PRED ČÍTANÍM TU OTVORTE PREDMET

> fóra > Otázky a odpovede o nemeckých lekciách > PRED ČÍTANÍM TU OTVORTE PREDMET

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    MuhaяяeM
    Účastník
    ČO BY MALO BYŤ ZOHĽADNENÉ PRI OTVORENÍ PREDMETU

    * NIKDY NEPOUŽÍVAJTE ŽIADNE SLOVÁ V NÁZVU TÉMY, AKO JE VEĽMI – SÚRNE – POMOC – PROSÍM – POZRITE TU – MÔŽETE POZRIEŤ?

    * V TÉME TÉMY NEPOUŽÍVAJTE ŽIADNE ZNAKY INÉ AKO BODY, KÓMA A OTÁZKY

    * VAŠIM TÉMA PREDMETU MUSÍ BYŤ STRUČNÝM ZHRNUTÍM VAŠEJ SPRÁVY A VŽDY O VAŠEJ SPRÁVE DÁVAJTE NÁPAD.

    * KAŽDÁ OTÁZKA BY MALA BYŤ PODĽA SAMOSTATNEJ TÉMY, NEVÁHAJTE OTVORIŤ TÉMU

    * NEDOPISOVAJTE TITULOVÝ NÁZOV VEĽKÝMI PÍSMENAMI

    ahmad
    Účastník

    Ak si vezmete bolestivý príklad sami, povedal som mu o týchto problémoch.

    MuhaяяeM
    Účastník

    Prepáč priateľu, nebudem už písať ;)

    baturay_
    Účastník

    Budem to brať do úvahy

    aysunnn
    Účastník

    Ahoj, som nový člen, zatiaľ neviem, ako tento kurz využiť, je to veľmi komplikované. Pomôžete mi? Práve som začal kurz, ktorý trvá 3 dni a hoci stres zo skúšky je 3 dni, Nedarí sa mi to, chcem informácie o skúške a chcem sa viac naučiť nemecky.

    ispari na
    Účastník

    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či môžete uviesť zoznam miest, kde sa používa sloveso sein

    beznádejne
    Účastník

    A čo priatelia, nemôžem založiť tému.

    grizzly
    Účastník

    Myslím si, že by to malo byť najlepšie :)

    nádej ľavou rukou
    Účastník

    Vážení priatelia, chcem od vás získať informácie, vytvoril som v Nemecku rodinný zväz, ale s manželkiným sedením mám dieťa rok, narodila sa tam, keď mala 1 roky.

    nádej ľavou rukou
    Účastník

    Ahojte priatelia, chcem od vás získať informácie, vytvoril som si rodinnú úniu v Nemecku, ale s manželkiným sedením mám dieťa 1 rok, narodilo sa tam vo veku 3 rokov, môj manžel pracuje, je tam dom , Myslím, že robia 1-ročné sedenie, máte problém?

    mer19
    Účastník

    Chcem otvoriť tému, ale nepodarilo sa. Môžete poskytnúť informácie o tom, ako sa otvorilo?

    mer19
    Účastník

    Entschuldigung... ich habe gefunden potlesk :)

    türkkız
    Účastník

    Ahoj, som nový člen, zatiaľ neviem, ako tento kurz využiť, je to veľmi komplikované. Pomôžete mi? Práve som začal kurz, ktorý trvá 3 dni a hoci stres zo skúšky je 3 dni, Nedarí sa mi to, chcem informácie o skúške a chcem sa viac naučiť nemecky.

    vitaj tak vitaj v germanxa cafe :haha:

    adaizm je
    Účastník

    Ahoj, som nový člen, zatiaľ neviem, ako tento kurz využiť, je to veľmi komplikované. Pomôžete mi? Práve som začal kurz, ktorý trvá 3 dni a hoci stres zo skúšky je 3 dni, Nedarí sa mi to, chcem informácie o skúške a chcem sa viac naučiť nemecky.

    Rozšírte si slovnú zásobu... Stiahnite si veľa nemeckých dialógov ako MP súbory do svojho mobilného telefónu a počúvajte so slúchadlami..

    Začnite tým, že si zapamätáte základné vzorce dennej potreby
    Potrebujem napríklad (ich brauche) alebo mi doneste pohár vody) Können sie bitte ein glas wasser deliverer)
    was kostet (how much money) ich komme aus der türkei (I come from Turkey) woher kommen sie (where you come from)

    pre jednoduchých denných nových známych alebo základné frázy.

    veľa štastia

    nilakk
    Účastník

    Ďakujeme za vaše varovanie. Zvážim :)

Zobrazujem 14 odpovedí – 1 až 14 (celkom 14)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.