Droga pre tých, ktorí hovoria, že mám depresiu. „Človek žije, čo sa stane v mozgu“

> fóra > Cafe almancax > Droga pre tých, ktorí hovoria, že mám depresiu. „Človek žije, čo sa stane v mozgu“

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    nočné
    návštevník
    281068.jpg
    Mozog je taká sila ..

    Verím, že každá myšlienka, ktorá vám prebehne hlavou, je požiadavka... Ak chcete dobré veci a myslíte na pekné veci, odpoveď príde presne taká, ale ak vždy žijete so strachom a pochybnosťami, budete volať po týchto veci rovnako.

    Ľudia, ktorí sa boja dopravných nehôd, sa vždy dostanú k nehodám. Ak vyrazíte so strachom a neustále si to v mozgu predstavujete a šírite okolo seba negatívnu energiu, určite spôsobíte nehodu vodiča, ale ak šoférujete a máte takéto obavy, nešoférujte...

    Deťom prehnane strážiacich rodičov sa vždy niečo stane, takže aj keď niekto hodí kameňom, príde to.
    Vaše dieťa je zmätené, potom si myslíte: "Ak ho neochránim, vždy sa mu budú diať negatívne veci."

    Zaujímalo by ma prečo ?

    Neznie to ako (moje vajce pochádza z kurčaťa alebo kura)?

    Stali sme sa takou nešťastnou spoločnosťou, že si nemôžeme povedať dobré ráno, vždy sa rozprávame o negatívnych udalostiach, keď sa stretneme, bojíme sa povedať, že som v poriadku, ak niekto povie, ako sa máte, okamžite sa sťažujeme a hovoríme nám že všetko je zlé a horšie, hovoríme o našich chorobách a úmrtiach. Krása a pôžitok z rozhovoru s priateľmi už neexistujú.

    Vždy sa sťažujeme, že nie sú peniaze, ako keby od nás každý, kto si to pýta, žiadal peniaze.
    Len pokračuj, čokoľvek povieš NIE, pokračuj v ničení, neustálym sťažovaním sa a vystupovaním negatívne a pateticky je všetko preč.
    zmeškaj svoje požehnanie a uvedomíš si, že ti na konci toľkého kňučania chýbali priatelia.

    Ľuďom, ktorí vždy hovoria, že nemajú peniaze, chýba ich nadbytok, takže jedného dňa sa prídu pozrieť, naozaj im dôjdu peniaze, ale tento účel môžu byť v povinných výdavkoch, ktoré nie sú na účte náhle, a tam môžu byť sumy, ktoré je potrebné minúť na zdravie.

    Ľudia, ktorí hovoria, že som vždy chorý, určite ochorejú, bez ohľadu na úpravu mozgu, akejkoľvek choroby, ktorej sa bojíte a nazvete ju, vám ju prinesie.

    Po chvíli Stvoriteľ začne prijímať tieto požehnania od svojich služobníkov, ktorí nevedia, ako byť vďační za dané požehnania.
    Poobzerajte sa okolo seba, uvidíte veľa príkladov.

    Príďte k tým, ktorí hovoria, ako sa máte odteraz
    Začnite tým, že som VEĽMI DOBRÝ. :)

    Stali sme sa takou spoločnosťou, že si nevieme nájsť čas milovať toho druhého, pretože ho odsudzujeme. oh :)

    Potrebujeme však lásku v každom veku.

    Ak sa láska neponúka, nie je to láska.

    Bez ohľadu na to, čo sa vám páči, ale vo svojom vnútri majte intenzívne pocity lásky.

    Keď niekomu poviete svoju lásku a posilníte ju gestami, odošlete tak krásnu energiu, že je to z návratu jeho šťastia vo forme energie k vám.
    V ničom inom nenájdete to pozitívne, čo získate.

    Ak má matka, ktorá práve mala dieťa, ťažkosti alebo má negatívnu osobnosť, vezmite ju prosím na ruky a dotknite sa jej holej kože, keď je to najpozitívnejšie.
    Ak chcete, aby vaše bábätká boli pokojné a zdravé bábätko, snažte sa ich vychovávať v pokojnom, pokojnom a pozitívnom prostredí.  
    Snažte sa ho nedržať v náručí, keď sa hnevá a prejavte mu svoju bezhraničnú lásku.
    Bozkávajte, ovoniavajte a vedzte, že tieto dni prejdú tak rýchlo a
    vedzte, že rastú veľmi rýchlo.

    Aj keď niektoré matky a otcovia majú svoje deti veľmi radi, nedokážu to prejaviť a prejaviť.

    Prečo?

    Kedy to ukážete?
    Nie je to vďačnosť a vďaka, že tomuto Božiemu daru prejavujeme lásku tým najlepším možným spôsobom?

    Mozog je taká sila, že

    Pomocou sily mozgu sa človek môže buď paralyzovať, zabiť alebo poraziť svoju rakovinu.
    Pokiaľ dokáže upravovať svoj mozog.
    Asi 13 miliárd nervových buniek v našom mozgu
    má. Každá bunka uvoľní asi 7.3 kilogramu voltu energie.
    V praxi to nie je možné, ale teoreticky sa predpokladá, že všetky nervové bunky v mozgu uvoľňujú svoju energiu súčasne, uvoľňuje sa energia asi 350 miliónov voltov voltov, čo je celá potreba elektriny vo veľkej metropole.
    má moc stretnúť sa.
    Chcem vám povedať o udalosti, ktorá sa zapísala do lekárskych kníh,

    „V stanici zastavuje na čistenie chladiarenský vlak, ktorý slúži na prepravu mäsa.
    Pracovníci začnú čistiť vagóny, zatiaľ čo jeden pracovník čistí vagón, druhý pracovník si myslí, že je prázdny, a zamkne dvere zvonku.
    O niečo neskôr vlak odchádza a o jednu zastávku neskôr zastaví na stanici, aby si kúpil mäso.
    Keď boli dvere vagóna zamestnanca, ktorý zostal zatvorený, pracovník
    Zdá sa, že je zmrazený na smrť.
    Vidia ale, že teplota vagóna sa neprenáša na normálnu teplotu, tj do mrazničky.
    Ale pretože uzavretý pracovník to nevie a myslí si, že zomrie zmrazením, mozog je pripravený presne na podmienky zmrazenia,
    Prispôsobuje tomu svoje telo tým, že vykazuje všetky známky mrazenia.“...

    Takže nasmerujte svoj mozog na pozitívne veci.
    Sú ľudia, vždy žijem, keď hovorím
    Keď hovorím o tom, že budem žiť ešte 1 - 2 roky a často to budem robiť
    opakujú a stanovujú si konečný termín.
    Veľmi sa bojím tohto slova, ak ho povedia s presvedčením, upravia si mozog tak, aby umreli, keď to skutočne povedia.
    Preto bez ohľadu na to, koľko máte rokov, majte vždy cieľ a sny, aby ste mohli žiť dlhšie.
    Ľudia žili tak dlho, ako si predstavovali.
    Nie je to tak?

    Včerajšok sa skončil. Už sa nemôže opakovať včerajšok, rovnako ako sny.
    Zajtra, nevieme, sa môžu stať dobré alebo zlé veci.

    Ale poznám svoju chvíľu, mám zlomenú nohu, píšem tento článok, ale manželka je so mnou, moje deti sú živé a preto som najšťastnejší človek na svete a keďže nepoznám svoje zajtra, urobím to napíš tento okamih najlepším, najpríjemnejším a najpozitívnejším spôsobom.
    Hodnotím.

    Nemôžem otráviť tento okamih myslením na budúcnosť, ktorú nepoznám.

    Urobte to takto a vydeľte si život tromi za predpokladu, že si to nepomiešate.

    Včera dnes zajtra...

    Milujeme náhle stresy.

    Pretože pri náhlom strese sa v tele zvyšuje hormón Adrenokortikotrop (ACTH) a pamäť, vnímanie a energia sa stávajú super.

    Tento hormón je teda poistkou tela proti stresu.

    Ale ak tento stres premeníte na začarovaný kruh, to znamená, že ak si ho neustále nastavujete vo svojom mozgu, ak na neho stále myslíte, všetky pozitívne veci, ktoré prídu, sa vrátia späť.

    Inými slovami, zábudlivosť, strata energie, neochota, migréna, gastrointestinálne ťažkosti, nespavosť, nádory na mozgu, kolísanie krvného tlaku, necitlivosť v rôznych častiach tela, nešťastie, dokonca až depresia, srdcové ťažkosti.
    Pripravujete pôdu pre sťažnosti a rakovinu.

    Prečo by ste ich videli na vlastné oči?

    Stačí byť inteligentný, kontrolovaný a pozitívny.

    Ak ste boli pod veľkým stresom, nájdite si záľuby, tak sa rozptýlite.

    Zamerajte sa na iné práce, aby stresujúci pracovník bol menej efektívny alebo aby sa zaoberal vecami, ktoré máte radi, a aby ste boli šťastní.

    Ak to nemôžete urobiť, modlite sa, mystický efekt, ktorý na ľudí vytvárajú modlitby, ich urobí pozitívnymi.

    Vždy prajem dobrotu a modlím sa za dobro, aj doma a na ulici... :angel:

    Ďakujem Prof. Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Účastník

    ben SOM VEĽMI DOBRÝ Dovoľte mi začať tým, že poviem, potom, drahá noc, ďakujem, ďakujem, veľký potlesk zdieľania:) potlesk:) potlesk:)

    noc2
    Účastník

    clap :) clap :) clap :)

    olivový
    Účastník

    ben SOM VEĽMI DOBRÝ

    …záhada…
    Účastník

    Čítala som takú knihu a chvíľu fungovala, ale potom sa mi to stratilo, keď som si ju nedala, skúsim to ešte raz, skúšania nevzdám... na zdravie :) sestra, si super, ďakujem za toto krásne zdieľanie... :-*

    LOVE-40
    Účastník

    dobre :) dobre :)

    …záhada…
    Účastník

    Toto je len pre teba láska moja... potlesk :) (buď navždy v poriadku... :-* )

    Nenechajte si ujsť
    Účastník

    Nech vás Boh žehná, že ste nás prinútili myslieť pozitívnym smerom.Ďakujem za vaše úsilie.Som veľmi šťastný.Vďaka Bohu.Budem sa mať veľmi dobre.

    noc2
    Účastník

    dobre :) dobre :) dobre :)

    noc2
    Účastník

    ben SOM VEĽMI DOBRÝ Dovoľte mi začať tým, že poviem, potom, drahá noc, ďakujem, ďakujem, veľký potlesk zdieľania:) potlesk:) potlesk:)

    Aj ja zajtra začnem deň takto ;)
    Myslím, že by som si tento článok mala občas prečítať, ok :)

    noc2
    Účastník

    dodržal som slovo, ;)
    ben Mám sa veľmi dobre Deň som začal tým, že na zdravie :)

    …záhada…
    Účastník

    tlieskať :) tlieskať :)

    noc2
    Účastník
    Včerajšok sa skončil. Už sa nemôže opakovať včerajšok, rovnako ako sny.
    Zajtra, nevieme, sa môžu stať dobré alebo zlé veci.

    Ale poznám svoju chvíľu, mám zlomenú nohu, píšem tento článok, ale manželka je so mnou, moje deti sú živé a preto som najšťastnejší človek na svete a keďže nepoznám svoje zajtra, urobím to napíš tento okamih najlepším, najpríjemnejším a najpozitívnejším spôsobom.
    Hodnotím.

    clap :) clap :) clap :)

    …záhada…
    Účastník

    tlieskať :) tlieskať :)

    noc2
    Účastník
    Príďte k tým, ktorí hovoria, ako sa máte odteraz
    Začnite tým, že som VEĽMI DOBRÝ.

    clap :) clap :) clap :)

    …záhada…
    Účastník

    Keby som nepovedala, že som VEĽMI DOBRÁ... :haha: Neprerušilo by to "som Super"? výmenný kurz;) ;D

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 19)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.