Volám z Nemecka do Turecka alebo spoločnosť pre domácnosť, ktorá sa dôrazne odporúča, aby budeme robiť máte?

> fóra > Generálna sekcia pre Nemecko a ďalšie európske krajiny > Volám z Nemecka do Turecka alebo spoločnosť pre domácnosť, ktorá sa dôrazne odporúča, aby budeme robiť máte?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    kadirxnumx
    Účastník

    Ahojte priatelia, môžem sa spoľahnúť na primeranú cenu, ktorú je možné dosiahnuť na túto postavu saglamsina chcú priniesť svoje domáce potreby z Nemecka alebo spoločností, ktoré poznáte turkiyede bi transport?

    nesníval
    Účastník

    Teším sa, že nás budeme informovať, ak to niekto vie

    kadirxnumx
    Účastník

    Skúmal som a oni počítajú náklady na meter kubický a veľa firiem nedáva záruku na prinesený tovar a tovar, ktorý kupujete a poštovné + daň sú účtované na ten istý účet, tak som to vzdal a kúpil to odtiaľto Osobne to neodporúčam.Nie je veľký rozdiel.Ak sa dá kúpiť odtiaľto, je to zaručené.

    sheyma
    Účastník

    Našli ste spoločnosť alebo ju stále hľadáte? Priniesol som svoje veci prostredníctvom spoločnosti v Istanbule. Ak potrebujete, môžem súbory zmiešať a nájsť adresu a odpad spoločnosti.
    Ak vaše veci nie sú veľmi dôležité, nesnažte sa ich priviesť ku mne. Ak ho môžete predať, kúpte si ho tu a dostanete tu niečo vhodnejšie. Avšak, množstvo peňazí, aby sa tu hľadať zistiť váš účet podľa neho hovorím.

    k.uguz
    Účastník

    Dobrý deň. Povedal som, že ak sa stále pozeráš. Presťahoval som sa pred dvoma mesiacmi so spoločnosťou, ktorú utr medzinárodná domáca doprava bola veľmi potešená. by vám tiež odporučil. Opravil som odkaz nižšie.

Zobrazujem 4 odpovedí – 1 až 4 (celkom 4)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.