Čo robí absolvent univerzity v Nemecku?

> fóra > Podnikanie a pracovný život v Nemecku > Čo robí absolvent univerzity v Nemecku?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    oguzhansumerxnumx
    Účastník

    Ahojte priatelia, ak je moja manželka tehotná 2 mesiace, pôjdeme po 3 mesiacoch do Nemecka a požiadam o vízum cez dieťa. Som absolventom Hacettepe Economics and Administrative Sciences. Mám angličtinu na strednej úrovni. Keď idem do Nemecka , po absolvovaní nemčiny by mi diplom pomohol? Prijmú ma personalisti ako absolventa univerzity? Alebo by mi pomohlo, keby som sa na týchto odborných kurzoch, vopred, vďaka profesii, venoval povolaniu v zamestnaniach, ktoré sú mi blízke, ako sú napr. Kancelárske financie, účtovníctvo, ľudské zdroje atď.

    yenicerixnumx
    Účastník

    Ahojte priatelia, ak je moja manželka tehotná 2 mesiace, pôjdeme po 3 mesiacoch do Nemecka a požiadam o vízum cez dieťa. Som absolventom Hacettepe Economics and Administrative Sciences. Mám angličtinu na strednej úrovni. Keď idem do Nemecka , po absolvovaní nemčiny by mi diplom pomohol? Prijmú ma personalisti ako absolventa univerzity? Alebo by mi pomohlo, keby som sa na týchto odborných kurzoch, vopred, vďaka profesii, venoval povolaniu v zamestnaniach, ktoré sú mi blízke, ako sú napr. Kancelárske financie, účtovníctvo, ľudské zdroje atď.

    pozdravy

    Diplom bude užitočný, ale najprv by ste si mali overiť, či je tu vaša profesia relevantná. To znamená v nemčine anerkenung. Aj keď si nie som úplne istý, myslím si, že Nemecko neprijme školu a odbor, na ktorom študuješ. Na to musíte mať anerkennung. Ale urob si prieskum, možno nebude potrebný anerkenung. tu máš stránku https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    K dispozícii je tiež podpora v tureckom jazyku. Odtiaľto pochopíte, či existuje profesia alebo nie, a kontaktujte príslušné orgány, aby ste sa uistili, že vaša škola a katedra sú platné v Nemecku.

    Aby ste si však našli zamestnanie vo svojom odbore, musíte dobre ovládať nemčinu, ba dokonca aj obchodnú nemčinu, najmä peňažné skratky. Keďže ide o verbálnu časť, práca sa v tomto okamihu zameriava priamo na to, ako sa učíte nemecký jazyk. Do tej doby nezáleží na tom, kde som pracoval, len si pomysli, že môžem pracovať, je to náročný proces. Týmito ťažkosťami trpíme všetci, samozrejme okrem tých, ktorí sú pripravení pracovať v Nemecku. Môžete samozrejme vykonávať povolania, ktoré ste tu spomenuli, ale napríklad trvanie povolania je najnižšie 2 roky a najvyššie 3 roky.

    selametle

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.