Odporúčanie aplikácie pre vodičský preukaz

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    okupácia
    Účastník

    Priatelia, študijné CD a aplikácia fahrschule stáli 80 eur. Zamestnanec povedal: "Ani ja som nedostal naše." Môžete mi odporučiť aplikáciu, ktorá sa dá stiahnuť z google play? Dá sa aj zaplatiť. Pokiaľ je to správna vec. byť po turecky. Hľadám a nemôžem nájsť. Vďaka

    amedxnumx
    Účastník

    Fahrschulcard mám, môžem si ju len vziať, vďaka tejto aplikácii som si ju kúpil za týždeň bez toho, aby som išiel na hodinu.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Ale nie každý to môže získať, môžu to získať iba zmluvní držitelia licencie, ak nenájdete držiteľa zmluvy, napíšte mi PM

    kncin je
    Účastník

    Kamarát ak ešte hľadáš appku tak mame na fóre 1. Napísal som to na forum.Kúpil som si licenciu.Dal som peniaze.Potom som to dal inému kamarátovi z fóra aby to nebolo ísť do odpadu.Myslím, že ten priateľ odpísal minulosť.je oznámené.

    muhendus
    Účastník

    Kamarát ak ešte hľadáš appku tak mame na fóre 1. Napísal som to na forum.Kúpil som si licenciu.Dal som peniaze.Potom som to dal inému kamarátovi z fóra aby to nebolo ísť do odpadu.Myslím, že ten priateľ odpísal minulosť.je oznámené.

    Dobrý deň, ak aplikácia vodičského preukazu stále funguje, môžete sa so mnou podeliť o informácie?

    Ďakujem veľmi pekne prajem pekný deň. :)

    mučeník şüheda
    Účastník

    Ďakujem, nech Boh pomáha tým, ktorí čakajú na víza... Brat Gemini, žiadali len doklady vrátane toho, že je nemeckým občanom, nežiadali plat ani zmluvu o dome, manželka dala, čo sa žiadalo a víza prišli o 13 dní neskôr.Ak sa nič nepokazí, víza vám môžu byť vydané do 10 dní...Priatelia, prepáčte, napísal som na zlé miesto, nejde mi zmazať to, čo som napísal. :-

    mtee07
    Účastník

    Zložil som skúšku s aplikáciou Adac a získal som licenciu.

    Sezaibal
    Účastník

    Dobrý deň, má niekto informácie o aplikácii nemeckého vodičského preukazu, ocenil by som, keby ste mi pomohli, vopred ďakujem

Zobrazujem 6 odpovedí – 1 až 6 (celkom 6)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.