riadiť auto z Nemecka do Turecka?

> fóra > Cafe almancax > riadiť auto z Nemecka do Turecka?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    tugce_doerj je
    Účastník

    Dobrý deň,

    Chcem vziať auto do Turecka a nechať ho tam, aby ho mohol riadiť môj brat. Akú cestu mám nasledovať? Je niečo také možné, nemám informácie. Ak môžu priatelia so znalosťami pomôcť, ocenil by som to, dobre :)

    akvarel
    Účastník

    Dobrý deň,

    Chcem vziať auto do Turecka a nechať ho tam, aby ho mohol riadiť môj brat. Akú cestu mám nasledovať? Je niečo také možné, nemám informácie. Ak môžu priatelia so znalosťami pomôcť, ocenil by som to, dobre :)

    Keď som uvidel útechu pri kladení tejto otázky, bol by som rád, keby som mohol byť hodný palácov sŕdc, ako ste vy.
    Zobrať auto do Turecka a nechať ho tam je niečo, čo vás môže stáť veľa peňazí. Vzdajte sa tejto myšlienky.

    Povedzme, že si vezmete model z roku 2015 (pretože nesmie mať viac ako 3 roky), cena auta spred 3 rokov je 30-tisíc eur.
    Cena tohto automobilu v roku 2018; 30.000 68 x 20400% ?? => XNUMX XNUMX eur.
    Vzor prepravy a poistenia? Prepúšťa 500 Eur.
    Suma, ktorá sa má zdaniť; 20900 XNUMX EUR.
    Spolu všetky dane; 20900 88,80 x 19.000% ?? => asi 88,80 1600 eur. (2000% objemu motora medzi XNUMX a XNUMXCC)

    Keby ste tomuto autu dali 15-tisíc eur a kúpili by ste si ho, stálo by vás to celkovo 34.000 XNUMX eur.
    Stojí to za to?

    Samozrejme to nestojí za to .. nemá to zmysel. Hovorí, aby sa vzdal srdca a oprel sa o svoj pokoj.

    tugce_doerj je
    Účastník

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: No počula som, že auto zobrali len raz, preto som sa pýtala. Inak tiež viem, že ťa to bude stáť normálne peniaze. :D Tam si to auto môžem kúpiť za tie isté peniaze, s tou logikou :)

    akvarel
    Účastník

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: No počula som, že auto zobrali len raz, preto som sa pýtala. Inak tiež viem, že ťa to bude stáť normálne peniaze. :D Tam si to auto môžem kúpiť za tie isté peniaze, s tou logikou :)

    No nečudujem sa vám, že žijete taký šťastný život s touto logikou. Žiarlil som.

Zobrazujem 3 odpovedí – 1 až 3 (celkom 3)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.