Ako vyhrať zápas proti šialeným Turkom? (jelene na nemeckých fórach)

> fóra > Cafe almancax > Ako vyhrať zápas proti šialeným Turkom? (jelene na nemeckých fórach)

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Jentzsch
    návštevník

    Zázraky, ktoré predviedli Nationals na Euro 2008, nastolili program vo svete... Internetom kolujú nápady, ako poraziť Turkov...

    Keď turecká reprezentácia zvrhla aj Chorvátsko, Nemci boli vo veľkom „návale“. Tento zhon je cítiť zmiešaný s búrlivými diskusiami na chatovacích stránkach na internete a žartovne v 'jeleňoch'.

    V chatovacích miestnostiach sa v týchto dňoch veľa deje o tom, ako poraziť „Šialených Turkov“. Niektorí Nemci hovoria: „Nikto, vrátane rozhodcu, by nemal nosiť hodinky“, iní hovoria: „Ak Turecko inkasuje 2 góly, lopta by mala byť nahradená „štvorcovou“...
    Legenda „Crazy Turks“, ktorú vytvorilo Turecko na majstrovstvách Európy, je témou číslo jeden futbalových fanúšikov v Nemecku, nášho súpera v semifinále.

    'Chatové' stránky na internete po celom Nemecku kladú otázky ako "Ako vyhrať zápas proti Crazy Turks?" Je plná otázok a absurdných odpovedí. Tu je niekoľko príkladov „Crazy Turkov“ spomenutých na rôznych webových stránkach a chatovacích miestnostiach:

    Mužstvo, ktoré chce vyhrať proti Turkom, by rozhodne nemalo streliť prvý gól.

    Ak sa tím súper Turecka dostane do vedenia, tureckému tímu by po góle nemal zostať čas na výkop.

    Hrací čas v zápasoch Turecka by nemal byť 90 minút.

    Hodiny musia byť odstránené na celom štadióne, okrem rúk rozhodcov. Tréneri, technické komisie a diváci by mali mať počas zápasu zakázané používať hodinky.

    UEFA by mala zmeniť pravidlo a zaviesť nové pravidlo, že tím musí mať medzi dvoma gólmi aspoň jednu minútu.

    Špeciálny zákaz pre A, N a S

    Ak brankári tímov, ktoré využili svoje tri striedania, dostanú červenú kartu, malo by im byť zakázané postaviť do bránky iného hráča.

    Tureckým hráčom, ktorých mená začínajú na 'A', 'N' alebo 'S' (znamenajú Arda, Nihat a Semih), by mal byť v poslednej minúte zápasu zakázaný vstup na súperovu trestnú lavicu.

    Bránka tureckého tímu by mala byť vyrobená z elastických palíc.

    Tureckí diváci by nemali mať prístup na štadióny.

    Turecko by malo byť odstránené z UEFA a začlenené do futbalovej federácie iného kontinentu.

    Ak tím hrajúci proti Turecku vedie v posledných dvoch minútach zápasu aspoň 2:0, malo by sa zaviesť pravidlo hry so štvorcovou loptou, nie guľatou.

    Všetci Turci sú ako Che Guevara

    Rovnako aj na nemeckých stránkach sú jelene o tom, prečo je Turecko také úspešné. Niekoľko príkladov z nich:

    Všetci tureckí futbalisti sú ľaváci. Prijali zásadu legendárneho revolucionára Che Guevaru, „Buďme realisti, požadujme nemožné“.

    Neveria, že vo futbale je možné streliť gól bez inkasovaného gólu.

    Hrajú srdcom, nie nohami.

    Keďže počas zápasu nehrajú, sú v posledných minútach oveľa energickejší a dynamickejší ako ich súper.

    Na politikov, ktorí hovoria „Nie ste zaradení do Európy“, chcú odpovedať víťazstvom v pohárovej Európe.

    Nikto z ich hráčov nemá pevnú pozíciu. Všetky sa dajú hrať kdekoľvek; aj útočník vie prihrať do brány. (Majú na mysli Tuncaya, ktorý nahradí Volkana, ktorý dostal červenú kartu.)

    Bez ohľadu na to, čo robíte, nemôžete to poraziť. Nesnažte sa márne... ;D

    noc2
    Účastník

    Vďaka Bohu, máme niečo, čo oni nemajú, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme kúsky v tomto zápase yawww

    Po poslednom zápase sa naši občania stále rozprávajú v uliciach, fuj

    Mám talianskeho priateľa, čo povedal včera, pozrite sa a počúvajte

    Povedal: "Zajtra sa pôjdem pozrieť na zápas a budem kričať TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému tímu."

    To je prípad mnohých priateľov

    TENTO MACI ALICAZZZZ INÝ SPÔSOB YOOKKKKKKKK

    tlieskať) tlieskať) tlieskať)

    „Ďakujem za snahu, prečítal som si to a veľa som sa nasmial.  ;D ;D Uvidíme, aký bude večer, ak sa tu zastavíš, vidíme sa Jentzsch  :D "

    nisanur
    Účastník

    Inc. Z celého srdca veríme, že vyhráme

    noc2
    Účastník

    gooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    minúta 22
    1:0

    alkis) alkis) alkis) alkis)

    esma 41
    Účastník

    Vďaka Bohu, máme niečo, čo oni nemajú, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme kúsky v tomto zápase yawww

    Po poslednom zápase sa naši občania stále rozprávajú v uliciach, fuj

    Mám talianskeho priateľa, čo povedal včera, pozrite sa a počúvajte

    Povedal: "Zajtra sa pôjdem pozrieť na zápas a budem kričať TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému tímu."
    To je prípad mnohých priateľov

    TENTO MACI ALICAZZZZ INÝ SPÔSOB YOOKKKKKKKK

    tlieskať) tlieskať) tlieskať)

    „Ďakujem za snahu, prečítal som si to a veľa som sa nasmial.  ;D ;D Uvidíme, aký bude večer, ak sa tu zastavíš, vidíme sa Jentzsch  :D "

    Noc, je váš taliansky priateľ úprimný?  :) povedal alebo sakami?
    Bol som prekvapený, že Talian povedal toto...  :)
    Všetky vtipy bokom.... Napísané články ma veľmi rozosmiali... zdá sa, že všetky majú v sebe zrnko pravdy.

    Ďakujeme za zdieľanie, Jentzsch.

    Najväčšie Turecko ...  ;D

    noc2
    Účastník

    Vďaka Bohu, máme niečo, čo oni nemajú, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme kúsky v tomto zápase yawww

    Po poslednom zápase sa naši občania stále rozprávajú v uliciach, fuj

    Mám talianskeho priateľa, čo povedal včera, pozrite sa a počúvajte

    Povedal: "Zajtra sa pôjdem pozrieť na zápas a budem kričať TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému tímu."
    To je prípad mnohých priateľov

    TENTO MACI ALICAZZZZ INÝ SPÔSOB YOOKKKKKKKK

    tlieskať) tlieskať) tlieskať)

    „Ďakujem za snahu, prečítal som si to a veľa som sa nasmial.  ;D ;D Uvidíme, aký bude večer, ak sa tu zastavíš, vidíme sa Jentzsch  :D "

    Noc, je váš taliansky priateľ úprimný?  :) povedal alebo sakami?
    Bol som prekvapený, že Talian povedal toto...  :)
    Všetky vtipy bokom.... Napísané články ma veľmi rozosmiali... zdá sa, že všetky majú v sebe zrnko pravdy.

    Ďakujeme za zdieľanie, Jentzsch.

    Najväčšie Turecko ...  ;D

    Môj priateľ Esmacim je skutočný „turecký priateľ, ktorý nás veľmi miluje, tiež miluje ezogelínovú polievku.

    No je to vážny človek, ale hovorí, že si cení úprimnosť Turkov, vždy našu pohostinnosť.

    to je známe hehe včera sme sa rozprávali, nie je počuť kričať jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha

    Dokonca má aj dres  :D :D :D :D :D

    esma 41
    Účastník

    Je tvoj priateľ slobodný... hahaah  ;D  samozrejme, je to vtip...  ;D

    Wow, teraz som taká hrdá.

    Prajem si, aby vaše priateľstvo pokračovalo... ak je vaša priateľka žena... prvá otázka, ktorú som položil, bola
    prosím nečítaj.  ;D

    (uffff esma 41 nebuď taká vec yaw)  ;D

    Kaşüstü
    Účastník

    Moja dcéra (9,5 roka) povedala nášmu nemeckému susedovi (po tom, čo Nemecko stratilo prvé miesto):
    Tí, ktorí hrajú zle, vždy vyhrávajú (má ho to utešiť, ale neuvedomuje si, aká skvelá správa hahahah) ;D

    Pre tých, ktorí nerozumejú odkazu: Nemecko hralo zle aj proti Turecku, priznali to aj nemecké noviny.  ;D

Zobrazujem 7 odpovedí – 1 až 7 (celkom 7)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.