Vytvára výkonný dlh vízový problém?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    atašé
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    Mám kredit a kreditná karta dlh voči banke, dlh bol prevedený na exekúciu, zaujímalo by ma, či nebude problém vo víze na zlúčenie rodiny?

    Podal som žiadosť 30. septembra, pobočka cudzincov uviedla, že dokumenty sme odoslali kotve v stredu a obávam sa, že nebude problém.

    chyžná
    Účastník

    Dobrý deň,
    V prípade dlhu a exekúcie voči banke nebudú žiadne problémy, pokiaľ banka neuloží zákaz odchodu do zahraničia. Ak však máte dlh voči štátu, budete mať problémy, ako napríklad daňový dlh atď. Pri odchode do zahraničia nastane problém. Okrem toho, v Turecku, nespájajte štátny dlh v Nemecku, viem. Tiež som veľa hľadal. Kým som mal dlhy, dostal som turistické vízum a nikdy predtým to nebol problém.

    ysmnxnumx
    Účastník

    Ak nemáte zákaz zo zahraničia, myslím si, že sa nič nestane. Jeden z mojich priateľov mal dlh 10 XNUMX TL. Minulý týždeň môžete svoje vízové ​​dlhy zaplatiť zo zahraničia. Ale platí sa aj to, že keď vás colníci odtiahnu, neprídete do Turecka.

    chyžná
    Účastník

    Zákaz sa dozvedel od policajných zložiek v zahraničí.
    Ďalší postup samozrejme nepoznám. Dúfam, že nebudú žiadne ťažkosti.

    atašé
    Účastník

    Nemám žiadny daňový dlh voči nášmu štátu, ako som povedal, mám dlh voči banke, dali to pred 2 týždňami.

    chyžná
    Účastník

    Ak na sebe nemajú žiadny majetok, nebojte sa, nemôžu nič robiť. Zavolajú len právnu kanceláriu a obťažujú vás.

Zobrazujem 5 odpovedí – 1 až 5 (celkom 5)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.