl som hodnotu, ktorú dostali lekári. Tiež hovoríte, že je tam všetko. Môže byť takáto osoba vydatá za nasledujúcich okolností? Prečo by také niečo robil? Jedným slovom nemožné. Pozri sa do dokladov, nerozumiem, čo je to čakať na vízum asi 100 dní. Prajem trpezlivosť od Alaha vám, sebe i všetkým.

    Myslím, že to je len preto, aby sme sa cítili viac bezcenní. Každopádne sa cítim byť dostatočne dôstojný, keď je tam moja žena, a nemôžem za ňou ísť, keď som tu a čakám na odpoveď. Aspoň môže prísť so svojou nemeckou identitou mávnutím ruky, ale môžem poslať PDF z letenky a povedať, no tak. :) trochu to poskytuje útechu, ale je potrebné dať povolenie, priestor atď. Uvidíme, ako ďaleko.

    veľa šťastia v nás

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 537)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.