Čakajúci víza a oblasti 2020

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    chyžná
    Účastník

    Ahoj priatelia,
    Pod týmto nadpisom som chcel písať s priateľmi, ktorí čakajú na víza do roku 2020.
    Žiadosť som podala s dieťaťom 17. Plat mojej manželky považovali za nedostatočný a mňa a moje dieťa odmietli. Moja manželka je tureckou občiankou a má povolenie na pobyt na dobu neurčitú. Odvolali sme sa cez právnika zlepšením podmienok a čakáme. Snáď to dopadne pozitívne.
    Všetkým čakajúcim si želám trpezlivosť.

    ozzzyj
    Účastník

    Ahoj priatelia,
    Pod týmto nadpisom som chcel písať s priateľmi, ktorí čakajú na víza do roku 2020.
    17. septembra som sa prihlásil / a so svojím dieťaťom. Zrušili plat mojej manželky a dali mi ju a moje dieťa. Moja žena je tureckou občankou a má neurčité zasadnutie. Odvolali sme sa prostredníctvom právnika zlepšením našich podmienok a čakáme. Insha'Alah, bude to mať pozitívny dopad.
    Všetkým čakajúcim si želám trpezlivosť.

    Práve som ti napísal súkromne ☺️ Dovoľ mi to napísať aj sem. Dúfam, že budúci týždeň dostaneš dobré správy, keďže si zlepšil podmienky, budem čakať 🙏🏻
    Tiež čakám
    8. november: rozhovor s vízami
    19. decembra: Žiadam dokumenty od mojej manželky
    23. decembra: moja žena odovzdala dokumenty
    Potom, čo sa vianočné prázdniny už spojili .. uvidíme, ešte ma čakám🤷🏻‍♀️

    chyžná
    Účastník

    Ahoj Özge,
    Ďakujeme za vašu správu. Som tiež v tom istom želaní. Želám všetkým, aby čakali na vízum a rodinu. Vaša vízia príde so súhlasom Alaha. Povedali, že je ťažké sa dostať neskoro.
    Čaká na mňa horká horúčava, už nemám nadšenie, nemôžem dúfať v Nemecko, ochladili.

    nsyyn
    Účastník

    Ahoj priatelia

    Podal som žiadosť 15.01.2020 z Istanbulu. Ak rozhovor prebehol dobre, ale mýlil som sa s dátumami tohto problému? zabudol dátum svadby povedal zle :( moja žena a ja máme medzi nami 10 rokov a spôsobujú problémy s vekom? Moja žena je nemecká občianka.

    ozzzyj
    Účastník

    Ahoj priatelia

    Podal som žiadosť 15.01.2020 z Istanbulu. Ak rozhovor prebehol dobre, ale mýlil som sa s dátumami tohto problému? zabudol dátum svadby povedal zle :( moja žena a ja máme medzi nami 10 rokov a spôsobujú problémy s vekom? Moja žena je nemecká občianka.

    To neviem 🤷🏻‍♀️ Keď ste miešali rande, opravili ste ich neskôr alebo povedali, že o vás niečo robili zle? Ak sú podozrivé, myslím si, že môžu krížovo preskúmať, pokiaľ sa tu dočítam 🤷🏻‍♀️

    ozzzyj
    Účastník

    Dobrý deň, moje vízum je dnes mimo. ☺️☺️☺️
    8. november dátum podania žiadosti
    16. januára, aby som dostal vízum
    Stlačte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 pre všetkých, ktorí čakajú na svoju manželku

    nsyyn
    Účastník

    Dobrý deň, moje vízum je dnes mimo. ☺️☺️☺️
    8. november dátum podania žiadosti
    16. januára, aby som dostal vízum
    Stlačte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 pre všetkých, ktorí čakajú na svoju manželku

    Nech sa nám darí, ak Boh dá, halay :)

    ozzzyj
    Účastník

    Veľa šťastia pre naše hlavy, insha'Allah halayy :)

    Ďakujem pekne ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Nech sa všetci čo najskôr stretnú so svojimi manželkami, môj pane

    OME je
    Účastník

    Dobrý deň,

    Moja žena odišla do Nemecka s vízom na hľadanie zamestnania a našla si prácu a pracuje 2,5 mesiaca. 19 som absolvoval aj vízový pohovor, moja žena zatiaľ nezatelefonovala do kancelárie cudzincov.

    Moja žena zavolala 10. januára 2020 na príslušný úrad cudzincov, ale povedali, že spis sa k nim zatiaľ nedostal a budú ich informovať. Stále nie sú žiadne správy. Obdobie, o ktoré som sa uchádzal, sa však zhodovalo s vianočným aj silvestrovským chaosom. Dúfam, že to už nebude trvať.

    financovania Leow
    Účastník

    : politika:

    financovania Leow
    Účastník

    : politika:

    phoenix34
    Účastník

    Ahoj. Taktiež som mal termín na januárovom konzuláte 2. januára 2020. Stretnutie dopadlo dobre, moje dokumenty boli úplné. Moja manželka je nemecká občianka. Povedali, že keď ste sa 21. januára vybrali do Stuttgartského úradu pre cudzincov, aby ste sa dozvedeli o situácii, poskytnete informácie, že spis bol prijatý 6. januára, a počkajte. Zatiaľ nespracované. Bol by som rád, keby mi pomohli skúsení priatelia. Ako dlho môžem čakať?

    financovania Leow
    Účastník

    Ayyyy veľmi šťastná 😁😊
    Manželke prišiel list z cudzineckého úradu, po tomto liste sú víza zvyčajne schválené do 1-2 týždňov... Dnes je to 83. deň. Teším sa na dobré správy 🙏

    stuttgartcocuk
    Účastník

    Dobrý deň,
    Podal som žiadosť z Ankary 20. januára kvôli dieťaťu. Môj manžel je tiež nemecký občan. Moja žena žije v Stuttgarte. Pozrime sa, čo očakávame ..

    phoenix34
    Účastník

    Ďakujem leowoman. Ísť do Ausländerbehörde a vyšetriť situáciu zvyčajne funguje, ako vidím od tých, ktorí tento proces zažili, a z fór. Ak idete do oblasti, kde žijú prisťahovalci a váš manželský partner je tureckým občanom, proces môže trvať dlhšie, zatiaľ čo ak je váš manžel nemeckým občanom, proces môže byť veľmi krátky, pretože sa neprešetrujú informácie o bydlisku a plate. Dúfajme, že naše víza prídu čo najskôr.

    ozzzyj
    Účastník

    Ayyyy veľmi šťastná 😁😊
    Manželke prišiel list z cudzineckého úradu, po tomto liste sú víza zvyčajne schválené do 1-2 týždňov... Dnes je to 83. deň. Teším sa na dobré správy 🙏

    Ayy je za teba neuveriteľne rada 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Aké dokumenty požadovali od jeho manželky? Pozrel som sa na proces doručovania dokumentov tu, áno, netrvá to dlho po doručení dokumentu, netrvá to dlho 1-2 týždne, zvyčajne to bolo pre nás to pravé .. Čakám na novinky news️

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 1,303)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.