jMemorize (program na zapamätanie si slov)

> fóra > Aktívne učenie a nemecké metódy memorovania slov > jMemorize (program na zapamätanie si slov)

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Shame
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia

    Tento program môžete použiť v akomkoľvek počítačovom prostredí bez jeho inštalácie. Žiadna závislosť na platforme. Aby ste ho mohli používať, musíte mať v systéme nainštalovaný java.
    Natočil som video na domácom počítači. Je to video zobrazujúce inštaláciu aj použitie programu na propagačné účely. Ak máte otázky, môžete sa opýtať tu.

    odkaz na stiahnutie

    adaizm je
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia

    Tento program môžete použiť v akomkoľvek počítačovom prostredí bez jeho inštalácie. Žiadna závislosť na platforme. Aby ste ho mohli používať, musíte mať v systéme nainštalovaný java.
    Natočil som video na domácom počítači. Je to video zobrazujúce inštaláciu aj použitie programu na propagačné účely. Ak máte otázky, môžete sa opýtať tu.

    Áno, pamätám si tento program, Hanı neustále bolí, stránka na obrazovke kladie dotazník ako krátky test.

    odkaz na stiahnutie

    3,14
    Účastník

    –> Táto stránka sa mi teraz neotvorí. :( Čo mám robiť? Môžete mi dať celý odkaz, priateľu, aby sme na neho mohli kliknúť. :)

    Shame
    Účastník

    –> Táto stránka sa mi teraz neotvorí. :( Čo mám robiť? Môžete mi dať celý odkaz, priateľu, aby sme na neho mohli kliknúť. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Áno, pamätám si tento program, Hanı neustále bolí, stránka na obrazovke kladie dotazník ako krátky test.

    Č. Tento program neotvára stránky na obrazovke nepretržite. Berte tento program ako test. Zadáte veľa slov v nemčine a turečtine a program vám zobrazí zadané slová a požiada vás, aby ste našli ich ekvivalent. Napríklad poviete ukážkové nemecké slová a zobrazí sa vám výzva, aby ste poznali ekvivalent nemeckého slova.

    zum Beispiel: program zobrazuje das Auto. V dolnej časti sa zobrazuje príslušná relácia. Klikneme tam a dostaneme slovo „auto“ v turečtine. Existujú dve možnosti, áno a nie. Ak poznáme sedlo, klikneme na áno a program sa prepne na druhé slovo. Ak nevieme, klikneme na nie a program sa opäť prepne na ďalšie slová, ale znova sa opýta na slová, ktoré nepoznáme. Podľa vás má program možnosť vyhľadať turecký ekvivalent z nemčiny alebo turecký ekvivalent z turečtiny. Dúfam, že rozumiete tomu, čo program robí a ako funguje. Po stiahnutí a sledovaní videa v odkaze pochopíte, o aký program ide a ako funguje.

    adaizm je
    Účastník

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Stále klikám na to, že zobrazuje chybu Nerozumiem dôvodu: ((

    Shame
    Účastník

    Stále klikám na to, že zobrazuje chybu Nerozumiem dôvodu: ((

    Pokúsim sa vám pomôcť, ak napíšete, v čom je chyba.

    adaizm je
    Účastník

    Pokúsim sa vám pomôcť, ak napíšete, v čom je chyba.

    Pokúsim sa vám pomôcť, ak napíšete, v čom je chyba.

    die datei wmploc.dll verzia klobúku číslo 12.7600.16667
    aber

    inštalátor Nicht Richtig pre Windows Media Player

    Shame
    Účastník

    die datei wmploc.dll verzia klobúku číslo 12.7600.16667
    aber

    inštalátor Nicht Richtig pre Windows Media Player

    Neklikajte priamo na odkaz. Kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz a stiahnite si ho pomocou príkazu uložiť ako. V skutočnosti neexistuje žiadna chyba v pripojení. Dostali ste varovanie, pretože keď kliknete na odkaz, váš prehliadač sa ho pokúsi spustiť s prehrávačom médií a informuje vás, že prehrávač Windows Media Player v počítači nie je správne nainštalovaný. Najprv si teda stiahnite súbor do počítača a potom ho otvorte v prehrávači médií, ktorý v počítači sledujete.

    3,14
    Účastník

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Č. Tento program neotvára stránky na obrazovke nepretržite. Berte tento program ako test. Zadáte veľa slov v nemčine a turečtine a program vám zobrazí zadané slová a požiada vás, aby ste našli ich ekvivalent. Napríklad poviete ukážkové nemecké slová a zobrazí sa vám výzva, aby ste poznali ekvivalent nemeckého slova.

    zum Beispiel: program zobrazuje das Auto. V dolnej časti sa zobrazuje príslušná relácia. Klikneme tam a dostaneme slovo „auto“ v turečtine. Existujú dve možnosti, áno a nie. Ak poznáme sedlo, klikneme na áno a program sa prepne na druhé slovo. Ak nevieme, klikneme na nie a program sa opäť prepne na ďalšie slová, ale znova sa opýta na slová, ktoré nepoznáme. Podľa vás má program možnosť vyhľadať turecký ekvivalent z nemčiny alebo turecký ekvivalent z turečtiny. Dúfam, že rozumiete tomu, čo program robí a ako funguje. Po stiahnutí a sledovaní videa v odkaze pochopíte, o aký program ide a ako funguje.

    –> Dobre, keď prídem domov, kliknem na Ziel speichern unter... a uložím cieľ inak, ako ste povedali. Boh ti žehnaj.

    adaizm je
    Účastník

    Neklikajte priamo na odkaz. Kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz a stiahnite si ho pomocou príkazu uložiť ako. V skutočnosti neexistuje žiadna chyba v pripojení. Dostali ste varovanie, pretože keď kliknete na odkaz, váš prehliadač sa ho pokúsi spustiť s prehrávačom médií a informuje vás, že prehrávač Windows Media Player v počítači nie je správne nainštalovaný. Najprv si teda stiahnite súbor do počítača a potom ho otvorte v prehrávači médií, ktorý v počítači sledujete.

    Dobre, šamata, jeden som ja, prečo nefunguje Media Palyer? Nový formát nie je nainštalovaný.
    Ďakujem.

    3,14
    Účastník

    –> Pomôžem aj s chybami programu v počítači. Pozor všetci. :)

    3,14
    Účastník

    –> Dobre, keď prídem domov, kliknem na Ziel speichern unter... a uložím cieľ inak, ako ste povedali. Boh ti žehnaj.

    –> Keď som to teraz skúšal v škole, s Linuxom, tam bol cieľ uloženia ako menu. Teraz som prišiel domov, od dnešného rána mám na notebooku Windows 8 Pro, keď kliknem na odkaz, možnosti sú;

    - Skopírujte odkaz
    – Odkaz v einer Registerkarte ffffnen
    – Odkaz je ffffnen

    Ziel speichern unter... nie, čo sa stane teraz?

    Shame
    Účastník

    –> Keď som to teraz skúšal v škole, s Linuxom, tam bol cieľ uloženia ako menu. Teraz som prišiel domov, od dnešného rána mám na notebooku Windows 8 Pro, keď kliknem na odkaz, možnosti sú;

    - Skopírujte odkaz
    – Odkaz v einer Registerkarte ffffnen
    – Odkaz je ffffnen

    Ziel speichern unter... nie, čo sa stane teraz?

    Používam aj Linux (CentOS 6). Na operačnom systéme nezáleží. Zaujímalo by ma, ktorý prehliadač nemá túto možnosť? Nepoužívam internet explorer (neviem, ako to tam je). Navrhujem nainštalovať prehliadač Firefox.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Používam Firefox a po kliknutí pravým tlačidlom myši na odkaz sa táto možnosť zobrazí.

    –> Dobre, keď prídem domov, kliknem na Ziel speichern unter... a uložím cieľ inak, ako ste povedali. Boh ti žehnaj.

    …. Dúfam, že od nás všetkých

    Dobre, šamata, jeden som ja, prečo nefunguje Media Palyer? Nový formát nie je nainštalovaný.
    Ďakujem.

    Ako som už spomínal vyššie, nepoužívam operačný systém Windows, takže aj keď niečo napíšem, nie som si úplne istý, takže je najlepšie nedať vám nijaký návrh. Možno vám môžu pomôcť priatelia používajúci operačný systém Windows na fóre. Ak si video stiahnete do počítača, môžete si do systému nainštalovať ďalší prehrávač médií a bez problémov ho sledovať. Moja rada pre vás je prehrávač VLC. Okrem toho nemusíte inštalovať rozpúšťadlo. VLC je nainštalovaný s vlastnými riešiteľmi. Dúfam, že som mohol trochu pomôcť, aj keď to nevyriešilo váš presný problém.

    3,14
    Účastník

    –> Práve včera som si na svoj počítač nainštaloval Windows 8 Pro, mám Internet Explorer 10, Firefox nepotrebujem. Môžete nahrať tento dokument do rapid alebo dropboxu? Žiadal by som od teba príliš veľa, keby som sa pýtal aj toto? hanbiť sa:)

    Shame
    Účastník

    –> Práve včera som si na svoj počítač nainštaloval Windows 8 Pro, mám Internet Explorer 10, Firefox nepotrebujem. Môžete nahrať tento dokument do rapid alebo dropboxu? Žiadal by som od teba príliš veľa, keby som sa pýtal aj toto? hanbiť sa:)

    Môj čestný brat

    …… adresa, ktorá začína ubuntuone, je systém ako schránka. Ak je problém s otvorením videa v prehrávači, môžem nahrať súbor ako .zip a problém bude vyriešený. 

    3,14
    Účastník

    –> OK, sťahuje sa. Urobil som. :)

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 17)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.