Čakajúci víza a oblasti 2019

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    ysmnxnumx
    Účastník

    Priatelia, požiadal som 30. septembra o zjednotenie rodiny z Izmiru. Pod čiarovým kódom v pravom hornom rohu papiera formátu A4 uvedenom po stretnutí je 6-miestne číslo. Tomu sa hovorí sledovacie číslo? A môže mi prosím niekto napísať svoje skúsenosti? byby :)

    ysmnxnumx
    Účastník

    Amen, dúfam, že sa čoskoro stretnete so svojou ženou, budete v mojich modlitbách. Ďakujem mnohokrát :)

    financovania Leow
    Účastník

    Ahoj. V prvom rade prajem veľa šťastia a trpezlivosti všetkým, ktorí čakajú na vydanie víza, ako ja. O vízum som požiadal z Izmiru 4. novembra. Aj ja čakám...dúfam, že keď sa tento proces skončí a dostanem víza a manžela, natočím o celom procese poučné videá.Tento proces je únavný a náročný. Dúfam, že sa čo najskôr dozvieme dobré správy.

    ozzzyj
    Účastník

    Veľa šťastia ysmn0 som za vás veľmi rád. Huby insha'Allah pre mňa. Dúfam, že sa všetko stane podľa vášho srdca. Prajem ti šťastie s manželkou.

    Dobrý deň, dúfam, že je to neskoro, je to veľmi únavný proces... Namietali ste proti odmietnutiu? Pokiaľ viem, na vašu námietku existuje určitá lehota a ak toto právo nevyužijete, nebudete mať právo požiadať o vízum na zlúčenie rodiny. Je váš manžel tureckým občanom?

    ozzzyj
    Účastník

    Ahoj. V prvom rade prajem veľa šťastia a trpezlivosti všetkým, ktorí čakajú na vydanie víza, ako ja. O vízum som požiadal z Izmiru 4. novembra. Aj ja čakám...Dá-li Boh,keď sa tento proces skončí a dostanem víza a manžela,natočím o celom procese informatívne videá.Tento proces je únavný a náročný. Dúfam, že sa čo najskôr dozvieme dobré správy.

    Dobrý deň, dostali ste vízum? Z Istanbulu som podal žiadosť 8. novembra.. pre mesto Norimberg.. Dnes sú to presne 2 mesiace, stále čakám.Pred poslednými vianočnými sviatkami požiadali manželku o zaslanie dokumentov poštou, manželka dnes odišla, ale cudzinecká polícia neposkytuje žiadne informácie o situácii ako obvykle 🤦🏻 ‍♀️ Je to veľmi náročný proces. Dúfam, že všetci čoskoro dostaneme víza 🙏🏻

Zobrazujem 4 odpovedí – 31 až 34 (celkom 34)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.