Chceli sme zlúčenie rodiny, ale stále nemáme odpoveď: ((((

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    benjaminhaven
    Účastník

    ahoj, môj brat požiadal o stretnutie rodiny 16. júna, bolo to veľmi milé stretnutie. Avšak požiadali o vstupné a výstupné doklady jeho manželky do Turecka, dali ho do 20. júla, prišla manželka môjho brata, ten dokument pripravili do týždňa a poslal ho faxom a kuriérom. Na nákladný konzulát bol doručený 28. júna. Išiel do kancelárie cudzincov a odtiaľ ho požiadal, kancelária cudzincov v Brémach uviedla, že vaše doklady odišli 7. júla .Čo sa stane teraz? Ďalší priateľ, ktorý požiadal 20. júna, okamžite dostal vízum.

    fuk_xnumx
    Účastník

    kámo, všetko je to šťastie, nikto nevie, ako dlho to trvá. Je niekto, kto dostal víza za 1 týždeň.

    benjaminhaven
    Účastník

    Čo by tam teda mala robiť švagriná? Čo mám povedať polícii cudzincov? Existuje na to nejaký vzorec? Každý týždeň je tam veľmi veľa ľudí.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Pozri, systém je teraz taký, neviem, koľko je tam úradníkov, ale povedzme, že sú to 4 štátni zamestnanci. Delia 28 písmen na 4 v nemčine. Začínajú od A a pozerajú sa na prvých 7 písmen, jeden si prezerá nasledujúcich 7 písmen. Horšie je, že tento proces je preplnený, takže čas je dlhší. Spravidla platí, že tie prvé, krajská župa v meste, do ktorého chodia, krajská župa v meste, kam chodia, ak teta potrebuje urobiť je blízko, pôjdu sa ospravedlňovať. Ak budú tehotné, budú mať deti. .Váš brat by mal zavolať na konzulát, na ktorý podal žiadosť, a opýtať sa, čo hovoria na poslednú vec.

    Čo by tam teda mala robiť švagriná? Čo mám povedať polícii cudzincov? Existuje na to nejaký vzorec? Každý týždeň je tam veľmi veľa ľudí.

    tugce_doerj je
    Účastník

    priateľ môj, čo si hovoril o rande, ktoré chceš ísť? Keby ste povedali niečo ako september alebo tak, čakali by ste o niečo dlhšie. Posielajú vám víza podľa dátumu, ktorý chcete ísť.

    benjaminhaven
    Účastník

    Nie, drahý priateľ, v deň, keď ste chceli ísť, nebolo uvedené nič. Pretože vizi povedali, môžete ísť v deň, ktorý vám dajú.

    Povedali, že na osude nezáleží. Nepýtali sa na konzuláte. Celá rodina netrpezlivo očakáva ich vývoj.

    maduri
    Účastník

    Je tu dieťa, İsmet zomrie, dieťa píše od 5. mája, naposledy som mu čítala a písala, osobne som mu hovorila, mudrc ich, čo bude po výsluchu, je červený, čaká na jeho víza, pozrime sa, aký bude výsledok! Nemci robia to isté a zaoberajú sa svrabom, myslím si, že niektoré veci by nemali zostať pozadu, hlavne manželia v Nemecku majú skvelú prácu !!!

    tugce_doerj je
    Účastník

    Nie, drahý priateľ, v deň, keď ste chceli ísť, nebolo uvedené nič. Pretože vizi povedali, môžete ísť v deň, ktorý vám dajú.

    Povedali, že na osude nezáleží. Nepýtali sa na konzuláte. Celá rodina netrpezlivo očakáva ich vývoj.

    Radšej to nehovoriac, keď dáte lepší dátum, nechajú vás čakať do tohto dátumu. Na ich účte sú 1 deň a 1 deň. :)))

    Bthnkdgn
    Účastník

    Hustota miesta, na ktoré sa chystáte, je veľmi dôležitá, a ak sú to tu cudzinci, byrokracia funguje pomaly.
    V prípade núdze môžete tento proces urýchliť zdokumentovaním. Moja žena bola tehotná, víza som dostal na 25 dní s lekárskym posudkom. Rýchly čas do mesta ako Hamburg, kde je veľa cudzincov.

    benjaminhaven
    Účastník

    Dnes je to 17 dní. Naše dokumenty stále nedorazili. Koľko dní si myslíte, že priemerne dorazia dokumenty do Bremenkentu a kde sa môžeme v tejto veci informovať? Bolo by správne zavolať na konzulát.

    Bthnkdgn
    Účastník

    Pre vybavovanie voláte mimozemskú políciu, nie mínusy. Ale ak dokumenty nedorazia, bude to trvať 1-3 mesiace, dajú klasickú odpoveď. V Hamburgu povedali minimálne 20. V Brémach to môže byť inak. Môžete zavolať cudzincov na políciu a opýtať sa.

    namege77
    Účastník

    Podal som žiadosť 9. mája, stále žiadna odpoveď, cudzinci zavolali políciu. Čo to znamená, ak by sme neprešli výsluchom, požiadal by konzulát v Turecku cudzineckú políciu o vybavenie nášho zlúčenia rodiny alebo by poslal Stručná odpoveď.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Môj priateľ, pobočka cudzincov pracuje tak pomaly. Najmä ak je v budúcnosti veľa Turkov, transakcie sa predlžujú. Je tu čas dovoleniek. Kamkoľvek idete, niekto má dovolenku. Nikto iný nenahrádza toho, kto je slobodný.

    Sú to 2 mesiace, čo som sem prišiel, mám krízu. buď pracujú do poludnia, alebo nepracujú vôbec. niektoré dni sú úplne zatvorené. miesto, o ktorom hovorím, je východné nemecko neviem, čo robia na západe ^ ^

    Môj raj
    Účastník

    priateľ môj, čo si hovoril o rande, ktoré chceš ísť? Keby ste povedali niečo ako september alebo tak, čakali by ste o niečo dlhšie. Posielajú vám víza podľa dátumu, ktorý chcete ísť.

    Pýtajú sa ťa na dátum, kedy chceš ísť ??

    benjaminhaven
    Účastník

    Keď sa fórum zapĺňalo, pýtali sa na dátum, kam chcete ísť, ale dátum sme tam nestanovili. Mali sme držiteľov víz pred konzulátom, aby vyplnili formulár. Potom mi ho dal môj brat.

    namege77
    Účastník

    Od výsluchu ubehli 4 týždne, stále žiadna odpoveď.Cudzinecká polícia tvrdí, že sa to stále rieši. Keby sa človek 30 dní pozeral na list, chodil by ku mne každých 1 dní. Nerozumiem, či je to znamenie šťastia alebo nie. idem sa zblázniť..

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 21)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.