Nemecký rozhovor

> fóra > Nemecké rečové vzory > Nemecký rozhovor

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    wiccantrxnumx
    Účastník

    Priatelia robia domáce úlohy v nemčine. Musím niekoho vypočuť. Ale nemôžem sa pýtať na nemecké otázky, je to už rok a pol, odkedy som sa začal učiť nemčinu. Nemám veľa slovnej zásoby a neviem, ktorý z nich mám použiť. Môžete mi pomôcť?

    3,14
    Účastník

    –> Čo je predmetom rozhovoru? Medzi kým sa to bude odohrávať? Novinky alebo relácia? Ak to ešte potrebuješ, povedz mi tieto, napíšem ti pekný rozhovor, ak Boh dá.

    türkkız
    Účastník

    Dobrý deň. Práve som sa pripojil na stránku :) Chystal som sa napísať sekciu chatu, ale stratil som stránku, aby som povedal, že tu napíšem Dúfam, že niekto uvidí odpoveď :)

    3,14
    Účastník

    –> Dobrý deň, vitajte na stránke. Táto téma chatovať v nemčine. Táto téma Tiež sme chatovať pod tureckým. Pýtam sa na prvú otázku, aby som na túto otázku pozrel a odpovedal na ňu tu Kliknite na tlačidlo. :)

    mathmazhel
    Účastník

    Mám rozhovor, ktorý nemôžem, prosím, pomôžte mi, prosím? :( Môj pohovor bude s učiteľom,myslím učiteľa,budem sa pýtať a on odpovedá.Môžete mi to prosím urobiť?Pohovor bude vo štvrtok,tak to potrebujem urobiť najneskôr zajtra.Prosím pomôžte : anjel: dobre:) kaviarnička:)

    3,14
    Účastník

    –> Brat, priprav to po turecky, ja to do hodiny preložím do nemčiny. Dnes nemám čas, ale zajtra to bude hotové. Pošlite mi ho osobne alebo emailom. Alebo napíšte sem. Nezáleží na tom, pokiaľ je to pre vás viditeľné. ;)

    türkkız
    Účastník

    Môžem vám pomôcť ;)  tlieskať:) tlieskať:) tancovať:)

    3,14
    Účastník

    –> Táto ústretovosť nemá konca kraja! potlesk:) Gratulujem ti, Willkommen im Club! potlesk :)

    türkkız
    Účastník

    danke: haha ​​:: haha:

    3,14
    Účastník

    –> Pre 3,14 nie je ľahké objaviť sa na stránke. potlesk :)

    türkkız
    Účastník

    turecká girlda: zopa :: haha ​​:: haha ​​:: haha:

    3,14
    Účastník

    -> Áno!! Kto povedal meno tureckého dievčaťa? :zopa:

    türkkız
    Účastník

    taaaaaaaaaaaa samaiiiiiiiii nainstaluj ;) stalo sa nieco :zopa:

    3,14
    Účastník

    –> Chcel som sa ich opýtať, ako, pane::) : haha:

    3,14
    Účastník

    –> Dovoľte mi milovať oko strachu. :haha:

    türkkız
    Účastník

    hahahahah: haha ​​:: haha: Bojím sa svojej mysle, bojím sa, urobím to naaaaaaaaa, nanana offoff :): haha ​​:: haha:

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 62)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.