Pobyt, neobmedzený pobyt Priamo v Nemecku a nemecké občianstvo..!!

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Baybars
    Účastník

    Tieto témy sú napísané pod rôznymi názvami tém, ktoré sa medzičasom stratili. Snažil som sa usporiadať pod týmto titulom, chcel som zorganizovať, priatelia, ktorí chcú mať úžitok z oboch, pridám tam svoju podpisovú časť výskumu.

    Vízum – vízum: Je to právo dané konzulátmi na maximálne 3 mesiace.

    Aufenthaltserlaubnis – Právo na pobyt: Ide o právo na prechodný pobyt udelené cudzineckým úradom v Nemecku.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – Unlimited Session: predtým Unbefristet, teraz známy ako Niderlassungserlaubnis, neobmedzené práva na pobyt

    pre tých, ktorí už chcú Deutsche Staatsangehörigkeit, nemecké občianstvo

    Teraz ste dostali víza prostredníctvom zlúčenia rodiny a prišli ste do Nemecka. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je čo najskôr ísť na úrad pre cudzincov, aj keď máte čas, a požiadať o pobyt – Aufenthaltserlaubnis.

    ..Ak je váš manžel občanom Nemecka, najskôr dostanete povolenie na pobyt na 1 alebo 2 roky a potom znova na 1 alebo 2 roky, ak si ho predĺžite. Keď dovŕšite celkovo 3 roky, máte právo požiadať o neobmedzené vízum – Niederlassungserlaubnis. Určuje to 28. odsek 2. článku zákona o pobyte. Link pridávam nižšie, kto chce, môže vstúpiť a prečítať si nemeckú verziu odtiaľ.

    Odkaz: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..ak je váš manžel tureckým občanom, dostanete právo na pobyt na 1 alebo 2 roky, pričom trvanie sa líši v závislosti od mesta, až kým nedovŕšite týchto 5 rokov. Na konci 5. roku môžete požiadať o neobmedzené vízum - Niederlassungserlaubnis, ak spĺňate aj ostatné podmienky, napríklad 60 mesiacov. Ako keby ste platili do dôchodkového fondu, to znamená byť zamestnaný. Tieto podmienky určuje 9 zmluvných strán uvedených v druhom odseku článku 2. schôdzového zákona. Ostatné podmienky si môžete prečítať z odkazu.

    Odkaz: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – Samozrejme, aj keď je váš partner Nemec alebo Turek, jednou zo základných podmienok je, že musíte absolvovať integračné kurzy a byť úspešný pred neobmedzeným vízom –


    Poďme k nemeckému občianstvu:

    Právo naturalizácie všeobecne upravujú články 8, 9 a 10 zákona o štátnom občianstve. V súlade s tým článok 8 upravuje všeobecné práva, článok 9 upravuje práva osôb, ktoré sú vydaté za nemeckého manžela / manželku, a článok 10 upravuje práva zostávajúcich cudzincov, to znamená tých, ktorí nie sú zosobášení alebo nejakým spôsobom zostávajú v Nemecku.

    .. v súlade s právami tých, ktorí dostávajú Esi 8. a 9. reguluje prísady. tieto články nepíšu nič priamo o roku. ale v praxi ste sa oženili s Nemcom, 5 prišiel do Nemecka. na konci roka máte právo požiadať o nemecké občianstvo, ak splníte ďalšie podmienky. ďalšie podmienky, znalosť nemeckého jazyka, vykonanie testu občianstva, získanie základných informácií o Nemecku, nedostanie sociálnej pomoci a iné.

    8. Odkaz na článok: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    9. Odkaz na článok: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Časová aplikácia v tomto Linkte: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Článok 10 upravuje právo na získanie nemeckého občianstva pre tureckých občanov. Jednou z podmienok je teda zostať v Nemecku 8 rokov a splniť ďalšie podmienky, ktoré spĺňajú tí, ktorí sa zosobášili s manželom / manželkou, ktorý dostal vyššie .. Pridávam odkaz nižšie do tohto zákona ..

    10. Odkaz na článok: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    ako aj úplné zákony o reláciách v tomto odkaze:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    Zákony o občianstve súvisiace s týmto odkazom:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    Nájdete.

    Ak máte akékoľvek otázky, môžete ich tu položiť. Dúfam, že to pomohlo priateľom, ktorí chceli predmet ..

    EL-TURCO
    Účastník

    zdravie ..

    Baybars
    Účastník

    zdravie ..

    saolasin, dúfam, že zlý spôsob, ako vyjadriť situáciu .. tak som dal odkazy vekov .. ktorí tam chcú skontrolovať určite ..

    tugce_doerj je
    Účastník

    Baybars bolo v ruke veľmi pekné zdravie. Moja otázka je, že každý štát je rovnaký pre každý štát? Pretože mám nemecké občianstvo, kde som a 8 tu roky žije, 5 musel platiť dane ročne. Po ich vykonaní sa žena stala nemeckým občanom. Žena prišla z Vietnamu, nie z Turka. možno by to pre nich mohla byť iná aplikácia?

    fuk_xnumx
    Účastník

    Tugce som si prečítal rozhodnutie, ktoré si myslím, že musím byť rovnaký všade, kamkoľvek sa vzal s nemeckým občanom 3 rok je povinný zostať v Nemecku a 2 sa musí ženiť s nemeckými občanmi celkom 5 rok nemecké občianstvo právo doguyor.baybarsin poslal tento odkaz https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  a pravidlo roka 8 platí pre tých tureckých občanov.

    Baybars
    Účastník

    Baybars bolo v ruke veľmi pekné zdravie. Moja otázka je, že každý štát je rovnaký pre každý štát? Pretože mám nemecké občianstvo, kde som a 8 tu roky žije, 5 musel platiť dane ročne. Po ich vykonaní sa žena stala nemeckým občanom. Žena prišla z Vietnamu, nie z Turka. možno by to pre nich mohla byť iná aplikácia?

    zvyčajne to isté platí pre všetkých cudzincov v zákone o občianstve, uvedenom vyššie na obzore .. tento rok vydania dane 5 už nie je v občianstve, niederlassungserlaubnis te .. právo vydávať občanov 8 9. položka drží. tento rok sa tohto povolania nedotýka. 8 ročná udalosť 10.
    – Teraz, keď neprejde rok, ako sa líšia občianske práva tých, ktorí majú nemeckých manželov?Je to rozdiel v praxi.Uviedol som to na príklade z magistrátu Düsseldorfu.Na oficiálnej stránke obce sa uvádza 5 rokov.

    tugce_doerj je
    Účastník

    e rok v rozhodnutí byť všade iný, že to nemôžete povedať. žena nám tu povedala 8 rok. a 5 platil rok.

    Dostal som víza na 3 roky na zlúčenie rodiny. Tieto časy sa pre manžela nemeckého občana menia na iných miestach. Nerozumel som tomu inak, tak to išlo preč. V tomto stave je štát, každý sa riadi rozkazom podľa svojej mysle. Nikto nemôže dať jasnú odpoveď nikomu, pretože zákon štátu neplatí v obžerstve. :policy:

    Baybars
    Účastník

    e rok v rozhodnutí byť všade iný, že to nemôžete povedať. žena nám tu povedala 8 rok. a 5 platil rok.

    Dostal som víza na 3 roky na zlúčenie rodiny. Tieto časy sa pre manžela nemeckého občana menia na iných miestach. Nerozumel som tomu inak, tak to išlo preč. V tomto stave je štát, každý sa riadi rozkazom podľa svojej mysle. Nikto nemôže dať jasnú odpoveď nikomu, pretože zákon štátu neplatí v obžerstve. :policy:

    Neexistuje žiadna práca, nie sú, teraz sa zákony nemenia zo štátu na štát, existujú rozdiely iba v malých veciach, v prípade situácie samotného štátu v prípade .. ako sú práva na pobyt a občianstvo všetkých vecí pre Nemecko .. .. tak veľká vec, že ​​neexistuje žiadny rozdiel v právnych predpisoch. existuje iba jeden zákon o občianstve.

    Teraz máte pravdu predo mnou, je tu príklad diyorusnu .. len sa oženil s nemeckými občianskymi právami manželky 2005 v novom výstupe .. možno osoba, ktorú ste spomenuli v predchádzajúcom období, šla do nemeckého občianstva podľa nového zákona, ktorý ste 10. Článok od 8 Nie ste pripojení k ročnému stavu .. toto je už 9. článok jasne hovorí 9. Článok hovorí 8. a 9. Osoba, ktorá spĺňa požiadavky článku, má právo na nemecké občianstvo.

    tugce_doerj je
    Účastník

    hee samozrejme, ta zena mala velmi stary vek, myslim, ze dostala viza pred rokom 2005, pozri, ja som sa tej zeny nepytal. potom je to normálne. dobre :)

    Baybars
    Účastník

    hee samozrejme, ta zena mala velmi stary vek, myslim, ze dostala viza pred rokom 2005, pozri, ja som sa tej zeny nepytal. potom je to normálne. dobre :)

    Toto je článok z Mníchova; jasne písal, zatiaľ čo bol pre tých, ktorí prijali jeho manželku;

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 STAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt for bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, Stackangehörige atď
    erleichterten Voraussetzungen (= Kürzeren Aufenthaltszeiten) eingebürgert werden können
    Für Ehegatten von Deutschen pozlátený v der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Dortmund, Bochum tu tiež píše na tejto stránke .. nepridávam ich, takže téma roka nie je tak dlhá.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Rozumiem. každopádne koľko máme ešte rokov, dovtedy sa oplatí pozrieť si tie práce ešte 50x :haha:

    Baybars
    Účastník

    Rozumiem. každopádne koľko máme ešte rokov, dovtedy sa oplatí pozrieť si tie práce ešte 50x :haha:

    `

    Máte zámer stať sa nemeckým občanom?

    EL-TURCO
    Účastník

    Myslím si, že nemecké občianstvo už nie je také atraktívne ako predtým.
    -Najdôležitejšie je zvážiť, že keď sa človek s typom zamestnania stane nemeckým občanom, certifikáty SSK-Baghkur zomrú.No, ľudia, vek odchodu do dôchodku v Turecku nazývali dôchodkovým vekom v hrobe, netušili o ľudia tu, ani nie v hrobe, ale len vtedy, keď je kosť suchá (Každý, kto má trochu vedomostí o priemernom veku Turecka, mi dá za pravdu! Nemôžeme žiť 85-90 ako Nemci...
    Povedali ste to žene v 65 rokoch, pozrie sa na jej tvár - náš pás v rozmedzí 55 - 60 rokov je mŕtvy, už som skončil, nezdvíha sa to hlboko (zovšeobecnenie)
    – 2. Právo vlastniť majetok v Turecku 8. Ak sa nemýlim, ešte pred 5 rokmi cudzinci nemohli nadobudnúť majetok v Turecku, predaj domov bol zastavený - možno bol prijatý nový zákon, neviem veľa o tom.
    -Je tu aj iná strana tohto sveta.Ľudia chcú byť pochovaní tam, kde sa narodili (aspoň ja).
    – Aj keby som mal 4 nemecké pasy, nepotreboval by som pas, z ktorého by na tisíc kilometrov bolo zrejmé, že som Turek...
    –Priebeh vlaku nie je vôbec zlý.Ak budeme mať šťastie, nebolo by zlé stráviť letný život vo vlaku vo veku 50-60 rokov..Prídeme ešte, nech predám jeho matku svet...
    je to môj nápad.

    Baybars
    Účastník

    Myslím si, že nemecké občianstvo už nie je také atraktívne ako predtým.
    -Najdôležitejšie je zvážiť, že keď sa človek s typom zamestnania stane nemeckým občanom, certifikáty SSK-Baghkur zomrú.No, ľudia, vek odchodu do dôchodku v Turecku nazývali dôchodkovým vekom v hrobe, netušili o ľudia tu, ani nie v hrobe, ale len vtedy, keď je kosť suchá (Každý, kto má trochu vedomostí o priemernom veku Turecka, mi dá za pravdu! Nemôžeme žiť 85-90 ako Nemci...
    Povedali ste to žene v 65 rokoch, pozrie sa na jej tvár - náš pás v rozmedzí 55 - 60 rokov je mŕtvy, už som skončil, nezdvíha sa to hlboko (zovšeobecnenie)
    – 2. Právo vlastniť majetok v Turecku 8. Ak sa nemýlim, ešte pred 5 rokmi cudzinci nemohli nadobudnúť majetok v Turecku, predaj domov bol zastavený - možno bol prijatý nový zákon, neviem veľa o tom.
    -Je tu aj iná strana tohto sveta.Ľudia chcú byť pochovaní tam, kde sa narodili (aspoň ja).
    – Aj keby som mal 4 nemecké pasy, nepotreboval by som pas, z ktorého by na tisíc kilometrov bolo zrejmé, že som Turek...
    –Priebeh vlaku nie je vôbec zlý.Ak budeme mať šťastie, nebolo by zlé stráviť letný život vo vlaku vo veku 50-60 rokov..Prídeme ešte, nech predám jeho matku svet...
    je to môj nápad.

    – Je uplynutie týchto lehôt SSK isté? Napríklad môj príbuzný, právnik, mi povedal, že si môžete spočítať čas, ktorý ste pracovali v Nemecku v Turecku.Je isté, že podľa toho zabíjali obdobia?
    - Títo cudzinci donedávna nemali právo vlastniť majetok v Turecku, ako ste povedali, ale v rámci harmonizačných zákonov EÚ to zmenili. Umožnili im vlastniť majetok cez firmu. Teraz išli aby sa to aj zmenilo.Neviem co urobili,ale maju nadobudnut aj bez priameho sprostredkovania firmy.Samozrejme by uznali pravo.Vo svete sa v Turecku meni zakon raz za tyzden..

    – Ako ste spomenuli, existuje aj druhá strana tohto sveta, ale musíme na to myslieť aj z tohto pohľadu, na svete je veľa hrobov spoločníkov a Akinci, ktorí neboli pochovaní vo vlastnej domovine. raz si prečítajte, že v srdci Európy a dokonca aj v strede Nemecka boli hroby nájazdníkov... Samozrejme, nie sme ani spoločníci, ani Akinci. :)

    . Okrem západných podmienok, ktoré ste spomenuli, o tom tiež premýšľam .. Ak Turci žijúci v Nemecku zostanú v Nemecku dlho, všetci musia mať nemecké občianstvo .. V súlade s jeho pohodlím alebo ťažkosťami .. Vytvorte lobby Pre volebný potenciál .. Samozrejme, zhromažďovanie sa pod jednou strechou v Nemecku. Aké realistické by pre nás bolo uskutočňovanie našich aktivít, ale najmenej 500.000 2 Arménov vo Francúzsku by malo mať nemecký parlament, aby mal viac ako XNUMX milióny Turkov žijúci v Nemecku robia to, čo môžu robiť pre Sarkozyho. Toto je spočiatku spôsob, ako byť volebným potenciálom.

    Samozrejme, sme medzi nami vpravo a vľavo. Alawi Sunni, nie nábožensky založený. spoločenstvo alebo nie .. okrem toho, že v našom bölündügü je veľa našej vlastnej žiarlivosti na masové hnutie, jeden z najväčších problémov, ktorý si vyžaduje asmamiz .. ako aspoň tu, aby ste si mysleli záujmy Turecka a národa v lobovaní bi hľadanie však musí byť vo vnútri. ak sa dnes bude robiť výskum. Dostane sa Turecko do Európskej únie .. nemôžete sa dostať smerom k zubu Turecka v Európe použije hlasy myslím ...

    fuk_xnumx
    Účastník

    abu bass až do konca, pokiaľ ide o haklisin SSK čas prišiel nové zhromaždenie, ale viem presne obsah smútku, kedy a nemyslím si, že je to už tam po mojom veku 23 rokov v Turecku zaviazané žiadne poistenie jedného dňa ani zaplatenie príspevky prispeli tak univerzitný život, ktorý je v poistenom odbore nie je nikdy čas oldukd absolvent školy už priame nemecko pýtajúce sa prezentácia lokality majú teraz prečo ja môj gecmeyim.avantaj občianstvo dostať viac viem a volebné práva ako priznať právo na vyhnúť sa zaobchádzaniu ako s cudzincami v tak yasya veľmi oluyor.s bulharsko nervózny príliš turk občan držal na dverách ľudí potom almanvatadnaslig že nakoniec táto krutosť yuzunden.türkiye tovaru, pokiaľ ide o právo získať už nás všetkých vopred turecké občianstvo bulunduğu uplatní sa na modrej karte, pretože poznáme systém, ktorý už všetci najmenej vyrábame, čo je yaradig o tom, ako kullanilams gerektiğni a modrý kartd tiež vychádzajú z nových zákonov, ktoré majú v Turecku, keď vstúpia do platnosti hlasovacie pravidláoperácie gerceklestirebilcek nákup tovaru pôda prijímajúca takéto žiadosti môže už modré karty yapiliyor..b zákon rozšírený o olcak aktívnejší a sunulcak ako alternatíva k nemeckému občanovi narodenému v Turecku ja váš kanatind som každý občan turku dostávajúci občianstvo na gecmeli..v 60 až 70 rokov máme moriaka Backsona dokonca už aj zub prichádzajúceho súmraku spôsobil nehodu nežije turkiyede turkiyede dostalo niekoľko tisíc tureckých občanov žijúcich v alanyadan Myslím, že k nám využívajú občianstvo zo všetkých smerov ..

    – Je uplynutie týchto lehôt SSK isté? Napríklad môj príbuzný, právnik, mi povedal, že sa dá spočítať čas, kedy ste pracovali v Nemecku v Turecku.Je isté, že na základe toho zabíjali obdobia?
    - Títo cudzinci donedávna nemali právo vlastniť majetok v Turecku, ako ste povedali, ale v rámci harmonizačných zákonov EÚ to zmenili.. Umožnili im vlastniť majetok cez firmu. Teraz boli idu to zmenit aj to.neviem co spravili,ale maju nadobudnut majetok aj bez priameho sprostredkovania spolocnosti.samozrejme by uznali pravo.vo svete sa zakony menia raz za tyzden v turecku..

    – Ako ste spomenuli, existuje aj druhá strana tohto sveta, ale musíme na to myslieť aj z tohto pohľadu, na svete je veľa hrobov spoločníkov a Akinci, ktorí nie sú pochovaní vo vlastnej domovine. prečítajte si, že v srdci Európy, dokonca aj v strede Nemecka, sú hroby nájazdníkov... Samozrejme, nie sme ani spoločníci, ani Akinci. :)

    . Okrem západných podmienok, ktoré ste spomenuli, o tom tiež premýšľam. Ak Turci žijúci v Nemecku zostanú v Nemecku dlho, musia mať všetci nemecké občianstvo. V súlade s jeho pohodlnosťou alebo ťažkosťami .. Vytvoriť loby Za volebný potenciál .. samozrejme naša strecha Aké skutočné by pre nás bolo zhromažďovanie a vykonávanie lobistických aktivít v Nemecku .. najmenej 500.000 2 Arménov vo Francúzsku by malo dosiahnuť, aby nemecký parlament mal viac ako XNUMX milióny Turkov žijúcich v Nemecku čo môžu urobiť pre sarkozy. ..

    Samozrejme, sme medzi nami vpravo a vľavo. Alawi Sunni, nie nábožensky založený. spoločenstvo alebo nie .. okrem toho, že v našom bölündügü je veľa našej vlastnej žiarlivosti na masové hnutie, jeden z najväčších problémov, ktorý si vyžaduje asmamiz .. ako aspoň tu, aby ste si mysleli záujmy Turecka a národa v lobovaní bi hľadanie však musí byť vo vnútri. ak sa dnes bude robiť výskum. Dostane sa Turecko do Európskej únie .. nemôžete sa dostať smerom k zubu Turecka v Európe použije hlasy myslím ...

    EL-TURCO
    Účastník

    povedz mi, aby som odpovedal

    – Mám takmer 3500 dní poistenia v TR a plus vojenskú službu! Tieto miznú, keď sa stanem nemeckým občanom. Ale moja práca v Nemecku sa pridá, keď chcem odísť do dôchodku z TR. Vek odchodu do dôchodku je v TR veľmi vhodný. povedal, že priemerná dĺžka života v Nemecku je 77 % u mužov, 82 % u žien a 60 % u žien v TR. Pohybuje sa okolo 65 – 80 %. Keďže som Turkoglu Turk a z dedičných dôvodov som neverím, že uvidím 90-XNUMX%...
    -Keď sa zákon o dvojitom občianstve pre nás Turkov (momentálne 18-23 rokov) stane neobmedzeným, ako sa vzťahuje na občanov iných krajín EÚ, potom sa stanem občanom. V prípade potreby počkám 10 hodín na bulharských hraniciach. neprejde kvôli mojej tureckosti... Občianstvo nemá žiadne obmedzenie. 10 rokov sa nedá merať 15 rokmi. Aj tak je to tak. Nie je. Napodiv politik, ktorý sa volá Mcallister, sa o túto problematiku zaujíma, hoci je dvojakým občianstvom, na problematiku dvojakého občianstva sa pozerá negatívne, ale žerie smotanu...
    –Ako ste povedali, nie som ani spoločník, ani nájazdník. Ak je to možné, môj hrob by mal byť v Turecku (hovorím to, aj keď je moja manželka Nemka!!!)
    -Najlepšia vec, ktorú robíme, je, že nemôžeme nič dokončiť tak, ako sme začali! Máme veľa projektov, ale bez konca. Preto je koncept lobingu veľmi dlhý. Tu máš, Turecká strana bola založená v Brémach naposledy roku sa minulý mesiac presunula do CDU, jej predseda a zástupca... O akej politike sa bavíme...
    -Nikomu bez urážky, ale kým budú mať títo kurdskí občania problémy medzi nami, náš boj sa nekončí (bohužiaľ, sú aj takí, ktorí nemôžu žiť pod jednou vlajkou... Každopádne, toto je už iná diskusná téma, prosím, urobte to nekomentujte tento problém, inak bude problém zmätený.
    -Ufuk, ja sám som býval v Alanyi 15-16 rokov.Moja pravá suseda v bytovke bol napríklad Nemec.Preto to hovorím, lebo keď budem mať 50, utečiem aj ja :-) Samozrejme. , najprv musím splatiť dlh za dom, ktorý som kúpil. :-)

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 41)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.