Čakajúci víza a oblasti 2019

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    ysmnxnumx
    Účastník

    Priatelia, požiadal som 30. septembra o zjednotenie rodiny z Izmiru. Pod čiarovým kódom v pravom hornom rohu papiera formátu A4 uvedenom po stretnutí je 6-miestne číslo. Tomu sa hovorí sledovacie číslo? A môže mi prosím niekto napísať svoje skúsenosti? byby :)

    ysmnxnumx
    Účastník

    Och, veľmi ma mrzí, aký vysoký príjem má vaša manželka

    chyžná
    Účastník

    Minimálna mzda, ale vedeli sme, že to stačí. Teraz sa odvoláme, dúfajme, že to nevyvráti. Pretože som tak ohromený :(

    ysmnxnumx
    Účastník

    Nech vám Boh pomôže, aby ste sa čo najskôr stretli so svojou ženou a dieťaťom.Je mi to naozaj ľúto. Pokojne, právnik túto situáciu vyrieši.

    chyžná
    Účastník

    Snad sa to vyriesi :cryla:

    ysmnxnumx
    Účastník

    Šťastie, že ste sa obrátili na právnika, došlo k nejakému pokroku?

    chyžná
    Účastník

    Dúfam, že tento týždeň budeme namietať. Nájsť tam právnika je tiež problém, priateľu. Dúfajme, že námietka nebude zamietnutá. Najprv musíme zlepšiť naše podmienky. Dúfam, že už nebudem musieť podať žiadosť. Pretože ísť znova do Ankary je problematické a nákladné. Prisahám, že som unavený.
    Máte nejaké správy o vízach?

    ysmnxnumx
    Účastník

    Ak môžem, vytlačím vám a dám vám vízum, insha'Allah, pôjdete čo najskôr bez problémov. Nie je odo mňa bledý hlas. Neviem, či sú dokumenty preč alebo nie. Posiela poštu, moja žena sa nevracia, nehľadajú. Krátko som sa nad touto prácou urazil

    chyžná
    Účastník

    Povedali, že je neskoro alebo nie je ťažké.
    Dúfam, že vaše vízum bude schválené.
    Naozaj vo mne nezostalo žiadne nadšenie. Len mi je ľúto svojho dieťaťa, vyrastalo 1 rok bez otca. Všetkých nazýva otcom: '(
    Uvidíme, aký výsledok dosiahneme, už nemám trpezlivosť.

    ysmnxnumx
    Účastník

    Len už nemáš trpezlivosť. Bodaj by sa až tak neskúšali.

    chyžná
    Účastník

    To, čo robia, je proti ľudským právam.
    Predtým som požiadal o turistické vízum a tie mi odmietli od 9. položky.
    Už mesiace sa trápim. Sedel som za certifikátom A1, pracoval som celú noc doma, išiel som do Ankary a urobil skúšku.
    Pre človeka s dieťaťom sú to ťažké veci.
    V septembri som išla znova a podala žiadosť s dieťaťom. Počkaj, počkaj na koniec, vždy frustrácia. Verte mi, že už nemám silu. Moja práca, moje peniaze a čas išli hore vzduchom :( moja manželka tam takto pracovala. Neviem, pozrime sa, aký bude náš koniec.

    ysmnxnumx
    Účastník

    Nech ti Boh dá trpezlivosť, v ktorom meste si žil

    ysmnxnumx
    Účastník

    Kde si v Nemecku? Moja žena volá a nemôže sa dovolať, dohodla si stretnutie vo štvrtok. Mali ste veľké šťastie

    ysmnxnumx
    Účastník

    Môj pas bol dnes daný nákladu, insha'Allah, dúfam, že list nebol odoslaný mojej manželke.

    ysmnxnumx
    Účastník

    Priatelia, vízum mi konečne prišlo, z Izmiru som požiadal 30. septembra, odoslali ho 15. novembra a dorazili mi 18. novembra, teda dnes. Idem do Berlína, zahraničná pobočka mojej žene ani nezavolala, ani neposlala list, ani ma nijako nekontaktovala. Zrazu prišla správa o náklade. Nech Boh dá trpezlivosť tým, ktorí čakajú, dúfam, že dostanete dobré správy.

    chyžná
    Účastník

    Gratulujem ysmn0 mám z teba veľkú radosť. Dúfam. Dúfam že všetko ide dobre. Prajem vám veľa šťastia so svojou ženou.

Zobrazujem 15 odpovedí – 16 až 30 (celkom 34)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.