Môžem sa presťahovať do Belgicka s povolením na pobyt prijatým z Nemecka?

> fóra > Generálna sekcia pre Nemecko a ďalšie európske krajiny > Môžem sa presťahovať do Belgicka s povolením na pobyt prijatým z Nemecka?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Oberfrance
    Účastník

    Dobrý deň,

    Moja manželka je nemecká občianka a ja som prišiel do Nemecka ako turecký občan. Momentálne čakám na uvoľnenie sedenia. Budem ho mať o 2 týždne, ak Boh dá. Moja manželka tu momentálne nepracuje. Takže Tiež nemôžem pracovať. Prechádzam k mojej otázke.

    V Belgicku máme dom a prácu. Môžeme sa s manželkou presťahovať do Belgicka a bývať tam s povolením na pobyt, ktoré tu dostanem? Keďže moja manželka má štatút občana EÚ, viem, že má právo sa presťahovať, ak mi ukáže dom, v ktorom bude bývať. Bude to teda ako sťahovanie z jednej časti Nemecka do druhej. Zaujímalo by ma, či odo mňa budú chcieť nejaké podmienky? Aké sú podrobnosti? Budem rád, ak niekto s nejakými informáciami pomôže.

    Jesse 7
    Účastník

    Na pravej strane stoličky je odpadkový kôš, na operadle stoličky je posteľ, na pravej strane okna je skriňa, v skrini sú knihy, vedľa je šatníková skriňa. skriňa, v šatníku je ozdoba.

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.