Chce sa niekto v Istanbule učiť nemčinu a absolvovať skúšku A1 naraz?

< fóra < Všeobecné nemecké a nemecké kombinované rodinné kurzy A1 < Chce sa niekto v Istanbule učiť nemčinu a absolvovať skúšku A1 naraz?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    memduh
    Účastník

    Ahojte chlapci, toto je Memduh GÜNGÖR.

    Bývam v istanbulskej štvrti Beylikdüzü. S Elif Hocou som sa stretol pred 2 mesiacmi cez Almancax. Robil som rozhovory s mnohými kurzami, ale žiadny z nich sa nezdal úprimný. Už jeho úspechy vysvetľujú, aké jednoduché vzdelávanie poskytuje. Po dlhých diskusiách som začal chodiť na hodiny od pani Elif a 23. decembra 2011 som urobil skúšku A1. Výsledky prišli včera a pred 2 mesiacmi, hoci som nevedel ani pár slov po nemecky, podarilo sa mi na jedinom teste získať 74 bodov. Učiteľka Elif dáva tak dobrú lekciu, že je nezabudnuteľná a má tiež veľmi dobré zdroje a údaje. V rovnakom duchu poskytuje úplne didaktické vzdelanie, nie učenie naspamäť. Vzdialenosť medzi mojím bydliskom a miestom, kde som chodil na lekciu, je 2,5 - 3 hodiny a vždy som cestoval verejnou dopravou 6 hodín tam a späť. Povedal som: "ČAS SA PREDLHÍ, NECH JE DLHÝ" a rozhodne som mal pravdu. ĎAKUJEM UČITEĽKA, ĎAKUJEME NEMČINA... Tí, ktorí hľadáte kurz v Istanbule, neblúďte márne pani učiteľka Elif, na túto tému je len jedna vychovávateľka a inú vychovávateľku nepoznám.

    VIZUÁLNY DOKLAD O DOKUMENTOCH JE NIŽŠÍ. (Bola to moja prvá skúška a verte mi, bola som veľmi úzkostlivá, predtým som nemala školenie. Vďaka učiteľke Elif bol môj strach preč a uspela som. Bola to nielen učiteľka, ale aj naša sestra.)
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Účastník

    Robustná reklama pre učiteľa elif :)

    memduh
    Účastník

    Nie je to reklama, brat, ver mi, píšu sa fakty. Osobne som od neho absolvoval školenie. Nech je Boh spokojný s mojím učiteľom a mojou sestrou, nešetrím modlitbami, najmä v deň skúšky bolo veľa ľudí, ktorí absolvovali kurzy z veľkých inštitúcií a absolvovali to už tretíkrát. Takmer nám zostali profesori v porovnaní s tými, ktorí tvrdia, že dostali najlepšie vzdelanie....

    mutim2
    Účastník

    Je pravda, priateľ môj, aký si šťastný... Dúfam, že vždy stretneš krásnych ľudí podľa svojho srdca..

    netalman by
    Účastník

    Dobrý deň,

    Neodolal som, pretože moje meno bolo odovzdané, chcel som napísať. :) Namiesto mojej reklamy sa títo prichádzajúci priatelia snažia týmto spôsobom poďakovať almancaxu, pretože pochádzajú z almancaxu, a - každý, kto žije, vie - toto obdobie je skutočne veľmi ťažké a problematické a ľudia môžu farbe diela porozumieť až potom. absolvovať kurz a zložiť skúšku. Snažia sa navzájom si pomáhať, aby sa nepokazili.

    Myslím, že ak je tu niekto, komu treba poďakovať, sú to predstavitelia Germanaxu, ktorí boli s nami úplne pre Boha, bez toho, aby hľadali od kohokoľvek, vrátane mňa, nejaký prospech. Naozaj som toho veľa nerobil, len som si plnil svoju povinnosť. Toto je ten správny. Toto je platforma, kde si všetci, učitelia aj študenti, môžu navzájom pomáhať a pomáhať si. Nech Boh žehná každého, kto prispel. S pozdravom a pozdravom…

    mutim2
    Účastník

    Dobrý deň,

    Neodolal som, pretože moje meno bolo odovzdané, chcel som napísať. :) Namiesto mojej reklamy sa títo prichádzajúci priatelia snažia týmto spôsobom poďakovať almancaxu, pretože pochádzajú z almancaxu, a - každý, kto žije, vie - toto obdobie je skutočne veľmi ťažké a problematické a ľudia môžu farbe diela porozumieť až potom. absolvovať kurz a zložiť skúšku. Snažia sa navzájom si pomáhať, aby sa nepokazili.

    Myslím, že ak je tu niekto, komu treba poďakovať, sú to predstavitelia Germanaxu, ktorí boli s nami úplne pre Boha, bez toho, aby hľadali od kohokoľvek, vrátane mňa, nejaký prospech. Naozaj som toho veľa nerobil, len som si plnil svoju povinnosť. Toto je ten správny. Toto je platforma, kde si všetci, učitelia aj študenti, môžu navzájom pomáhať a pomáhať si. Nech Boh žehná každého, kto prispel. S pozdravom a pozdravom…

    Vďaka tomu sme sa dozvedeli, kto ste, v našej učiteľke Elif, želám vám úspech ..

    netalman by
    Účastník

    Danke schön.  :)  Boh žehnaj.

    fotoademxnumx
    Účastník

    Pani učiteľka Elif, som rada, že som sa k vám dostala vďaka tejto stránke a mala som to potešenie prejsť ju jedným dychom, aj keď po nemecky neviem.Nech vás Boh žehná aj nemčinu.Som rada, že odporúčam moja učiteľka Elif, ktorú som tu odporučila ďalším priateľom a ktorá sama na kurze uspela na jeden záťah, finančne aj duchovne.

      termín skúšky 01.20.2012
        výsledok: 83
    S pozdravom Adam Demir

    guru
    Účastník

    Ako to, že absolvujeme kurz úspešne za 4 týždne? Je nám ľúto, ale ani na vašom webe sa nehovorí, kde sa kurz nachádza. nie si spoľahlivý. čisto reklama.

    netalman by
    Účastník

    OSVEDČILI SME CERTIFIKÁTY, NA KTORÉ BUDEME SPOĽAHLIVÉ NA ROKY, VYSOKÉ TERMÍNY ZÍSKANÉ V SKÚŠKE A ŽIADNY ŠTUDENTI SA NA SKÚŠKE NEZBYŠLI.

    ADRESA, aby sme nepísali svoje DÔVODY, KTORÉ NENALEZLI IBA V REGIÓNE, VŠETKY TURECKO „NIE JE ADRESA naša.

    AK TO K VÁM NEPRIPOJÍ, MÔŽETE SA NÁS SPýtať NA ORGÁNY STRÁNKY, KTORÉ SÚ TU V INGERMANCAXE!

    MuhaяяeM
    Účastník

    Ako to, že absolvujeme kurz úspešne za 4 týždne? Je nám ľúto, ale ani na vašom webe sa nehovorí, kde sa kurz nachádza. nie si spoľahlivý. čisto reklama.

    Zo štatistík je zrejmé, že niet ani jedného študenta, ktorý by doteraz neuspel na skúške A1.

    guru
    Účastník

    Ak budeme logickí, nikde na svete nemožno poskytnúť 100% záruku úspechu. Ako to, že každý stážista zloží skúšku? Na stránke ešte nie je uvedená ani adresa. Píše sa tam preprava jedným vozidlom, ale určené miesto je Göztepe. diviť sa, ako dosiahnuť =)

    dielosch
    Účastník

    Kde je Muharrem Admin? Môžete poskytnúť informácie o tomto kurze?

    MuhaяяeM
    Účastník

    Ak budeme logickí, nikde na svete nemožno poskytnúť 100% záruku úspechu. Ako to, že každý stážista zloží skúšku? Na stránke ešte nie je uvedená ani adresa. Píše sa tam preprava jedným vozidlom, ale určené miesto je Göztepe. diviť sa, ako dosiahnuť =)

    Je poskytnutá stopercentná záruka úspechu, miera úspechu je zrejmá. Komentáre sú zrejmé.
    Je len na vás, či si budete robiť reputáciu alebo nie.

    MuhaяяeM
    Účastník

    Kde je Muharrem Admin? Môžete poskytnúť informácie o tomto kurze?

    Ahoj dielosch, bol si dlho neprítomný, vitaj na fóre. :)
    Kurz nemčiny v Istanbule patrí nášmu učiteľovi Elifovi, jednému z inštruktorov almancaxu, a má veľmi vysokú úspešnosť. :)

    guru
    Účastník

    Myslím, že táto stránka má dohodu s dámou Elif, už tomu nerozumiem. Sám som sa v piatok stretol s dámou elif. Len v piatok bol váš web v úplne inom stave. Prečo by som mal volať po podrobnej ceste. Samotná pani Ustellik Elif do telefónu povedala, že mám kanceláriu. Zavolal som do goetheovho ústavu, také miesto tiež nepoznajú. Takže nehovorím o výskume, ktorý ja

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 20)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.