Aký je návrat mojej profesie tam?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Break4Love
    Účastník

    Som pekár, pracoval som tu na známych miestach, po astme som na chvíľu skončil, potom PC. Riešil som veci ako opravy a podobne. Teraz, nech robím akúkoľvek profesiu, podiel na zisku je vysoký.

    Ak budem pracovať v rúre, v Turecku zarobím 2500 čistých príjmov.

    Od počítača nemám veľké očakávania, napríklad 1800 sú za tieto práce poplatky

    Aký veľký príjem v týchto profesiách v Nemecku je a ktorý je výnosný?

    fuk_xnumx
    Účastník

    Ak nemáš diplom, nemáš žiadny príjem. Môžeš pracovať za 1300 eur. 80 percent tých, ktorí pochádzajú z Turecka, 90 percent, aj tak svoju prácu nerobí, nemysli na nich , môžete byť sklamaní, pretože sú to skvelé myšlienky, sami uvidíte, kedy to najlepšie zmizne

    Break4Love
    Účastník

    Pane, som normálne pekár, ale mám podriadeného, ​​ale som v stave to urobiť, keď chcete, takže nie je problém a som v technickej službe depPC, na také práce môžete získať certifikát.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Teraz na nich nemysli, choď najskôr do Nemecka, potom si nájdeš prácu podľa seba, ako si povedal, nechoď, pretože budeš robiť svoju prácu, prácu si aj tak nenájdeš, ale môžeš pracujte na súčasnom zamestnaní, ktoré vám vyhovuje, náklady budú 8 9 eur za hodinu.

    lwntygt
    Účastník

    Alebo si môžete nájsť prácu v tureckých pekárňach, cukrárňach a na tisíc pracoviskách bez potreby diplomu, som kuchár, mám diplom atď. Ešte som nešiel, ale premýšľam o tom.

    fuk_xnumx
    Účastník

    myslíš si, že pôjdeš, ale čo som povedal na začiatku, nechoď s veľkými snami, dokonca ani tureckí pekári alebo dokonca tureckí kaderníci neberú so sebou Turkov, zamestnávajú Nemcov, myslím si, že z hľadiska disciplíny je to lepšie Nemci sú na tom disciplinovane lepšie, ja nemám rád Nemcov, neurazte ma, neurazte ma správy o krajine, do ktorej idete, bez toho, aby ste to niekedy videli.

    Alebo si môžete nájsť prácu v tureckých pekárňach, cukrárňach a na tisíc pracoviskách bez potreby diplomu, som kuchár, mám diplom atď. Ešte som nešiel, ale premýšľam o tom.

    EL-TURCO
    Účastník

    Hľadanie práce trochu súvisí s regiónom, v ktorom žijete. Plat sa samozrejme automaticky mení. Keďže tureckí pekári sa väčšinou učia podľa tureckého vkusu, nemôžu si nájsť prácu v nemeckej cukrárni. Je rozdiel medzi prácou na východe a peniaze prijaté na juhu a v centre mesta. Pracuje sa v noci. Nie je také ľahké nájsť si prácu. Je užitočné počúvať, čo hovorí môj brat Ufuk.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Neviem o západe alebo juhu, ale určite chcú pre vás diplom o práci v pekárni vo východnom Nemecku. Tu nie je práca pre tých, ktorí nezískali odborné vzdelanie a nemajú diplom o vzdelaní.

    Horizon má pravdu. Nerobte si plány skôr, ako prídete, neskôr budete smutní. 1 rok nebudete môcť pracovať, keď prídete, pretože musíte ísť na jazykový kurz. To znamená, že tí, ktorí absolvujú kurz, môžu pracovať iba pol dňa. Najprv si urobíte plány podľa situácie nevesty.

    lwntygt
    Účastník

    myslíš si, že pôjdeš, ale čo som povedal na začiatku, nechoď s veľkými snami, dokonca ani tureckí pekári alebo dokonca tureckí kaderníci neberú so sebou Turkov, zamestnávajú Nemcov, myslím si, že z hľadiska disciplíny je to lepšie Nemci sú na tom disciplinovane lepšie, ja nemám rád Nemcov, neurazte ma, neurazte ma správy o krajine, do ktorej idete, bez toho, aby ste to niekedy videli.

    Nie je to len z počutia, v Nemecku som už zostal, aj keď nie nejaký čas, až na mieste som videl, že Turci sú všade Turci. Hovoríte disciplínu, ale keď sa pozriete na normálnu nemeckú ulicu a potom idete na tureckú, už chápete rozdiel, ak tam žijete, už viete, že Turci sú všade Turci.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Rozumel som, povedal som, že keď píšem, hovoril som všeobecne, aby ste sa neurazili, mimochodom, neviem, ako dlho ste zostali. Potrebujem zostať dlho, aby som spoznal svoju 10 rokov, 15 rokov alebo 5 rokov a pracovné príležitosti sa už objavili. Sansa

    To sa nepočúva, v Nemecku som už zostal, aj keď nie nejaký čas, až na mieste som videl, že Turci sú všade Turci. Hovoríte disciplínu, ale keď sa pozriete na normálnu nemeckú ulicu a potom idete na tureckú, už chápete rozdiel, ak tam žijete, už viete, že Turci sú všade Turci.

    Break4Love
    Účastník

    Čo keď nemôžem nájsť prácu?

    fuk_xnumx
    Účastník

    keď pôjdeš na kurz, ak tvoj manžel nepracuje, budeš na materskej dovolenke, budeš na materskej dovolenke, pôjdeš na kurz, štát ti pomôže, po skončení kurzu pošlú pošleš list z jedného domu do druhého a pošleš životopis na práce, ktoré poslali, štát sa o teba postará, kým si nenájdeš prácu.

    Break4Love
    Účastník

    Štát už našiel manželke dom, dá ho mojej manželke do 3 týždňov, som zvedavý, koľko dajú mne a mojej žene, uvidím staviteľa a priateľa, ako by to bolo, keby som pracoval

    tugce_doerj je
    Účastník

    prácu si vždy nájdeš.arbeitsamt ti bude posielať ponuky práce, kým si nenájdeš trvalé zamestnanie. Inzeráty vám prídu podľa zamestnaní, ktoré môžete vykonávať, a budete im musieť poslať svoj životopis. Budeme takto jazdiť, kým si nenájdeme prácu.

    EL-TURCO
    Účastník

    Štát už našiel manželke dom, dá ho mojej manželke do 3 týždňov, som zvedavý, koľko dajú mne a mojej žene, uvidím staviteľa a priateľa, ako by to bolo, keby som pracoval

    Samozrejme, môžete utiecť a pracovať, žiadny problém. Ak sa chcete vrátiť do Turecka prvým lietadlom, prinajmenšom vám príde bezplatne letenka. Nerobte to, nebojte sa, že zmeškáte kolá pred svojim Priateľ prichádza. Myslite na svoju dámu, ktorá čaká na vás, aby ste prišli kvôli tvrdej práci, ktorú ste napísali.

    Break4Love
    Účastník

    Samozrejme, môžete utiecť a pracovať, žiadny problém. Ak sa chcete vrátiť do Turecka prvým lietadlom, prinajmenšom vám príde bezplatne letenka. Nerobte to, nebojte sa, že zmeškáte kolá pred svojim Priateľ prichádza. Myslite na svoju dámu, ktorá čaká na vás, aby ste prišli kvôli tvrdej práci, ktorú ste napísali.

    Eywallah doğru diyorsunda devlet ne kadar verecekti yetermiki hocam

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 19)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.