PRIATELIA!...NECHAJTE MI NADÝCHAŤ!...MOJE VÍZA DOSTALO!...

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    darudigy
    Účastník

    Väčšinou som sa zúčastňoval ako divák, pretože som bol doteraz veľmi pesimistický... Veľmi ste mi však pomohli... Najmä čo sa týka skúšky A1... Vďaka vám som zvládol s ľahkosťou... pomôcť každému, kto potrebuje pomoc v rámci môjho času... Teraz by som sa vám všetkým chcel bez váhania poďakovať... Nikto by nemal byť demoralizovaný... Je len čakanie, je tu túžba, je sklamanie, je tu skúška trpezlivosti... Je tam skrátka všetko... Do tohto jedného roka sa toho nabalilo toľko... Celoročné prípravy na svadbu, medzitým práca v práci, stres a nervy, ako to vysvetliť ... Viem, že rozumieš... Čo hovorím... Priatelia ako... Relax... Rob, čo chceš a nič viac... Uprednostnite manželov plat a dom, ktorý je na vrchu z toho... Daj si skúšku, zvyšok je už len pas a pečiatka s fotkou VISUM nalepená na pase... Chceš povedať, že toto je všetko, čo mi chýba... Stále čakám môj manžel... tak veľmi mi chýba... neviem ti to vysvetliť... Svadba v auguste, potom medové týždne na odbúranie tohto stresu a potom cestovanie... Jedinému, pre koho môže byť čokoľvek urobené pre mňa... Manželka moja... Nech sa skončí túžba všetkých... Ešte raz všetkým ďakujem... VEEEEEEEEEEE! TERAZIIIIIIIII!:::::: POĎTE TETA!!!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) jupí:) jupí:) tlieskať:) tlieskať:) tlieskať:) tancovať:) tancovať:) tancovať:)

    blue_mavis
    Účastník

    tvoje oči svietia priateľu, prečítal som si čo si napísal, napísal si veľmi dobre, dúfam, že tvoj ďalší život bude bez stresu, s láskou a šťastím

    Boh ti žehnaj a pomáhaj ti :)

    úsmev35
    Účastník

    Prežívam všetko, čo si povedal, priateľ môj, som jeden z tých, ktorí sa prihlásili v apríli, ako ty, stále čakám 8. apríla, nie sú žiadne intrigy, nie sú žiadne dokumenty, všetko je k dispozícii.. Veľa šťastia môjmu kamarát, veľmi sa z teba teším, dúfam, že dostaneš šancu,, spomínal si plat a dom, koľko si mal?

    ohavnosť
    Účastník

    No tak, maj jasno, priateľ môj, proso, svojim priateľom, ktorí čakajú na víza

Zobrazujem 3 odpovedí – 1 až 3 (celkom 3)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.