ŽIADATELIA SELAMUN ALEYKUM MOJI BROTHERI 17. MAREC VÍZA ??

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    ümmetimuhammed
    Účastník

    17. marca 2015 Požiadal som o vízum na nemeckom konzuláte v izmire, keď šla moja manželka a pýtala sa, jej dokumenty prišli elektronicky, vraj ešte neprišli poštou a už je to 32 dní, je to normálne? Moja manželka je turecká občianka, jej plat je dobrý, nie je problém, nedostáva štátnu pomoc.
    miesto Dusseldorf
    Je tu niekto, kto mi s tým môže pomôcť?
    Boh vám žehnaj v pokoji ..

    heidi 078
    Účastník

    Dobrý deň, brat, práve som sa stal členom. Poviem vám, dátum mojej prihlášky bol 19. marca, v mojom zozname chýbali iba dokumenty. Dokončil som ho 26. marca, odoslal som ho a môj cieľ je veľmi blízko REMSCHEID Düsseldorf. „Bol som v Nemecku niekoľkokrát predtým, je tam moja rodina. Moja žena je na cudzineckom úrade. Stretol som sa, moje dokumenty sú preč, ale je tu veľká hustota, zatiaľ to nemohli preskúmať. , Viete, žiadosť o azyl je vysoká, povedali, že vám pošlú list čo najskôr, čakáme .. Nech Boh dá ľahkosť a trpezlivosť všetkým našim priateľom čakajúcim na víza, toto je najbolestivejšia a najťažšia časť. .

    ümmetimuhammed
    Účastník

    Selamun aleykum ďakujem veľmi pekne
    Je váš manžel / manželka nemeckým občanom?
    A z ktorého mesta ste sa prihlásili?
    Mojej manželke bolo povedané, že to prišlo elektronicky, ale papiere ešte neprišli od Izmiru.
    problém bol povedané v izmire

    heidi 078
    Účastník

    Nie je zač, moja žena je turecká občianka a má normálnu 8-hodinovú prácu plus prácu navyše. Odišiel, myslím, do Nemecka, jeho manželka dostala vízum za 5 dní. Jeho manželka je nemecká občianka. Teraz, podľa nášho výskumu v strede a tu si myslím, že sa líši podľa štátov a hustoty. Neverím, že každý dôstojník rozlišuje medzi turečtinou a nemčinou. Po 17 dňoch pani povedala, že vaša žena by sa mala starať vašich dokumentov, miesto, kam pôjdete, je malé, nebude to trvať dlho, uvidíme, čakáme.

    ümmetimuhammed
    Účastník

    Veľa šťastia s nami, insha'Alah, je potrebná trpezlivosť a dôvera.
    Ďakujem veľmi pekne za pomoc, ak dôjde k zlepšeniu, napíšte mi, ak áno, napíšem tiež.
    Opatruj sa

    heidi 078
    Účastník

    Čo tým myslíte? Nemyslím si, že by som vám mohol nejako pomôcť, ale zdieľanie informácií je pre ľudí v našej situácii trochu dobré. Predtým, ako som sa stal členom, som chvíľu čítal a sledoval, čo bolo napísané, hoci je je zbytočné venovať pozornosť každému článku, pretože situácia a pozícia každého je iná... Samozrejme, nechajme sa navzájom informovať o vývoji... Veľa šťastia brat, nech nám Boh dá trpezlivosť a pokoj.

    ümmetimuhammed
    Účastník

    Selamun aleykum, moji bratia
    Ak sa niekto prihlásil v marci a má nejaký pokrok, dajte nám tu prosím vedieť, pomôžme si navzájom pre Boha, podporme sa navzájom.
    Nech môj PÁN dá trpezlivosť všetkým mojim čakajúcim bratom a urobí to priaznivým
    AMÍN

    erddinc
    Účastník

    hod. Koľko dní po podaní žiadosti je odoslaná elektronická pošta. Má niekto k tejto téme akékoľvek informácie?

    Kurča Aj slot
    Účastník

    hod. Koľko dní po podaní žiadosti je odoslaná elektronická pošta. Má niekto k tejto téme akékoľvek informácie?

    Moja manželka podala žiadosť z Izmiru 11. marca. 17. marca bol zaradený do systému .. 30. marca prišli dokumenty na cudzinecký úrad.

    erddinc
    Účastník

    Moja manželka podala žiadosť z Izmiru 11. marca. 17. marca bol zaradený do systému .. 30. marca prišli dokumenty na cudzinecký úrad.

    Pracujú neskoro online do systému: $

    ümmetimuhammed
    Účastník

    Z ktorého mesta sa 11. marca prihlásil?
    A v ktorom meste je váš manžel nemecký občan?
    pretože tieto sú pre nás dôležité na získanie informácií, veľmi pekne vám ďakujeme

    Kurča Aj slot
    Účastník

    Z ktorého mesta sa 11. marca prihlásil?
    A v ktorom meste je váš manžel nemecký občan?
    pretože tieto sú pre nás dôležité na získanie informácií, veľmi pekne vám ďakujeme

    Áno, som nemecký občan, napísal som svojej manželke des, prihlásila sa z izmiru, tu je limburg a .. hesenský štát..ale vyzerá to, že naša práca bude trvať trochu dlhšie, konzulát požiadal o krížový výslech, ale ešte nedali deň. :(

    heidi 078
    Účastník

    Rozprávali sme sa o tom, že sa máme navzájom informovať, dnes prišiel posledný list, výplatné pásky za tri mesiace, doklady na vyplnenie pracoviska, že existuje pracovná zmluva na dobu neurčitú, doklady na vyplnenie prenajímateľa, pas... Dovidenia. , šťastné narodeniny.

    ümmetimuhammed
    Účastník

    Boh nám všetkým pomáhaj
    Insha'Allah, to všetko zostane ako sladká spomienka v našej pamäti.

    Kurča Aj slot
    Účastník

    Ahoj brat,
    Dnes ste mali krížový test, ako prebiehal ?? Čo sa pýtali?

    erddinc
    Účastník

    Insha'Allah všetko dobre dopadlo.

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 21)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.