Vrátila sa 3,14 alebo sa vráti?

> fóra > Cafe almancax > Vrátila sa 3,14 alebo sa vráti?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    3,14
    Účastník

    Ahojte priatelia, v prvom rade by som vám všetkým chcel zablahoželať k vášmu sviatku. Myslím, že som si veľmi chýbal, pripravoval som sa na skúšku. Niektorí z vás sa pýtajú: "Aká skúška, aká skúška?" Keďže sa nájdu ľudia, ktorí to povedia, dovoľte mi povedať to aj ja. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Dnes som dostal výsledok skúšky, priatelia. Vyhral som skúšku. :) Dnes som sa prihlásila na tento kurz, ktorý trvá 4 mesiace na Studienkolleg, príprava na VŠ a končí sa skúškou DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang), dúfam, že s Božím dopustením a želaním všetkého dobrého začnem 13. šťastie a úspech. Budem v týchto dňoch navštevovať stránku častejšie? Bohužiaľ, odpoveď na to je nie. Dôvodom sú Dni interkultúrneho divadla Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Aj ja (teda ja a môj bratranec) som mal povinnosti v tejto organizácii, ktorú tiež pripravilo divadlo Gunes. Vyzdvihnutie prichádzajúcich divadelných hercov z letiska, starostlivosť o nich, odvoz odchádzajúcich na letisko, príprava divadelných hier atď. Asi 10 dní nebudem mať prístup na našu stránku, pretože musíme urobiť nejakú prácu a tiež upraviť titulky jednej z mojich hier. Možno si nenájdem čas na prístup nielen na našu webovú stránku, ale ani na internet. Vitajte ma. :)

    „Takže“ priatelia, buďte na seba a svojich priateľov dobrí, čoskoro sa opäť uvidíme. Šťastné prázdniny…  :)

    …záhada…
    Účastník

    nech žije :) Za 10 dní sa nič nestane, Onur, veď si tu za 10 dní, na zdravie :)
    Som rád, že ste zložili skúšku :)

    noc2
    Účastník

    Ahojte priatelia, v prvom rade by som vám všetkým chcel zablahoželať k vášmu sviatku. Myslím, že som si veľmi chýbal, pripravoval som sa na skúšku. Niektorí z vás sa pýtajú: "Aká skúška, aká skúška?" Keďže sa nájdu ľudia, ktorí to povedia, dovoľte mi povedať to aj ja. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Dnes som dostal výsledok skúšky, priatelia. Vyhral som skúšku. :) Dnes som sa prihlásila na tento kurz, ktorý trvá 4 mesiace na Studienkolleg, príprava na VŠ a obsahuje na záver skúšku DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) a s Božím dovolením a prianím začínam 13. veľa šťastia a úspechov. Budem v týchto dňoch navštevovať stránku častejšie? Bohužiaľ, odpoveď na to je nie. Dôvodom sú Dni medzikultúrneho divadla Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Aj ja (teda ja a môj bratranec) som mal povinnosti v tejto organizácii, ktorú tiež pripravilo divadlo Gunes. Vyzdvihnutie prichádzajúcich divadelných hercov z letiska, starostlivosť o nich, odvoz odchádzajúcich na letisko, príprava divadelných hier atď. Asi 10 dní nebudem mať prístup na našu stránku, pretože musíme urobiť nejakú prácu a tiež upraviť titulky jednej z mojich hier. Možno si nenájdem čas na prístup nielen na našu webovú stránku, ale ani na internet. Vitajte ma. :)

    „Takže“ priatelia, buďte na seba a svojich priateľov dobrí, čoskoro sa opäť uvidíme. Šťastné prázdniny…  :)

    Som veľmi rád, že si vyhral skúšku, potlesk:) tlieskať:) Onur tancuje:) halayy :)
    Mimochodom, nech vám Boh vyčistí cestu, ďakujem vám, že ste ma informovali. :)
    Veľa šťastia vo vašich ďalších aktivitách, ktoré musíte urobiť, kým sa stretneme... okey :) byby:)

    dielosch
    Účastník

    si istá, že budeš milovaná :D Som rád, že ste zložili skúšku :D Aj tak to bolo veľmi vážne :haha:

    turad
    Účastník

    gratulujem, som rád, že si vyhral čestnú skúšku, tlieskaj:) tlieskaj :)
    dobre si nám chýbal, neber si prestávku dlho, čakáme ťa

    smail of
    Účastník

    Ahojte priatelia, v prvom rade by som vám všetkým chcel zablahoželať k vášmu sviatku. Myslím, že som si veľmi chýbal, pripravoval som sa na skúšku. Niektorí z vás sa pýtajú: "Aká skúška, aká skúška?" Keďže sa nájdu ľudia, ktorí to povedia, dovoľte mi povedať to aj ja. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Dnes som dostal výsledok skúšky, priatelia. Vyhral som skúšku. :) Dnes som sa prihlásila na tento kurz, ktorý trvá 4 mesiace na Studienkolleg, príprava na VŠ a obsahuje na záver skúšku DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) a s Božím dovolením a prianím začínam 13. veľa šťastia a úspechov. Budem v týchto dňoch navštevovať stránku častejšie? Bohužiaľ, odpoveď na to je nie. Dôvodom sú Dni medzikultúrneho divadla Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Aj ja (teda ja a môj bratranec) som mal povinnosti v tejto organizácii, ktorú tiež pripravilo divadlo Gunes. Vyzdvihnutie prichádzajúcich divadelných hercov z letiska, starostlivosť o nich, odvoz odchádzajúcich na letisko, príprava divadelných hier atď. Asi 10 dní nebudem mať prístup na našu stránku, pretože musíme urobiť nejakú prácu a tiež upraviť titulky jednej z mojich hier. Možno si nenájdem čas na prístup nielen na našu webovú stránku, ale ani na internet. Vitajte ma. :)

    „Takže“ priatelia, buďte na seba a svojich priateľov dobrí, čoskoro sa opäť uvidíme. Šťastné prázdniny…  :)

    šťastný pre teba, brat, samozrejme, uvidíme, že si to užiješ

    vysoký
    Účastník

    Ak neprejdeš skúškou, urobím to ja? ;D ;)
    Čo vám doteraz uniklo z ruky, že by mohlo prežiť túto skúšku... 8) ;D
    Keby som mal nemčinu, ktorú máte vy, prof. Budem...  8)

    Každopádne, nech ti Boh dá ďalší úspech, Onur... Amen... byby :)

    esma 41
    Účastník

    Vitajte, môj drahý synovec.

    3,14 hovorí: "Ja sám príliš "Myslím, že si mi chýbal"

    Kto bol veľmi pokorný a otvorený  ;D a čo tvoja teta?  ;D

    Som rád, že si prišiel…  ;)

    3,14
    Účastník

    –> 3,14 je teraz s vami častejšie. potlesk :) Príďte všetci, chýbate mi... hanba :)

Zobrazujem 8 odpovedí – 1 až 8 (celkom 8)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.