A1 Skúšobný kurz nemeckého zjednotenia rodiny v Istanbule

> fóra > Všeobecné nemecké a nemecké kombinované rodinné kurzy A1 > A1 Skúšobný kurz nemeckého zjednotenia rodiny v Istanbule

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    MuhaяяeM
    Účastník

    VÁŽENÍ ČLENOVIA A NÁVŠTEVNÍCI, AKO TÍM Almancax, POSKYTUJEME VÁS NA ROKY V NEMECKOM VZDELÁVANÍ A NEMECKOCH VÍZACH, PASECH, SKÚŠKÁCH A1, RODINNÝM ZHODNOTENÍM, VZDELÁVANÍ V NEMECKU. VÝSLEDOK sme UPREDNOSTNILI A PREDLOŽILI VÁM DO REZERVÁCIE.

    VÁŽENÍ priatelia, VYKONAJTE VÝSKUM PODĽA VÝSLEDKOV SKÚŠKA A1 80% Z TÝCHTO PRVÝCH SKÚŠOK PRVÝ vstup do KAZANAMIYORU. VYKONAŤ VÝSKUM PODĽA VÝSLEDKOV V TURECKU náležite SKÚŠKA A1 PRIPRAVENÁ KURZOM POČET POČET NEFORTUNATÍVNE tri až päť AKO DEĞİL.A1 PRÍPRAVA NA SKÚŠKU VYSKÚŠAJTE, ŽE KURZY PRE PRÍJEMCOV NEŽIADE TROCH PÄŤ REČNÝCH VZOROV SÚ EZBERLOVANÉ A ODOSLANÉ. ODMENU PENIAZÍ POSKYTNUTÝCH NA KURZ NIKTO NEMÔŽE ZÍSKAŤ, KURZ UKONČÍ BEZ UČENIA NEMČINY.

    TAKÉTO PODUJATIA V TURECKU JE PRÍliš MNOHÉ, aké prežívajú priatelia GÖREBİLİRSİNİZ.DEĞERL VZOREK POČET KURZU právo PRIPRAVENÉ NEMECKOU SKÚŠKOU A1 v našom FÓRE V TURECKU JE NAOZAJ VEĽMI MALÉ.

    PRETO MÔŽETE ZDIEĽAŤ DOBRÉ NEMECKO KURZY, KTORÉ VEDETE TU.

    zilanxnumx
    Účastník

    Dobrý deň. Všeobecné informácie pre Nemecko. Chcel by som požiadať o Rakúsko. Budem rád, ak odpoviete. Som rád, ak odpoviete. Stretol som sa s rodinou vo Viedni. Trvalo to 13 mesiacov. Náš spis na polícii bol vyšetrovanie prvého manželstva mojej práce. Opýtajte sa, počkajte, odmietneme, povedali, že uplynuli 7 týždne, teraz prišlo akékoľvek oznámenie, ak táto policajná návnada, ak je taká, nebudú odmietnuté, stále čakáme na odpoveď, myslíte si, že čakáme na odpoveď.

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.