O preprave z Nemecka do Turecka.

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Kılıçarslan
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    Z dôvodu smrti mojej babičky som po žiadosti o pobytovú kartu musel prísť do Turecka. Dal som môjmu manželovi plnú moc na prevzatie pobytovej karty a po obdržaní pobytovej karty mi ju 18. marca poslal s Deutsche Post. Náklad však zatiaľ neprišiel. Pozerám sa na sledovacie číslo a zdá sa, že je v systéme PTT na ceste. Keď sme volali Deutsche Post, uvádza sa v ňom, že náklad bol odoslaný 21.03.2019. Myslíte si, že existuje možnosť straty nákladu? Ak zajtra idem na konzulát, môžem požiadať o stratený pobytový preukaz a získať dočasný cestovný doklad? Vydávajú tento cestovný doklad v ten istý deň? Musím priniesť nejaké ďalšie dokumenty? Za pomoc vopred ďakujem.

    bezcitný
    Účastník

    Poslal som balík 35-40 zbraň surdu. Ak ste sa nedostali z peňazí na dôležitú záležitosť a poslali ich UPS express, môžete ju dostať od spoločnosti 24 každú hodinu. Letieť s pištoľou. oni gonderiyor

    Kılıçarslan
    Účastník

    Poslal som balík 35-40 zbraň surdu. Ak ste sa nedostali z peňazí na dôležitú záležitosť a poslali ich UPS express, môžete ju dostať od spoločnosti 24 každú hodinu. Letieť s pištoľou. oni gonderiyor

    Nanešťastie som mu povedal, aby poslal s UPS, ale keď úradník Deutsche Post povedal, že 8 pôjde v deň, keď ho tam poslal. Náklad sa nezmizne. 

    Nesibe of
    Účastník

    Nanešťastie som mu povedal, aby poslal s UPS, ale keď úradník Deutsche Post povedal, že 8 pôjde v deň, keď ho tam poslal. Náklad sa nezmizne.

    Myslím, že ak urobíte trochu zdržanlivosti, myslím, že v niektorých prípadoch počkám v niektorých prípadoch zbraň 8, ale maximálny týždeň 2 nájdete. Esim mi poslal aj dokumenty, ktoré som dostal 13 dní.

    Kılıçarslan
    Účastník

    Myslím, že ak urobíte trochu zdržanlivosti, myslím, že v niektorých prípadoch počkám v niektorých prípadoch zbraň 8, ale maximálny týždeň 2 nájdete. Esim mi poslal aj dokumenty, ktoré som dostal 13 dní.

    Poštovné prišlo po 28 dňoch :)

    almanyafatih
    Účastník

    Posielal som a prijímal náklad 3 alebo 4 krát. Príchod z Nemecka zvyčajne trvá 1.5 až 2 týždne. 1 týždeň sú z Turecka. Môže sa predĺžiť podľa mesta a sviatkov druhej strany.

    bivens
    Účastník

    Nákladná preprava z Nemecka do Turecka zahŕňa prepravu tovaru medzi oboma krajinami. Rôzne logistické spoločnosti ponúkajú služby, ako je letecká preprava, námorná preprava a pozemná preprava, aby sa uľahčil pohyb nákladu a zabezpečili sa efektívne dodávky a dodržiavanie colných predpisov pre medzinárodný obchod..

Zobrazujem 6 odpovedí – 1 až 6 (celkom 6)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.