Námietka proti zamietnutiu víz.

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    rhino
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia

    Požiadal som nemecký konzulát o 5-dňový výlet cez IData. Som študent a mojím cieľom bolo zúčastniť sa 4-dňového seminára. Hneď na druhý deň podania žiadosti mi bol zaslaný pas a 3 dokumenty týkajúce sa zamietnutia víza.

    Dôvodom je; „Počas celého trvania dohodnutej cesty alebo na to, aby ste sa mohli vrátiť do krajiny pobytu alebo výstupu,
    alebo mať dostatočné finančné prostriedky na tranzit do tretej krajiny, ktorej prijatie je zaručené.
    Nebol predložený doklad o vlastníctve alebo zákonný prístup k týmto finančným prostriedkom
    Nie je možné, aby ste sa dostali na cestu."

    Keďže všetky moje výdavky kryje môj sponzor, bolo mi jedno, že na mojom vlastnom účte a na účte môjho otca bolo v tej chvíli vidieť málo peňazí. Teraz budem namietať a ukážem listinu, licenciu a peniaze nad 5000 lír. Za koľko dní a ako sa námietky vo všeobecnosti končia? Bol by som rád, keby mal niekto poznatky.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Napíšte svoju žiadosť o odvolanie a odošlite ju, dúfam, že bude čoskoro vybavená. Je veľmi ťažké povedať, ako skoro zareagujú.

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.