Nemecké listy

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Nazir
    Účastník

    List klienta jeho banke uverejnený v New York Times

    Vážený bankový úradník,
    Som 86-ročný zákazník s účtom vo vašej banke.
    Na druhý deň som napísal inštalatérovi šek na 100 dolárov.
    Tento šek musel tento šek odoslať do vašej banky za 3 nanosekundy, aby mi bolo z môjho účtu odobraté množstvo finančných prostriedkov, ktoré som použil vo vašej banke, aby som ho mohol inkasovať.
    Samozrejme, keďže v tom čase na mojom účte neboli peniaze, úroky a penále boli účtované vo výške 30 dolárov. Vo svojich fondoch som však mal 1.000.000 XNUMX XNUMX dolárov.
    Keď som sa chcel sťažovať na túto situáciu, takmer pol hodiny som bojoval s neosobným, neslušným, nahraným a anonymným hlasom dámy v telefóne vašej banky.
    Každú chvíľu som počúval hudbu a musel som 28-krát stlačiť rôzne klávesy. Ale nikoho som nemohol osloviť.
    Ako viete, každý mesiac mám tisíce dolárov účtov, hypotekárne odpočty, platby kreditnou kartou.
    Odteraz pre všetky ZRUŠUJEM automatické platby vykonané z môjho účtu.
    Odteraz chcem zástupcu zákazníkov, ktorý rozumie tomu, čo hovorím, z mäsa a kostí a hovorí anglicky.
    Chápete, že najlepším komplimentom je napodobňovať ich.
    Urobím to ako ty.
    Váš zástupca zákazníka mi zavolá pri každej platbe a zadá heslo s minimálne 28 číslicami, ktoré zadám.
    Potom, ak si odo mňa 1 kláves dohodne termín, 2 klávesy budú môcť zanechať správu o platbe, 3 kľúče sa pripoja k mojej obývacej izbe, odpoviem, ak tam budem, 4 kľúče sa pripoja k mojej spálni a hovorte so mnou, ak nespím, 5 kľúčov sa dostane na toaletu, 6 kľúčov k môjmu mobilnému telefónu, 7 kľúčov bude môcť zanechať správu v počítači. Ak nastaví kláves na 8, môže si ich znova vypočuť.
    Ak sú medzi tým prestávky, dovolím mu počúvať nádherné hudobné dielo z mojich starých platní a gramofónu.
    Mojou jedinou požiadavkou od vás je poskytnúť mi finančné informácie o vašom personáli vrátane informácií o totožnosti, priezviska matky, podpisových obežníkov získaných od notára a ich listín.
    Pripravil som aj zmluvu ako ty. 8 strán. Váš mal 42 strán, bol som spravodlivý. Túto zmluvu podpisuje zástupca zákazníka, vedúci pobočky vašej banky a predstavenstvo vašej banky, ktoré mi pridelíte a pošlete mi doporučene potvrdenie.
    Po obdržaní tejto zmluvy pošlem vášmu zástupcovi zákazníka 28-miestne heslo. Toto heslo sa samozrejme bude meniť každý mesiac.
    Za túto zmluvu a transakcie sa vám budem každý mesiac ospravedlňovať a účtovať vám 20 dolárov.
    Ak nemôžete splniť tieto podmienky, pripravte si mojich 1.000.000 XNUMX XNUMX dolárov v hotovosti a zajtra ich kúpim.
    Prajem vám dobré skutky, žiadam vás, aby ste ma čo najskôr kontaktovali.
    S pozdravom,
    Váš zákazník…

    QUELLE35
    Účastník

    Skvelý vole ;D  Ďakujem za zdieľanie s priateľom :)

    vysoký
    Účastník

    Ďakujem Nazire, toto je to, čo nazývajú "sýkorka za tetovanie"...

    Nazir
    Účastník

    Predstavte si, táto žena má 86 rokov a ja som mladý človek. Zrazu som narazil na pásku, verte mi, mám krízu, len keby som mohol dostať do rúk tých ľudí a osobu, ktorá tú pásku vynašla… ach bohatstvo…. Aké šťastie má stará žena...

    kubraa
    Účastník

    Je to veľmi krásne, zdravie vo vašich rukách

    česť gs
    Účastník

    Predchádzajúce a nasledujúce novinky! :) Taký bol aj habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anonymný
    návštevník

    yaril:) yaril:)naozaj veľmi vtipné a veľmi milé banky takto ľudí privádzajú do šialenstva.[ potlesk:)

    od Plejaden
    Účastník

    udieranie vlastnou zbraňou sa nazýva :)

    wolwos
    Účastník

    wow včela stará masli ale naša babička je múdra ..
    No keď zbohatne, môže si robiť, čo chce...

    Zaujímalo by ma, čo sa nakoniec stalo :::::?? Banka túto ponuku prijala hehehe samozrejme nie, aké žuvačky sú pre nich 1 milión dolárov....

    milujú dievča
    Účastník

    tak krásna =)

    xmcraex
    Účastník

    velmi super walla

Zobrazujem 10 odpovedí – 1 až 10 (celkom 10)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.