Je certifikát A1 prijatý na nemeckom konzuláte?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    huseyincanturk
    návštevník

    Potrebujem certifikát A1 na zlúčenie rodiny. Preto som sa prihlásil na najslávnejší Adanin najznámejší kurz cudzích jazykov Kökdil. Osoba, o ktorú som sa uchádzal, mi však povedala, že nepotrebujem ísť na skúšku do Goethe v Ankare. Keďže ÖSD má dohodu, urobím skúšku v mieste, kde absolvujem kurz, to znamená v koreňovom jazyku. Povedzme, že som absolvoval skúšku, na ktorú som bol zvedavý, v koreňovom jazyku a získal som svoj certifikát .. Spôsobí konzulát problém? Je teda potrebné získať certifikát od Goetheho inštitútu? Na webe konzulátu ÖSD tvrdí, že sa dá zazmluvniť, ale poďme, každý si kúpi Goetheden. Je niekto, kto nezíska certifikát od Goetha a dostane certifikát z kurzov s ÖSD a ide na konzulát?

    yenicerixnumx
    Účastník

    Selamun aleykum

    V zozname dokumentov požadovaných pre zlúčenie rodiny je článok
    „Doklad o základných znalostiach nemeckého a európskeho spoločného jazyka
    Podľa kritérií minimálne na úrovni A1 (http://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    úroveň, štyri prvky týkajúce sa jazykových znalostí (porozumenie, hovorenie, čítanie a písanie)
    kryty. Rozhodnutie uchádzača o tom, ako a kde získať znalosti nemčiny
    dáva. Osvedčenie v jazyku A1 však musí vydať autorizovaná inštitúcia. V Turecku
    Goethe-Institut „Start Deutsch 1“ (http://www.goethe.de) a rakúsky jazykový diplom
    (ÖSD) „Grundstufe Deutsch 1“ (http://www.osd.at) Je akceptovaný. Osvedčenie v pôvodnom jazyku
    treba predložiť. Predloženie vyššie uvedeného jazykového osvedčenia, vízum
    znamená, že certifikát o jazykových znalostiach bude v procese prijatý automaticky.
    neprichádza. “

    Myslím, že nech je tu napísané čokoľvek, riaďte sa tým. Vôbec neriskujte svoju prácu.

    selametle

    Potrebujem certifikát A1 na zlúčenie rodiny. Preto som sa prihlásil na najslávnejší Adanin najznámejší kurz cudzích jazykov Kökdil. Osoba, o ktorú som sa uchádzal, mi však povedala, že nepotrebujem ísť na skúšku do Goethe v Ankare. Keďže ÖSD má dohodu, urobím skúšku v mieste, kde absolvujem kurz, to znamená v koreňovom jazyku. Povedzme, že som absolvoval skúšku, na ktorú som bol zvedavý, v koreňovom jazyku a získal som svoj certifikát .. Spôsobí konzulát problém? Je teda potrebné získať certifikát od Goetheho inštitútu? Na webe konzulátu ÖSD tvrdí, že sa dá zazmluvniť, ale poďme, každý si kúpi Goetheden. Je niekto, kto nezíska certifikát od Goetha a dostane certifikát z kurzov s ÖSD a ide na konzulát?

    tugce_doerj je
    Účastník

    Názov certifikátu, ktorý vydal magister, je telc. Nemecký jazyk som sa naučil v inom kurze a zložil som tam skúšku. Telc je napísaný na vrchu certifikátu, ktorý som dostal, takže je rovnaký ako certifikát vydaný goethenom. Ak neviem dobre, platí Österreiches sprachdiplom a miestnosť, ktorú volajú Ösd.

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.