Pas môjho manžela sa vydáva do marca 2010, moje súčasné zasadnutie do roku 2010?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    hurikán66
    Účastník

    Ahoj priatelia

    Ako bolo napísané vyššie, pas mojej manželky platný do marca 2010

    teraz idem napríklad na sedenie

    O 9 mesiacov sa mojej manželke končí trojmesačné sedenie

    Povedzme, že dôstojník dá 2 roky, ale pas je platný do marca 2010, potom dáva 6 mesiacov?

    Ak áno, ihneď po príchode vám pas predĺžim.

    sekada
    Účastník

    Čím je pas dlhší, tým viac času mu môžete venovať. Samozrejme, predĺžte to, kým máte príležitosť a situáciu. Predĺžil som ho na 50 roky za 3 €, neváhajte, kým je taký lacný. 303 TL v Turecku.

    dejavuxnumx
    Účastník

    Ocenil by som, keby niekto mohol k tejto téme niečo napísať. Budem v rovnakej situácii, keď prídem do Nemecka, môj pas bude mať platnosť asi 1 rok a dáva väčší zmysel nechať si cestovný pas najskôr predĺžiť. Ale ak zmením pas pred predĺžením povolenia na pobyt, môžeme ho predĺžiť, pokiaľ je na víze, na ktorom bude mať vízum na 10 mesiace? Myslím tým, že mi dajú rovnaký pas s vízom, nedajú mi nový?

    reyyan na
    Účastník

    staré komentáre, ale aj tak zverejním  :D  Pred predĺžením povolenia na pobyt si určite predĺžte pas.

    reyyan na
    Účastník

    Ocenil by som, keby niekto mohol k tejto téme niečo napísať. Budem v rovnakej situácii, keď prídem do Nemecka, môj pas bude mať platnosť asi 1 rok a dáva väčší zmysel nechať si cestovný pas najskôr predĺžiť. Ale ak zmením pas pred predĺžením povolenia na pobyt, môžeme ho predĺžiť, pokiaľ je na víze, na ktorom bude mať vízum na 10 mesiace? Myslím tým, že mi dajú rovnaký pas s vízom, nedajú mi nový?

    Ak sa nemýlim, vysvetlím váš výklad nasledovne. Viem, že na tom napísanom vízovom období nezáleží. Trvanie pasu je niečo iné. už staré pasy boli odstránené a teraz prešli do systému pomocou džípov. Predĺžte si pas o 10 rokov, bude to pre vás lepšie a výnosnejšie. Vízum dávajú v prvom rade na 3 mesiace. Potom, čo prídete do Nemecka, zájdete do kancelárie cudzincov a tam vám to opäť predĺžia. Keď som prvýkrát prišiel do Nemecka, dali mi 3 mesiace, hneď ako som prišiel, išiel som do kancelárie cudzincov a oni mi dali 3-ročné povolenie na pobyt. ale vtedy mi platnosť pasu skončila na 3 roky. ach chlapi, pripomeniem vám to tiež. Nezabudnite, že úrad cudzincov vám nikdy nevydá povolenie na pobyt, pokiaľ vám skončí platnosť pasu, ale je pre vás veľkou výhodou, že pri vydávaní cestovného pasu je dlhodobý, prinajmenšom vtedy, keď čas vyprší konzulát, poplatku sa budete zbavovať znova a znova. Za predĺženie o 10 rokov som zaplatil 210 eur. Tiež, ako som povedal, zakaždým, keď vyprší platnosť pasu, keď idete predlžovať povolenie na pobyt, ktoré úrad cudzincov stráži, zbavíte sa 138 eur, ktoré budú dané na druhý a tretíkrát.

Zobrazujem 4 odpovedí – 1 až 4 (celkom 4)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.