Brain 11 Piller

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    …záhada…
    Účastník

    Odborníci pripravili zoznam návrhov s 11 položkami, ktoré zvýšia výkon mozgu prevenciou atrofie pamäte a inteligencie. Tu sú metódy na zvýšenie mozgovej sily:

    1. Inteligentné lieky: Lieky ako „Modafinil“ udržiavajú mozog bdelý po dobu 90 hodín. Zvyšuje množstvo chemikálií, ktoré umožňujú tok dát z jednej oblasti mozgu do druhej.

    2 - Potraviny: Potraviny bohaté na bielkoviny sú prospešné. Pravidelné raňajky tiež zvyšujú duševnú výkonnosť; Sýtené nápoje majú opačný účinok.

    3 - Hudba: Bolo zistené, že najmä počúvanie Mozarta zvyšuje matematickú inteligenciu a hodiny hudby zvyšujú IQ detí. Takýto efekt popovej hudby však nebol zaznamenaný.

    4 - Bionický mozog: Uvádza sa, že dodanie malého množstva elektrického prúdu do mozgu elektródami zvyšuje jeho výkon.

    5 - Mentálne cvičenia: Náročné matematické otázky zostria inteligenciu. IQ detí, ktoré cvičili 5 týždňov, sa zvýšilo o 8 bodov.

    6- Pamäťové hry: Identifikáciou každej karty v balíčku kariet s postavou a vytvorením príbehu so všetkými postavami si môžete pamätať 52 kariet v poradí.

    7- Spánok: Nespanie po dobu 21 hodín má na mozog efekt ako opitosť. Kvalitný spánok po 2 hodinách štúdia uľahčuje učenie.

    8- Chôdza: Chôdza pol hodiny trikrát týždenne; Zvyšuje silu učenia, koncentrácie a logiky o 3 percent.

    9- Koníčky: Zistilo sa, že u starších ľudí, ktorí štrikujú a lúštia puzzle, je nižšie riziko vzniku chorôb, ako je Alzheimerova choroba.

    10- Koncentrácia: Toto je dôležité cvičenie pre mozog! Keď ste v práci, po krátkom rozptýlení trvá asi 15 minút, kým sa znova získate koncentráciou.

    11- Neurologické skenovanie: Na kontrolu aktivít mozgu sa dajú použiť aj skenery, ktoré ukazujú pohyblivosť v mozgu.

    (citát)

    elifxnumx
    Účastník

    dakujem dobre :)
    Informácie sú veľmi logické ..!

    …záhada…
    Účastník

    dakujem dobre :)
    Informácie sú veľmi logické ..!

    Nič elif77 :) :)

    lichotník
    Účastník

    Ďakujem okey :) Určite vám tieto informácie pomôžu... :) tancovať :)

    …záhada…
    Účastník

    Ďakujem okey :) Určite vám tieto informácie pomôžu... :) tancovať :)

    Som potešený…. hanbiť sa:)

    michael in
    Účastník

    Toto sú veľmi pravdivé veci, ktoré keď sa spravia, skutočne neuveriteľne zvýšia výkon o percento...

    anonymný
    návštevník

    Ďakujem

    …záhada…
    Účastník

    :angel: :angel: To je jedno... :) som rada, že ti to bolo užitočné... hanba ti :)

    MAHSUM_UCAR
    Účastník

    SLM

    speed061
    Účastník

    Dakujem za tieto informacie,pane.Ale bolo by super,keby ste mi dali podrobne informacie.Chcem sa naucit nemcinu,ale mam problem s pozornostou a extremnou zabudlivostou.Bol by som rad ak by ste mi v tomto smere pomohli. S pozdravom...

    3,14
    Účastník

    up

Zobrazujem 10 odpovedí – 1 až 10 (celkom 10)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.