Čakajúci víza a oblasti 2020

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    chyžná
    Účastník

    Ahoj priatelia,
    Pod týmto nadpisom som chcel písať s priateľmi, ktorí čakajú na víza do roku 2020.
    Žiadosť som podala s dieťaťom 17. Plat mojej manželky považovali za nedostatočný a mňa a moje dieťa odmietli. Moja manželka je tureckou občiankou a má povolenie na pobyt na dobu neurčitú. Odvolali sme sa cez právnika zlepšením podmienok a čakáme. Snáď to dopadne pozitívne.
    Všetkým čakajúcim si želám trpezlivosť.

    nsyyn
    Účastník

    Ahojte priatelia, podal som žiadosť z Istanbulu 15.01.2020 a dnes bol môj list poslaný mojej manželke. Moja žena požiadala o trojmesačnú mzdovú a nájomnú zmluvu, dnes sa vráti a osobne pôjde. Takto je moja manželka nemeckým občanom.

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Ahojte priatelia, podal som žiadosť z Istanbulu 15.01.2020 a dnes bol môj list poslaný mojej manželke. Moja žena požiadala o trojmesačnú mzdovú a nájomnú zmluvu, dnes sa vráti a osobne pôjde. Takto je moja manželka nemeckým občanom.

    Kde býva váš manžel? Nastal veľmi rýchly návrat MashaAllah ..

    nsyyn
    Účastník

    Kde býva váš manžel? Nastal veľmi rýchly návrat MashaAllah ..

    Žije v Augsburgu. Áno, reagovali veľmi rýchlo. Dúfam, že pas dostanem do 3 až 5 dní.

    financovania Leow
    Účastník

    .

    nsyyn
    Účastník

      Ahoj chlapci, dovoľte mi prepísať všetko. Podal som žiadosť z Istanbulu 15.01.2020. 31.01.2020 bol mojej manželke zaslaný list. Moje víza z 05.01.2020 dorazili :) Celkovo to trvalo 21 dní. Moja manželka je nemecká občianka. Žije v Augsburgu. A rád by som upozornil, že konzulát aj pobočka cudzincov sú veľmi nápomocné a snažia sa čo najskôr vydať vízum. Pokiaľ tam nechýbajú papierovačky a nič plné falošných klamstiev.

    Dúfam, že každý, kto čaká, dostane vízum čoskoro. Nech nás všetkých Boh spojí. 

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Ahoj. Taktiež som mal termín na januárovom konzuláte 2. januára 2020. Stretnutie dopadlo dobre, moje dokumenty boli úplné. Moja manželka je nemecká občianka. Povedali, že keď ste sa 21. januára vybrali do Stuttgartského úradu pre cudzincov, aby ste sa dozvedeli o situácii, poskytnete informácie, že spis bol prijatý 6. januára, a počkajte. Zatiaľ nespracované. Bol by som rád, keby mi pomohli skúsení priatelia. Ako dlho môžem čakať?

    Existuje nejaké zlepšenie? Podali sme žiadosť o stuttgar 20. januára v Ankare. Pošta sa dozviete stav.

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Ahoj. Taktiež som mal termín na januárovom konzuláte 2. januára 2020. Stretnutie dopadlo dobre, moje dokumenty boli úplné. Moja manželka je nemecká občianka. Povedali, že keď ste sa 21. januára vybrali do Stuttgartského úradu pre cudzincov, aby ste sa dozvedeli o situácii, poskytnete informácie, že spis bol prijatý 6. januára, a počkajte. Zatiaľ nespracované. Bol by som rád, keby mi pomohli skúsení priatelia. Ako dlho môžem čakať?

    Použili sme stuttgarta 20. januára ankara. O tejto situácii pošleme e-mail. máš tiež rozvoj?

    phoenix34
    Účastník

    Zatiaľ nie je žiadny vývoj. Keď moja žena ide na úrad pre cudzincov, nemusíte sem chodiť so žiadnymi dokladmi atď. Povedali, že ak chceme, môžeme vás kontaktovať. Cudzinecký úrad nedvíha telefón, odpoveď môžete dostať e-mailom. Stuttgart je región, kde husto žijú prisťahovalci. Čakáme. Dúfame, že naše víza budú čoskoro vydané.

    hamburg26
    Účastník

    dobrý večer,
    Som niekto, kto sa k tebe pripojí, aby si získal vízum na zlúčenie rodiny do roku 2020. nejako požiadajte o stretnutie v marci 5. v konzuláte všeobecne. Môžeme informovať, či máme priateľov, ktorí predtým dostali vízum z Hamburgu alebo mali pocity?

    nuas financovania
    Účastník

    S pozdravom,

    Podal som žiadosť z Ankary 29. januára. Čakáme.

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Dokumenty, ktoré som prihlásil 20. januára, boli plné. Neposlal som list manželovi, nedostal som e-mail. A môj pas je dnes na ceste. Myslíte si, že existuje možnosť zamietnutia? Moja žena je tiež nemeckým občanom.

    chyžná
    Účastník

    Dokumenty, ktoré som prihlásil 20. januára, boli plné. Neposlal som list manželovi, nedostal som e-mail. A môj pas je dnes na ceste. Myslíte si, že existuje možnosť zamietnutia? Moja žena je tiež nemeckým občanom.

    Ahoj všetkým,
    Ak je váš manžel / -ka nemeckým občanom, nebojte sa, neodmietne ho. Povedzme, že už máte dobré oko.
    Čakám so svojím dieťaťom. Zamietli mi víza a plat bol považovaný za nedostatočný. Namietali sme cez právnika v novembri. Moja žena zmenila prácu a požiadala zahraničnú pobočku o dvojmesačnú výplatnú pásku. Poslali sme a čakáme, uvidíme, či to tentokrát schvália. Je veľmi ťažké čakať a ešte ťažšie čakať s dieťaťom. Nech nám všetkým Boh pomáha.

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Moje vízum prišlo, chlapci. Trvalo to 23 dní. Cez dieťa. Moja žena nešla do Maşu, list nešiel, nechceli nič. Moje priame vízum prišlo. Chceli by sme čo najskôr navštíviť každého, kto je v dobrej viere.

    chyžná
    Účastník

    Moje vízum prišlo, chlapci. Trvalo to 23 dní. Cez dieťa. Moja žena nešla do Maşu, list nešiel, nechceli nič. Moje priame vízum prišlo. Chceli by sme čo najskôr navštíviť každého, kto je v dobrej viere.

    Gratulujem, brat môj, dúfam, že nám Boh dá požehnanie.

    phoenix34
    Účastník

    Moje vízum prišlo, chlapci. Trvalo to 23 dní. Cez dieťa. Moja žena nešla do Maşu, list nešiel, nechceli nič. Moje priame vízum prišlo. Chceli by sme čo najskôr navštíviť každého, kto je v dobrej viere.

    Veľa šťastia. Nech je Alah hladný. Spýtali ste sa niekedy na cudzinecký úrad v Stuttgarte o stave vášho víza? Poznáte nejakú inú inštitúciu, o ktorej môžeme získať informácie?

Zobrazujem 15 odpovedí – 16 až 30 (celkom 1,303)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.