dovážaní ženích a nevesty kandidátov Altin tavsiyeler

> fóra > Generálna sekcia pre Nemecko a ďalšie európske krajiny > dovážaní ženích a nevesty kandidátov Altin tavsiyeler

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Stuttgart-based
    Účastník

    Hello;
    Priatelia, študoval som niekoľko vašich fór a videl som veľa ľudí (najmä ženícha a nevesty), ktorí prichádzajú do Nemecka
    Majú veľkú túžbu a túžbu. Nechápem to zle, ale chcem vás varovať, že to nie je raj vo vašich snoch.
    Aj keď sa miesto zmení na zlé miesto, aj v pekle, v závislosti od osoby, ktorá sa má vziať a rodiny, pamätajte
    Ľudia, ktorí prišli najprv do Nemecka, a ľudia, ktorí prišli z dedín, môžu byť výnimkami.
    Dám vám pár šikovne dvoch odporúčaní.
    1 chcete mať konkrétne meno v Turecku; tak nepríďte do Nemecka, ak sa poznáte v noci (ak sa vám páči, mali by ste prísť na to tr :) )
    2 - Milujem dobrodružstvo, milujem ťa veľmi, (Modlite sa za vás a vašu rodinu dobre) 
      a) Nedávajte deti v prvých rokoch 3.
      b-) Nevstupujte do nekompetentného dôchodku nezamestnanosti
      c-) Absolútne prejdite do svojho jazyka Suun pre 6 + 3 mesiacov (900 hodín) máte kurz (dajte si skúšku b1)
      d-) Získajte vzdelanie založené na vašej profesii v Tr (nezabudnite byť nezamestnaný)
    V skutočnosti by sa dalo písať oveľa viac, ale už je neskoro...
    Boh ťa zachráni.
    Yours.

    KAZENIS
    Účastník

    saol, ale tento dovoz mi už nechodí!

    jentzsch2
    Účastník

    Snahou väčšiny priateľov tu nie je prísť do Nemecka, ale stretnúť svojho manžela, osobu, ktorú milujú, a tak trpia toľkými stresmi a ťažkosťami.

    Ďakujem za radu v Yinede .. :)

    merytyl je
    Účastník

    Milý Stuttgartčan, ďakujem za radu!! Ale stále nerozumiem, čo je vaším cieľom? Zdá sa, že vaša turečtina je veľmi dobrá. Myslím, že ste jedným z tých, ktorí opustili svoju dedinu a odišli do Nemecka!! Možno ste nudiť sa tam, ale nezabudni, že stále máš šancu vrátiť sa do Turecka. Bojujeme v psychologickej vojne. Problém presiahol fyzické rozmery. Teraz! Riskujeme všetko.. Môže to byť nebo alebo peklo, vieš čo, to ma ani nezaujíma!!!Kým sa s manželom stretneme, je to náš cieľ!! Žiadam vás, aby ste si svoje VAROVANIE a komentáre nechali pre seba!! Tiež ďakujem za vaše modlitby! Nech Boh vedie vašu cestu……

    furdom
    Účastník

    Táto fráza sa mi nepáči, nemám rád importované slovo, ale chcel by som vám poďakovať za vašu radu. Aj keď Turci, ktorí sú ženatí s Nemcami, ktorí som videl, má pravdu o jazyku, Almancia hovorí veľmi zle.

    Stuttgart-based
    Účastník

    Dobrý deň znova;
    Po prvé, moji priatelia, priatelia napísali pozitívne alebo negatívne názory.
    Eger mi s radosťou povedal, či môžem získať otazku vo vašej hlave. Mám v úmysle vás varovať.
    Ak máte absolútne plán B,

    Mineralwasser
    Účastník

    Dobrý deň znova;
    Po prvé, moji priatelia, priatelia napísali pozitívne alebo negatívne názory.
    Eger mi s radosťou povedal, či môžem získať otazku vo vašej hlave. Mám v úmysle vás varovať.
    Ak máte absolútne plán B,

    Myslím, že to, čo ste povedali, je veľmi logické.. Súhlasím s vami, veľmi ľutujem, že som sem prišiel.. budúci priatelia to pochopia, keď sem prídu…….

    Mineralwasser
    Účastník

    Je veľmi ťažké nájsť si tu prácu... Váš manžel musí mať dobrú prácu, život je veľmi drahý...

    furdom
    Účastník

    Myslím, že to, čo ste povedali, je veľmi logické.. Súhlasím s vami, veľmi ľutujem, že som sem prišiel.. budúci priatelia to pochopia, keď sem prídu…….

    Ak ľutuješ, že si prišiel, prečo sa nevrátiš, priateľu, našiel som si prácu hneď, ako som prišiel, ako je to s touto prácou? Nikoho nezaujíma Nemecko ani iná krajina. Samozrejme, že nikdy žiadna krásna krajina, ako je Turecko, nemôžem zmeniť umiestnenie Turecka, ale okolnosti vždy vedú ľudí k inej párty. 

    KAZENIS
    Účastník

    Čo teda mám robiť?

    Mineralwasser
    Účastník

    Ak ľutuješ, že si prišiel, prečo sa nevrátiš, priateľu, našiel som si prácu hneď, ako som prišiel, ako je to s touto prácou? Nikoho nezaujíma Nemecko ani iná krajina. Samozrejme, že nikdy žiadna krásna krajina, ako je Turecko, nemôžem zmeniť umiestnenie Turecka, ale okolnosti vždy vedú ľudí k inej párty.  

    Vrátim sa k vám čoskoro! ale moja ausbildung to robí, a my musíme zostať na to ... keď príde na nájdenie zamestnania, zmení sa, keď sa spojíš s tvojím miestom.

    Mineralwasser
    Účastník

    Čo teda mám robiť?

    Ak si spokojný so svojím životom, prečo by si sa mal vzdávať...

    furdom
    Účastník

    Vrátim sa k vám čoskoro! ale moja ausbildung to robí, a my musíme zostať na to ... keď príde na nájdenie zamestnania, zmení sa, keď sa spojíš s tvojím miestom.

    Nie je to relevantné, žijem vo východnom Nemecku. Zahraničná populácia je tu v porovnaní so západným Nemeckom veľmi nízka. Existuje menej pracovných príležitostí ako v západnom Nemecku a je tu viac zahraničného nepriateľstva. Môžete mi povedať, ako to je? Videl som tu veľa Turkov a dávam nemeckému štátu právo pracovať. Môj priateľ, ak si nenájdeš prácu, choď sa zamestnať za 2,5 euro, choď tam pracovať, ak sa ti páči tvoja práca, vyzdvihnú ťa na vollzeit

    SIMURG
    Účastník

    Ak ľutuješ, že si prišiel, prečo sa nevrátiš, priateľu, našiel som si prácu hneď, ako som prišiel, ako je to s touto prácou? Nikoho nezaujíma Nemecko ani iná krajina. Samozrejme, že nikdy žiadna krásna krajina, ako je Turecko, nemôžem zmeniť umiestnenie Turecka, ale okolnosti vždy vedú ľudí k inej párty.  

    FUCHS priateľ, súhlasím s vami až do konca. Moja rada priateľovi IMPORT, ktorý nám dáva zlaté rady, je táto; Ak začnete svoje manželstvo s plánom B, budete už ľutovať.
    Som tu zdravotná sestra, v dnešných podmienkach zarábam veľmi dobre. V mojich podmienkach je to v poriadku, ale nič ma nemôže odradiť od manželky.
    Ale moja žena je veľmi vzácna a všade chodím so zaviazanými očami. Väčšina mojich priateľov je tu taká, nikto nie je milovníkom Nemecka.
    Ale je isté, že je to krajina, kde môžu byť nešťastní tí, ktorí idú s rôznymi plánmi.

    KAZENIS
    Účastník

    Ak si spokojný so svojím životom, prečo by si sa mal vzdávať...

    Podľa článku, ktorý napísal kamarát, sa ho musíme vzdať .. !! Nemecko žiadna zlá práca, žiadny život, žiadna voda, žiadna voda .. Ďakujem za radu, ale to, čo k tebe príde dobré, je pre mňa zlé.
    Vďaka tomu som miloval a chcem byť s tým, ktorého milujem .. Každý človek chce žiť vo svojej domovine, ale čo urobíš, keď to nebude možné?

    vysoký
    Účastník

    ahoj stutgartli,

    Dotkli ste sa veľmi peknej témy. Tu samozrejme existujú určité výnimky.
    Ale tvoj postreh je správny... súhlasím s tebou.
    (Alebo ste importovaní ako ja? ;D)
    Jeden, ktorý prišiel do Nemecka, to ľutoval a druhý, ktorý nemohol...

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 108)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.