Zmätok kurzu A1; 20 dní a 80 hodín záručného šialenstva...!!!

> fóra > Všeobecné nemecké a nemecké kombinované rodinné kurzy A1 > Zmätok kurzu A1; 20 dní a 80 hodín záručného šialenstva...!!!

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    aser_xnumx
    Účastník

    Ahojte priatelia, začal som na internete robiť prieskum na skúšku a1. Pozerám sa na všetky kurzy v okolí Mersin-Adana-Hatay. Muži tvrdia, že sa pripravili špeciálne pre A1 a úroveň získania certifikátu dosiahnu v 20. dni.
    Priatelia, ktorí získali certifikát A1 a zúčastnili sa kurzov... Tieto inštitúcie svojimi tvrdeniami hovoria pravdu, môžu ju získať?
    Počnúc abecedou som začal študovať nemecký jazyk priemerne pol hodiny denne. Myslel som si, že sa v týchto 20-denných kurzoch budem učiť takpovediac taktiku skúšky.
    Podeľte sa, prosím, o svoje názory na túto tému.

    Vďaka

    aser_xnumx
    Účastník

    Priatelia, téma je aktuálna.

    aser_xnumx
    Účastník

    Priatelia, nikoho sa nezúčastňujte na týchto kurzoch, zdieľajte svoje skúsenosti.

    Ďakujem…

    reyyan na
    Účastník

    To závisí výlučne od vášho úsilia a odhodlania. Samozrejme, ak ste ochotní, pomôže vám to vo vašom kurze. Kurz naučí formát skúšky A1 a poskytne skúšobnú skúšku. Učte sa stále veľa slov. Napríklad si vezmite malý zošit a napíšte nemecké slová v turečtine. Majte tento zápisník stále pri sebe a neustále sa doň pozerajte. Na stránke sú už vzory listov, získajte informácie odtiaľ. Goetheho inštitút má vzorky skúšok. Určite si to pozrite. Z toho budete mať veľký úžitok. Dávam ti odkaz. Veľa štastia.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Účastník

    Dobrý deň, ďakujem pekne za záujem.

Zobrazujem 4 odpovedí – 1 až 4 (celkom 4)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.