Elektronický slovník nadaný kvíz

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    MuhaяяeM
    Účastník
    Ďalší ocenený kvíz od almancaxu!

    Ocenený kvíz z elektronického slovníka

    Účasť v ocenenej kvízovej súťaži v elektronickom slovníku sa začne o 01.02.2013:23 v piatok večer 30 (dnes večer) a skončí o 02.02.2013:20 v sobotu 00 (zajtra večer). zadané medzi týmito hodinami. Súťažiaci sa môžu zapojiť v hornej časti stránky. Do súťaže sa budú môcť zapojiť kliknutím na tlačidlo „Kvízová súťaž“ v ponuke na bočnej strane a výberom Súťaže kvízu s ocenením v elektronickom slovníku na stránke ktorý sa otvára.
    V súťaži bude celkovo 20 otázok, otázky boli vybrané z rôznych predmetov, zmiešané dohromady.
    Do súťaže je možné prihlásiť sa iba raz, a to aj v prípade, že bude súťaž prerušená v dôsledku výpadku napájania alebo problémov s pripojením na internet, nebude sa dať do súťaže prihlásiť druhýkrát.
    Súťažiaci sa nesmie registrovať a zúčastňovať sa na súťaži s rôznymi menami členov a podobnými zneužívaniami.
    Za víťaza sa považuje súťažiaci (presnejšie ten, kto urobí najsprávnejšie kroky) v zozname bodov, ktoré sa majú zverejniť po skončení súťaže.
    Ak je viac ako jeden pretekár s najvyšším skóre (s najsprávnejším počtom), skontrolujú sa súťažné časy a ten, ktorý test absolvoval v najkratšom čase, bude považovaný za prvého. A ten, ktorý získa najviac bodov budú považované za prvé.
    Body získané všetkými súťažiacimi zúčastnenými na oceňovanom kvíze sa na konci súťaže automaticky pripočítajú k skóre na trhu.
    Poznámka: Ak sa chcete zúčastniť tejto súťaže, musíte byť členom Almancaxu najmenej 10 dní.
    Každá otázka má hodnotu 250 bodov a prenesie sa týmto spôsobom na trhové body. Napríklad 10 2500 trhových bodov bude pridaných ku konkurentovi, ktorý na konci súťaže urobí XNUMX správnych.

    Všetky výdavky spojené s doručením ceny súťažiacemu hradí almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Cena: Elektronický slovník v 6 jazykoch

    Obsah balenia: elektronický slovník, užívateľská príručka, batéria

    Viac ako 6 60.000 slov v XNUMX jazykoch, angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine, španielčine, turečtine.

    Poskytuje 20-krát rýchlejšie použitie ako normálny slovník.

    Zvyšuje rýchlosť školopovinných detí na hodinách nemčiny a angličtiny.

    Ušetrí vás v ťažkých časoch, keď zaseknete pri cestách do zahraničia, aj keď neovládate nemecký alebo anglický jazyk.

    6 10.000 slov v 60.000 jazykoch (spolu XNUMX XNUMX slov) angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, turečtina.

    Svetový čas, prevodník mien, kalkulačka, hodiny, budík, veľká obrazovka LCD, malý a ľahký dizajn.

    Výdrž batérie až 6 mesiacov až 12 mesiacov, v závislosti od intenzity používania.

    MuhaяяeM
    Účastník

    Ako som už uviedol vo svojej správe vyššie, naša súťaž sa skončila 02.02.2013 o 20:00 a náš člen fuk_18 bol prvý.
    Gratulujeme fuk_20, ktorý bol na prvom mieste, pretože odpovedal správne na 16 z 18 otázok.
    Body získané priateľmi zúčastnenými v súťaži boli nahrané na ich účty ako trhové body.
    Ďakujem vám za pozornosť.

    reyyan na
    Účastník

    Zmeškal som dátum súťaže. Insha'Allah nabudúce. Rovnako blahoželám nášmu víťaznému priateľovi

    Roya
    Účastník

    Yaaaaa mi povedala aj horizont, ale dnes som si uvedomila miesto súťaže :(  urobil som to všetko hneď teraz budem plakať :)

    MuhaяяeM
    Účastník

    Nebojte sa, naše súťaže budú pokračovať :)

    Roya
    Účastník

    tešíme sa na vás :)

Zobrazujem 5 odpovedí – 1 až 5 (celkom 5)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.