Nové nemecké slovné hry od almancax

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    MuhaяяeM
    Účastník

    Dobrý deň,
    Vedenie Almancax s hrdosťou predstavuje 5 rôznych nemeckých slovných hier pripravených vývojárom Java Muratom İNANOM.

    Aj keď sa na týchto hrách budete baviť, budete si vylepšovať klávesnicu aj nemčinu.

    Teraz vám predstavíme naše hry, stačí kliknúť na názov hry (názov) a hrať ju.

    1-) Anagramová hra
    V tejto hre môžete získať alebo stratiť body uhádnutím správneho pravopisu daných slov zmiešaním písmen. Naučte sa slová tak, že si ich vryjete do mysle. Lúšte hádanky a rozširujte svoju slovnú zásobu.
    S touto hrou budete minimalizovať svoje preklepy.

    2-) Futbalová slovná hra
    V tejto hre sa od vás žiada uhádnuť význam slova stojaceho v strede poľa. Pomocou klávesov so šípkami musíte slovo hodiť do pravého hradu. Ak je váš odhad správny, získavate body, ak je nesprávny, prichádzate o body. Nájdite ten správny cieľ a nestrieľajte svoj vlastný gól.

    3-) Hra Walking Words
    V tejto hre uvidíte na obrazovke chodiť veľa slov súčasne. Vždy by ste mali napísať prvé slovo. Za každé správne písmeno získate body a za každé nesprávne písmeno body stratíte. Relácia sa skončí, keď aspoň jedno zo slov dopadne na ľavú stenu obrazovky. Pre nové relácie jednoducho dvakrát kliknite na obrazovku. Náhodne vybrané slová, náhodne vybrané pozície v každej relácii... S touto zábavnou hrou sa naučíte slová a zlepšíte rýchlosť písania na klávesnici.

    4-) Animovaná slovná testovacia hra
    V tejto hre uvidíte na obrazovke slovo zostupujúce zhora nadol a pod ním tri náhodne vybrané možnosti. Musíte kliknúť myšou na správne slovo. Body získate, keď kliknete na správne slovo, a stratíte body, keď kliknete na nesprávne slovo.

    5-) Klávesová slovná hra
    V tejto hre uvidíte na obrazovke slovo zostupujúce zhora nadol. Zadajte toto slovo na klávesnici. Za každé správne písmeno získate body a za každé nesprávne písmeno stratíte body. Obaja sa naučíte slová a zlepšíte si rýchlosť písania. Hneď ako napíšete správne slovo, na obrazovke sa objaví nové, náhodné slovo. Vášeň pre učenie a rýchle písanie ..

    Poznámka: Na hranie hier musíte mať v počítači nainštalovanú najnovšiu verziu Java, inak neuvidíte nič iné ako štvorec, ktorý zaberá polovicu obrazovky.

    Do vášho počítača Kliknutím sem prevezmete softvér Java a nainštalujte program, ktorý ste stiahli.

    vysoký
    Účastník

    Ďakujeme tým, ktorí to pripravili, bolo to naozaj krásne...

    Ale nemôžem sa nabažiť, aby som napísal slová, ktoré sa pohybujú ako voda...
    Čo keby sa táto rýchlosť trochu znížila...

    …záhada…
    Účastník

    Je to veľmi milé, ďakujem... dobre :) sú naozaj užitočné, napríklad mi za 3 minúty napadne len 5-2 slov. :) Ešte raz ďakujem… :)

    PEPPA
    Účastník

    Efektívny spôsob učenia super zdravia pre vašu prácu.

    elifxnumx
    Účastník

    Myslím, že najkrajšia inštalácia Anagram a Football Word Game;)
    Chcel by som poďakovať Muratovi İNANOVI..Danke sehr...!! ;)

    barisch
    Účastník

    Bolo to úžasné…
    Hral som prvú hru, je to veľmi príjemné a je ľahšie si zapamätať slová týmto spôsobom v turečtine / nemčine.
    Veľa šťastia v poriadku :)

    michael in
    Účastník

    Je to naozaj krásne, ale myslím si, že som amatér, hlavne čo sa týka aktívnych, je veľmi ťažké držať krok...

    Aj tak ďakujem… ;)

    esma 41
    Účastník

    Chcel by som poďakovať všetkým, ktorí mi prispeli.
    Dokonca aj ja som mal trochu problémy s „chodiacimi slovami“.  :) (rovnomerne - moja klávesnica je normálna)  ;D

    Ale aj tak je všetko veľmi dobré.  ;)

    turad
    Účastník

    Nemôžem hrať. Hry nie sú k dispozícii. Mám tiež javu. Prečo nie?  :-

    MuhaяяeM
    Účastník

    Čo napríklad vidíte na obrazovke?
    Hovoríte, že máte program Java, ale ste si istí, že toto je najnovšia verzia?

    turad
    Účastník

    Nepoznám svoju najnovšiu verziu, ale práve som si ju nainštaloval. Aká je najnovšia verzia javanu?  :-

    turad
    Účastník

    biela, sivá farba

    MuhaяяeM
    Účastník

    Dobre, Javaniz nie je posledná verzia, takže to vidíte.

    Ak sa chcete pozrieť tu: https://www.java.com/tr/

    turad
    Účastník

    Vďaka teraz môj učiteľ.

    v poliwo
    Účastník

    Práve som objavil hry. Efektívne učenie. Murat, dúfam, že to príde.

    Láska a počty

    Salmana
    Účastník

    Vážení priatelia, čakám na priateľov z 6 Apríl Ankara

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 20)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.