Odmietli ma z Rakúska, dá Nemecko víza?

> fóra > Generálna sekcia pre Nemecko a ďalšie európske krajiny > Odmietli ma z Rakúska, dá Nemecko víza?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    včera
    Účastník

    Dobrý deň, minulý rok ma prijali na Technickú univerzitu architektúry vo Viedni, ale chýbali mi doklady ohľadom internátu a nemohli ma zastihnúť, keď mi ich zamietli, vízum mi zamietli, lebo už uplynul dátum zápisu do školy. Na zamietavom hárku, ktorý mi dali, stručne uviedli toto: "Bolo to zamietnuté, pretože už uplynul školský termín." Nenamietal som, pretože v e-maile, ktorý som poslal na Technickú univerzitu vo Viedni, uviedli, že môj výsledkový dokument už nie je platný. Teraz sa prihlásim do Nemecka. Dohodli sme sa na poradni. Povedali, že môžete byť odmietnutý prvýkrát, pretože ste už boli odmietnutí, ale stále máte šancu, ale nikdy sme sa s takýmto incidentom nestretli. Je niekto, koho poznáte alebo ste o ňom počuli, kto zažil takúto situáciu?

    tugce_doerj je
    Účastník

    nechápem, že prídu do Nemecka, aby si niečo prečítali

    Fullmoon
    Účastník

    Ak ste sa dostali do rúk poradenskej spoločnosti, ste wow Yas.

    Chcel by som tiež zdôrazniť, že technické univerzity sú najťažšie univerzity. A pravidlá sú veľmi odlišné od morčacieho vysokého školstva v Nemecku. Zoberme do úvahy ich.
    Nemyslím si, že budete odmietnutý, ak si vezmete osvedčenie o prijatí z vysokých škôl a urobíte ďalšie potrebné postupy.
    Konzultant rozšíriť peniaze, aby odniesť peniaze venovať pozornosť podnikania.

    Lesteraction
    Účastník

    Okrem toho chcem zdôrazniť, že technické univerzity sú najnáročnejšie. Nemecké predpisy o vysokoškolskom vzdelávaní sa tiež výrazne líšia od predpisov v Turecku. Aplikujte s ohľadom na tieto, podľa môjho názoru.

    bivens
    Účastník

    Ak od inštitúcií získate dokument o prijatí a dodržíte všetky ostatné potrebné kroky, neverím, že vám budú zamietnuté.
    Dávajte pozor, aby ste neprišli o svoje peniaze, pretože poradenstvo často rozširuje úlohu v snahe firiem získať viac peňazí.

Zobrazujem 4 odpovedí – 1 až 4 (celkom 4)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.