Čakajúci víza a oblasti 2020

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    chyžná
    Účastník

    Ahoj priatelia,
    Pod týmto nadpisom som chcel písať s priateľmi, ktorí čakajú na víza do roku 2020.
    Žiadosť som podala s dieťaťom 17. Plat mojej manželky považovali za nedostatočný a mňa a moje dieťa odmietli. Moja manželka je tureckou občiankou a má povolenie na pobyt na dobu neurčitú. Odvolali sme sa cez právnika zlepšením podmienok a čakáme. Snáď to dopadne pozitívne.
    Všetkým čakajúcim si želám trpezlivosť.

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Veľa šťastia. Nech je Alah hladný. Spýtali ste sa niekedy na cudzinecký úrad v Stuttgarte o stave vášho víza? Poznáte nejakú inú inštitúciu, o ktorej môžeme získať informácie?

    Nie, počkaj proste nič sme nežiadali moja žena nepáčilo listu už v Turecku mojej žene vedľa mňa. Keď boli nad dieťaťom, súhlasili s tým, že dokumenty boli úplné a vízum prišlo o 23 dní, alhamdulillah.

    financovania Leow
    Účastník

    :D

    muratnadj na
    Účastník

    Dobrý deň, môj 72. deň je stále pozastavený. Moja pobočka cudzincov v Stuttgarte Ludwigsburgu dokumenty dorazili už pred nejakou dobou, ale čakáme len na list

    financovania Leow
    Účastník

    .

    muratnadj na
    Účastník

    Ak dôjde k zlepšeniu, budeme radi, ak sa s nami oň podelíte, pozrime sa, ako tento proces funguje.

    Ay90
    Účastník

    Dobrý večer, je rozdiel medzi mnou a 18 rokmi s každou mojou manželkou. Po 2 rokoch, čo sme manželia, sme žili v Turecku predtým, ako som dokončil všetky svoje papiere, rozhodli sme sa presťahovať do Nemecka Mám schôdzku v Istanbule 25. marca moja manželka heilbronn žije calısıyor 1 rok a my nemáme nedostatok materiálnych a morálnych riešení tejto témy. S akými problémami sa stretávame? Ako môžem klásť otázky. Môže mi niekto pomôcť?

    muratnadj na
    Účastník

    Dobrý deň, veľa šťastia, dúfam, že to bude v poriadku. 18 rokov bude veľký rozdiel, takže bude nevyhnutne stáť v kancelárii cudzincov.

    Ay90
    Účastník

    Dobrý večer, je rozdiel medzi mnou a 18 rokmi s každou mojou manželkou. Po 2 rokoch, čo sme manželia, sme žili v Turecku predtým, ako som dokončil všetky svoje papiere, rozhodli sme sa presťahovať do Nemecka Mám schôdzku v Istanbule 25. marca moja manželka heilbronn žije calısıyor 1 rok a my nemáme nedostatok materiálnych a morálnych riešení tejto témy. S akými problémami sa stretávame? Ako môžem klásť otázky. Môže mi niekto pomôcť?

    Dobrý deň, veľa šťastia, dúfam, že to bude v poriadku. 18 rokov bude veľký rozdiel, takže bude nevyhnutne stáť v kancelárii cudzincov.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    muratnadj na
    Účastník

    Dúfam, že to pôjde hladko, treba byť trpezlivý, niekedy ten proces trvá dlho, neboj.

    CNS24
    Účastník

    Dobrý večer, je rozdiel medzi mnou a 18 rokmi s každou mojou manželkou. Po 2 rokoch, čo sme manželia, sme žili v Turecku predtým, ako som dokončil všetky svoje papiere, rozhodli sme sa presťahovať do Nemecka Mám schôdzku v Istanbule 25. marca moja manželka heilbronn žije calısıyor 1 rok a my nemáme nedostatok materiálnych a morálnych riešení tejto témy. S akými problémami sa stretávame? Ako môžem klásť otázky. Môže mi niekto pomôcť?

    Dobrý deň, medzi mnou a manželkou je rozdiel 13 rokov a sme príbuzní. Keď som išiel na vízový pohovor, veľmi som sa obával, či nebudú mať problém s vekovým problémom, ale pýtali sa ma, kde som sa s manželkou stretol a či sme alebo nie sme príbuzní. Počas pohovoru zostaňte pokojní, odpovedzte stručne a jasne. Ak vás spanikári, pýtajú sa viac. Chcú podrobnejšie informácie.

    Ay90
    Účastník

    Dobrý deň, medzi mnou a manželkou je rozdiel 13 rokov a sme príbuzní. Keď som išiel na vízový pohovor, veľmi som sa obával, či nebudú mať problém s vekovým problémom, ale pýtali sa ma, kde som sa s manželkou stretol a či sme alebo nie sme príbuzní. Počas pohovoru zostaňte pokojní, odpovedzte stručne a jasne. Ak vás spanikári, pýtajú sa viac. Chcú podrobnejšie informácie.

    Ďakujem pekne, toto bolo trochu dobré, naozaj som si na mňa dohodol stretnutie 1. apríla, 8. hodiny, ale teraz s napätím čakám na ten deň.

    Ay90
    Účastník

    Insha'Allah pôjdete hladko, musíte byť trpezliví, proces sa niekedy predlžuje, neobťažujte sa.

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    CNS24
    Účastník

    Ďakujem pekne, toto bolo trochu dobré, naozaj som si na mňa dohodol stretnutie 1. apríla, 8. hodiny, ale teraz s napätím čakám na ten deň.

    Ďakujem vám  :) moje stretnutie bolo o 8:75 dnes, som na XNUMX. deň, zatiaľ žiadne správy, čakám.

    financovania Leow
    Účastník

    .

    Ay90
    Účastník

    Z vekového rozdielu netreba robiť paniku. Toto je otázka osobných preferencií a konzulát sa nezaoberá vekovým rozdielom, ale zámerom tohto vekového rozdielu. Z gest a odpovedí vedia, či je uzavreté manželstvo skutočné alebo falošné.

    Čítal som toľko článkov, že som sa spočiatku stretával s rozhovormi počutím, spočiatku som mal z takejto situácie veľký strach, je mi teraz celkom dobre, uvidíme, čo zažijeme, čas ukáže.

Zobrazujem 15 odpovedí – 31 až 45 (celkom 1,303)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.