Moja žena klamala petíciu

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Valuec
    Účastník

    Ako viete, predtým som otvoril tému. 3 roky a 4 mesiace sme s manželkou žili pod jednou strechou v ťažkom konflikte a nepokojoch po 1 týždni pred odchodom z domu som sa vrátil do Turecka. Moja žena išla o dva dni do ausländeramt a sťažovala sa na mňa. Povedali, že s vami dokončili čas a vyhrali od vás nezávislé stretnutie. Napriek tomu zaútočil a podal falošný návrh. Vraj som vyprázdnil celý bankový účet a utiekol atď. atď. Teraz mám lístok na piatok, tentokrát som si kúpil lístok nie do toho mesta, ale do mesta, kde žije môj bratranec. Dostanem prácu v Nemecku na letisku s týmito nepravdivými informáciami? Už mám reláciu do roku 2022.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Keby sa sťažoval na polícii, samozrejme, že by vás vyzdvihli pri vchode na letisko a vypočuli vás.

    Valuec
    Účastník

    Keby sa sťažoval na polícii, samozrejme, že by vás vyzdvihli pri vchode na letisko a vypočuli vás.

    Žiadny z nich nie je skutočný  ;) môžu vyzerať kontoauszuge. 😉

    bezcitný
    Účastník

    A preboha nechápem ich manželov, ktorí sa oženili s nasledujúcim moriakom, aby sa ponížili potopením :) veľký. Je pravdepodobné, že máte partnerskú kartu, môžete si povedzme vybrať peniaze. Váš manžel nemôže peniaze vybrať. Existuje v tom prekážka? Nemusíte sa báť, v zaseknutej myši z cudzieho bytu nemohol nájsť to, v čo dúfal, teraz skúša každú škaredú vec, neváhajte, buďte v pohodlí, nebude problém na letisku si nezabil nikoho. :)

    Valuec
    Účastník

    A preboha nechápem ich manželov, ktorí sa oženili s nasledujúcim moriakom, aby sa ponížili potopením :) veľký. Je pravdepodobné, že máte partnerskú kartu, môžete si povedzme vybrať peniaze. Váš manžel nemôže peniaze vybrať. Existuje v tom prekážka? Nemusíte sa báť, v zaseknutej myši z cudzieho bytu nemohol nájsť to, v čo dúfal, teraz skúša každú škaredú vec, neváhajte, buďte v pohodlí, nebude problém na letisku si nezabil nikoho. :)

    Áno, mal som partnerskú kartu. Mzda nás oboch prichádzala na túto kontrolu. Takže to nemá čo robiť 😂 Môžem dokázať úplnú lož. Túto myšlienku už dali aj jeho priatelia.

    Zuzudur
    Účastník

    Ahojte priatelia, poslal som na konzulát e-mail o vízach, moja žena išla do kancelárie cudzincov, moje dokumenty neboli zaslané Informácie o pohovore boli urobené v Nemecku 25. novembra. :) moje zamestnanie zostalo aj po novom roku

    bezcitný
    Účastník

    Práve útočí, pretože zúri, ale nemôže nič robiť. Kamaráti, ktorí toho v Nemecku vedia veľa, dávajú také nezmysly :)

Zobrazujem 6 odpovedí – 1 až 6 (celkom 6)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.