Rozprávanie v nemčine cez Skype

> fóra > Nemecké fórum a Nemecká prax > Rozprávanie v nemčine cez Skype

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    umelý
    Účastník

    Ak niekto chce, pridajte si ma. Večer môžeme hovoriť o téme, ktorú sme si určili (témy Deutsche welle ball sú všeobecne).

    Úroveň B1, moja reč je zlá. Rozprávam sa s cudzincami týmto spôsobom, ale myslel som si, že by mohlo byť lepšie rozprávať sa s tureckými priateľmi kvôli časovým rozdielom a niekedy problémom s skypovaním.

    Skype: umelý76

    3,14
    Účastník

    –> Boží súhlas je dôležitejší ako čokoľvek iné. Rád by som vám preboha pomohol, ale neviem ako vám môžem pomôcť, pretože môj čas je veľmi obmedzený. Mimochodom, aké je vaše pohlavie? Potrebujem to vedieť, kým si ťa pridám. Pretože mám radšej, keď sa ženy rozprávajú so ženami a muži, aby sa rozprávali s mužmi. Náš Prorok nám radí (mier s ním), aby sme neboli sami s opačným pohlavím. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin a Ala Ali Sayyidina Muhammed)

    umelý
    Účastník

    Som človek skôr.

    3,14
    Účastník

    –> Tak to pridávam brácho. :)

    3,14
    Účastník

    –> Párkrát sme sa stretli s kamarátom na Skype. Bolo to produktívne, dúfam, že som mohol pomôcť.

    kenkogs
    Účastník

    Som na úrovni kenkogs1 a2

Zobrazujem 5 odpovedí – 1 až 5 (celkom 5)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.