Návrat do zabudnutého jazyka (Čo robiť)

> fóra > Všeobecné nemecké a nemecké kombinované rodinné kurzy A1 > Návrat do zabudnutého jazyka (Čo robiť)

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    meňte
    Účastník

    Ahoj!

    Nemecký jazyk som videl na strednej škole, nech sa na to pozeráte akokoľvek, prešlo 6 rokov, potom som mal aj vysvedčenie b1. Gramatiku si pamätám veľmi dobre, určité texty viem preložiť ťažko. (Varovania, právne stanoviská sú ako zmluvy, ale ako som už povedal, mám veľké ťažkosti, toto slovo príliš chýba). Ak v dnešnej dobe hovorím plynulo nemecky na mieste, kde pracujem, bude moje miesto iné.

    Kde by som mal začať, aby som si zapamätal jazyk a zlepšil sa v rozprávaní? Aký kurz by som mal absolvovať? Žijem v Istanbule, pozrel som si Goetheho inštitút, ale myslím si, že časy registrácie sú zastarané, iné kurzy nepoznám. Nechápem, či je to kvalita alebo nie, je to pravdepodobne kurz, ktorý som začal. Čo robiť?

    tugce_doerj je
    Účastník

    Ak ste sa tú nemčinu naučili dobre, najlepšie urobíte, ak si prečítate knihy, budete pozerať televíziu a rozprávať sa. tieto vám umožňujú znovu si zapamätať jazyk. Osvojený jazyk nie je nezabudnuteľný, iba oslepne. Pri počúvaní sa vráti späť, keď budete hovoriť.

    Môžete ísť do jazykového centra Istanbul. Certifikát, ktorý dajú, je platný a sú veľmi dobré. Išiel som tam a prešiel som s 91. Na skúšku som nastúpil bez znalosti nemeckého jazyka.

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.