Pracuje oddelene od svojho manžela

> fóra > Podnikanie a pracovný život v Nemecku > Pracuje oddelene od svojho manžela

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    DERDEST35
    Účastník

    V prvom rade ahojte všetci. Predtým, ako si prečítate môj článok, vás prosím, očistite sa od svojich predsudkov a neurážajte ma a nerozčuľujte...

    V prvom rade mám veľmi mladý vek a uchýlil som sa do Nemecka bez toho, aby som vedel, čo to znamená byť azylom. Rád by som však upozornil, že som v nijakom zmysle našu spoločnosť nedehonestoval, nepohrdol, ba ani nevyslovil vetu zo sociálno-ekonomicko-politického hľadiska.

    Neskôr som sa oženil pred mesiacom. Mojou požiadavkou od všetkých užitočných a znalých priateľov, ktorí si prečítali môj článok, je, aby mi povedali východisko.
    Moja priateľka je Nemka a robí ausbildung. Nechcem tu žiť, medzi našim domom a domom, kde býva môj otec, sú dve ulice. Nepracuje a hazarduje. Snaží sa ma vykorisťovať a vytvára na mňa psychický tlak. Keďže ho poznal aj môj manžel, uvažovali sme o presťahovaní do iného mesta ako o spoločnom rozhodnutí. Jeho ausbildung tomu však bráni. Moja otázka je, že ak si nájdem prácu v meste v inom štáte, potrebujem povolenie na prácu kdekoľvek? Kde si to mám v prípade potreby kúpiť a umožňujú to? Ak povolenie nie je potrebné, bude to v budúcnosti pre reláciu problém? Moja žena tam príde, keď jej ausbildungu skončí. Ďakujeme, že ste vopred ušetrili svoj drahocenný čas.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Musím sa opýtať kancelárie pre cudzincov, ale nemyslím si, že to bude problém. ale počul som, že niektorí ľudia so šľachtickým stavom potrebujú pred zmenou mesta povolenie.

    DERDEST35
    Účastník

    Musím sa opýtať kancelárie pre cudzincov, ale nemyslím si, že to bude problém. ale počul som, že niektorí ľudia so šľachtickým stavom potrebujú pred zmenou mesta povolenie.

    Ďakujem veľmi pekne za cenný komentár. Dúfam, že nebudú robiť problémy...

    bezcitný
    Účastník

    Zdravím, odpoviem priamo, pretože idem cestou, ktorou si sa vydal. Hľadáte dobrodružstvo bez okolkov, nemôžete robiť to, čo hovorí. Nemôžem vysvetliť podrobnosti, ale bude to trvať dlho. Povedal som. Hľadá sa dobrodružstvo

    DERDEST35
    Účastník

    Zdravím, odpoviem priamo, pretože idem cestou, ktorou si sa vydal. Hľadáte dobrodružstvo bez okolkov, nemôžete robiť to, čo hovorí. Nemôžem vysvetliť podrobnosti, ale bude to trvať dlho. Povedal som. Hľadá sa dobrodružstvo

    Dobrý deň, ďakujem pekne za váš cenný komentár. Mojím cieľom nebolo hľadať dobrodružstvo .. Všetko, čo chcem, je pokojný domov a šťastné manželstvo. Ďakujem ešte raz za komentár.

Zobrazujem 4 odpovedí – 1 až 4 (celkom 4)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.