Nemecko Turecko Evden Eve Prepravná

> fóra > Generálna sekcia pre Nemecko a ďalšie európske krajiny > Nemecko Turecko Evden Eve Prepravná

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    melikexnumx
    Účastník

    Sme MCS Logistika a ponúkame International Moving Home Transportation.

    Procesy, ako je námorná letecká a pozemná železnica, používame bez prerušenia vo všetkých častiach sveta na prepravu osobných vecí (všetkých položiek, ktoré by mali byť v dome) a vozidla, na ktorom sa používajú.

    Ak si chcete preniesť svoj tovar pre domácnosť z Európy a odviezť ho tam, pokúsim sa vám poskytnúť čo najaktuálnejšie informácie o tejto téme.

    Tovar je zabalený na vašej domácej adrese, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate v krajine, tovar prechádza colnými úradmi, prepravuje sa na adresu bydliska, odvoz domov, jednoduchá inštalácia nábytku.

    Naša spoločnosť má ústredie v Istanbule a holandskú distribučnú kanceláriu.

    +90216 521 21 52
    my mcslojis

    melikexnumx
    Účastník

    Prosím kontaktujte mcslogistics pre ceny

    k.uguz
    Účastník

    Zažil som pár slov na napísanie tohto titulu a chcel som sa o to podeliť s vami, milí priatelia. Priatelia, presťahoval som sa s firmou ******** pred 2 mesiacmi. Opäť mi to odporučil kamarát.Chlapi robia čistú prácu a odporúčam to každému, kto myslí na korporátnu firmu. Myslím, že je to moja rada pre priateľov, ktorí uvažujú o špeciálnej kampani pre Nemecko na dva mesiace. dobre dobre :)

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.