Povedali, že nemusíte pracovať, ale bude to problém?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Môj raj
    Účastník

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    c3t1n
    Účastník

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    Môj raj
    Účastník

    ake doklady si poslal do turecka, manzelka sa o vsetko postara odtialto nepotrebujem ani kupovat dom odtialto moze mi ukazat u mojej mamy kedze tam prave byvam ale moj manželka ešte nezačala s kurzom, aj tak si kúpim dom blízko skúšky, alebo začneme vízové ​​procedúry, keď bude skúška oznámená?

    c3t1n
    Účastník

    Tvoja manzelka da doklady ked ziadate o viza ci tie doklady pridu sem a tu sa skontroluju , po prezreti mi poslu list , poslu mi list ze sa spytam co odo mna chce. Netreba na samostatny byt ak je dom tvojej mamy dost velky zacni az po skuske.netrva dlho kym sa papiere pozbieraju aj tak manzelka za 2 dni vyzbieral vsetky a aj po termine pytali pre moje vstupné a výstupné záznamy sme to dokonca rýchlo opravili.

    Môj raj
    Účastník

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    c3t1n
    Účastník

    dakujem inshallah vsetko dobre dopadne

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    kaanxnumx
    Účastník

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Zobrazujem 6 odpovedí – 1 až 6 (celkom 6)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.