Koniec kampane pre nemeckú vzdelávaciu súpravu

> fóra > Správy a oznámenia o produktoch a službách spoločnosti Almancax > Koniec kampane pre nemeckú vzdelávaciu súpravu

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    MuhaяяeM
    Účastník

    Vážení členovia a návštevníci, naše kampane na doručovanie produktov zadarmo, ktoré realizujeme asi 2 roky, sa skončili.
    Radi by sme poďakovali každému, kto prejavil záujem o naše výrobky.

    Naša nemecká vzdelávacia súprava, ktorá pozostáva z nemeckého DVD pre vzdelávanie s kapacitou 7 CD a 23 nemeckých slovných kariet (600 slov a 60 rečových vzorov), je ponúkaná na predaj hlboko pod trhovou cenou a naši členovia a návštevníci budú môcť aby sme našu sadu zaplatili hlboko pod trhovou hodnotou. Momentálne je k dispozícii iba možnosť platby pred dverami a veľmi skoro sa aktivujú alternatívne platobné systémy.

    Naše nové produkty sa momentálne pripravujú a čoskoro tu s vami budeme mať skvelé kampane a produkty.

    úprimne

    3,14
    Účastník

    –> Keď hovoríte o alternatívnej platbe veľmi skoro, ako skoro, pán Muharrem? :) Som veľmi zvedavý na nové DVD. Tie predchádzajúce som už dala tete. Som obeťou??? ;D

    –> Myslím, že by som si mal zvyknúť, že sa pred odoslaním správy niekoľkokrát zamyslím. :-X

    Cemalettin
    Účastník

    Zdravím vás pán Muharrem, ocenil by som, keby ste ma mohli kontaktovať, toto je moja e-mailová adresa.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.