Pomôžte, ak má Nemecko vedomosti o zákonoch

> fóra > Podnikanie a pracovný život v Nemecku > Pomôžte, ak má Nemecko vedomosti o zákonoch

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    nescaff na
    Účastník

    Ahoj priatelia, moji drahí priatelia, je to už päť rokov, čo som prišiel do Nemecka. Pracujem dva roky. Nemám ako rodný jazyk nemčinu. Pred 2 mesiacmi som mal obrovský úraz v práci. noha Mám na nohe spadnutú tonu tovaru Pracujem v mramorovej továrni, moje mäso bolo rozdrvené Kúpil som si chorý papier len na 6 týždňov Šoférujem opäť zošívačku s rebríkom. Mám ťažkosti s zastavením, môj rodinný lekár bol na dovolenke týždeň si dočasne pozeral iného dr 30 dní správa mi napísala 30.10.2017 bis 30.11.2017 Mám správy, ktoré som dostal, jeden z nich bol ponechaný na pracovisku, jeden som dal na pracovisko a druhý išiel na pracovisko . Poslali hlásenie znova, pretože to bola naša chyba, ráno som znova volal na pracovisko, povedal, že som išiel znova na pracovisko, išiel som na pracovisko, dal som hlásenia z pracoviska neakceptuje táto správa neviem ako ťa naštvať mesiac nepoznám tu zákony fristlose dali mi 20.11.2017 28.2.2018 každý mesiac najneskôr 27 ležala a nešla spať mam svoj plat 28 mi dali vychod kto rozumie zakonom, prosim vas pomozte mi s pozdravom.

    rustemxnumx
    Účastník

    Dobrý deň, môj priateľ,

    Myslím si, že je vinný, ak Dr neposlal svoje správy. V takom prípade si myslím, že by ste mali vidieť svoje pracovisko u Dr. Ak tiež nedosahujete výsledky, vezmite si papiere do Arbeitstamt a papier od Dr o chybe. Existuje však aj taká situácia. Počul som, že od rodinných lekárov dostali nepodložené kľučky. Ak máte príliš veľa potlače kľukového hriadeľa, môžete mať problém.

    bezcitný
    Účastník

    Ahoj, môj brat, v prvom rade. Po prvé, nezabudnete, že toto je zákon, pretože žiadne pracovisko nemá právo odstrániť vás alebo máte správu. Moja žena bola chorá a správa bola vyžiadaná, keď právnik a potom sme išli na súd a vyhrali, že sme nedostali veľa peňazí. Vaša situácia je však veľmi odlišná, že ste utrpeli v dôsledku pracovných úrazov pracovné úrazy v Nemecku, čo pracovníkovi poskytuje vysokú sumu odškodnenia. Snažia sa vás zbaviť, pretože strach spoločnosti je z neho. Nájsť dobrého právnika a ísť na súd v advokátovi som mal pracovný úraz, takže lekár oznámil, že došlo k trvalému poškodeniu nôh a spoločnosti, aby sa ma zbavili, keď som sa hlásil a napísal kundigung, ak hovoríte, že som už mal pracovný úraz Myslím, že vám pomôžem nájsť dobrú kompenzáciu, ak budete potrebovať pohotovostnú právnickú správu Ak to neskončí, pokračujte v získavaní tak dlho, ako je to možné, mesiac 1 2 mesiac ich bude musieť zaplatiť neskôr

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.