Aký dlhý je dátum odchodu polí do Nemecka?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    cemcakar
    Účastník

    Priatelia, odišiel som z Istanbulu 17. októbra, ale moje papiere stále neboli v Nemecku, moja žena sa pýtala zahraničnej pobočky a povedala, že to ešte neprišlo, ale že to vyzerá ako pošta.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Je tam konzulát, kde sa dozviete, či vás pošlú do Nemecka alebo nie, odídu po pokuse dovolať sa tam na 3 4 hodiny.

    kadirxnumx
    Účastník

    Pokial viem, tak to prejde najskor do 2 tyzdnov a predlzenie je uplne na nahode.Pokial sledujem na fore, videl som ludi, co chodia na 4 dni. Navrhujem pockat na 2 mesiace a mysli na zvyšok...  :)

    cemcakar
    Účastník

    PRIATELIA PRIŠLI DNES PODSTATNÝM MENNÝM LISTOM MOJEJ ŽENE No a čo bude ďalej?Keď sa moja žena predtým stretla, v pobočke cudzincov vraj netreba výplatnú pásku, vraj doklady mali, aj keď chceli do minuleho tyzdna su doklady, vsak teraz mi pridu viza, ked ich schvalia, pas

    Alles
    Účastník

    Teším sa z teba, dúfam, že všetko dobre dopadne a tento náročný proces prekonáš čím skôr... Ale je mi zo seba smutno, z istanbulského konzulátu sme si podali žiadosť s rozdielom jedného dňa, ale žiadny pokrok zatiaľ moje doklady, ktorý štát je váš...

    Alles
    Účastník

    Mimochodom, čo chcú v liste, ktorý poslali?Mám osobné stretnutie ako tu, alebo opäť, boli požiadaní, aby poslali tieto dokumenty poštou.A posledná vec, aké dokumenty chceli?

    Roya
    Účastník

    Moje doklady zmizli do 3 týždňov... Čo sa týka víz, bolo vydané hneď, ako ich manželka prevzala a ja som ich dostal do 3 dní...

    Alles_für_ediz Myslím, že niekedy volajú a niekedy nie... Moja žena vzala dokumenty a dôstojník povedal, že ich môžete nechať a ísť... Moje vízum prišlo bez akéhokoľvek pohovoru...

    cemcakar
    Účastník

    manželka žije v mönchengladbachu, dnes prišiel list, manželka pôjde na pobočku cudzincov, keď sa manželka minulý týždeň pýtala na doklady, povedala, že žiadne doklady netreba, hovorili, teraz zistite zajtra, uvidime, ci nieco chcu, viem co je napisane v liste, ked bude manzelka v praci, zajtra sa ta opytam, poviem ti o stretnuti manzelky s pobockou cudzincov.

    Roya
    Účastník

    Keď príde list, v liste sú už napísané doklady, ktoré treba priniesť... Náš bol taký, teda manželka dostala list, pripravila doklady a odniesla...

    Alles
    Účastník

    Myslím si, že v našom štáte je rušný štát, alebo tam bol v minulých týždňoch herbstferien, tak hovorím, že úrady vlády boli na dovolenke, možno preto.

    adaizm je
    Účastník

    Je tam konzulát, kde sa dozviete, či vás pošlú do Nemecka alebo nie, odídu po pokuse dovolať sa tam na 3 4 hodiny.

    Nemusi manzelka tvojho priatela normalne tlacit na rathaus?

    fuk_xnumx
    Účastník

    dokumenty uz prisli, mohol predlzit konania aj keby urobil odtlacok, lebo to boli hlineci, ti v cudzineckej kancelarii mohli reagovat negativne, ale nakoniec doklady prisli.

    Alles
    Účastník

    dnes je to 35 dní, ale z mojich dokumentov stále nepočuť žiadny zvuk

    dokumenty uz prisli, mohol predlzit konania aj keby urobil odtlacok, lebo to boli hlineci, ti v cudzineckej kancelarii mohli reagovat negativne, ale nakoniec doklady prisli.

    Obávame sa aj toho, či máme začať klopať na dvere cudzineckej kancelárie, alebo sa to obráti! Ak odtiaľto zavolám na konzulát, povedia, že sme dokumenty poslali... Aký spôsob by ste mi odporučili? Okrem čakania!

    fuk_xnumx
    Účastník

    Ak ste doteraz nikdy nenavštívili, začnite odteraz cudzinecký úrad, hovorím, nech schvália víza pred odchodom na dovolenku alebo to bude budúci rok.

    tugce9289
    Účastník

    Na pohovor som bol v Ankare 27. novembra. :( Zaujímalo by ma ako dlho trvá doručenie dokladov???

    cemcakar
    Účastník

    najneskor 1 mesiac, o 17-tej som podala ziadost, prislo to o 13-tej

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 20)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.