Zostať dvakrát v integračnom kurze.

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    istanbull je
    Účastník

    Ahojte, pozdravujem všetkých,
    Momentálne som v 5. module integračného kurzu (prvá časť úrovne B1). Skúšku budem mať po 2 mesiacoch.
    Ak som na konci kurzu neuspel na skúške, musel som sa na kurz vrátiť.
    Je medzi vami niekto, kto mal na začiatku taký incident?
    Čo by tiež mali urobiť tí, ktorí po absolvovaní dvoch over-the-top integračných kurzov nemôžu dostať B2?
    Vopred ďakujeme za vašu pomoc a pripomienky,
    Rešpekt a pozdrav…

    tugce_doerj je
    Účastník

    Ak skúšku nezvládnete, pôjdete na 300-hodinový rekvalifikačný kurz, potom musíte na skúšku nastúpiť znova. Ak túto inavidu nemôžete absolvovať, môžete si zaplatiť a ísť znova na kurz, nezabudnite však na prezentáciu, bez absolvovania skúšky b1 sa neúčastnia na neurčitý čas, tak sa pozrite, čo robia, a získajte toto osvedčenie.

    istanbull je
    Účastník

    V prvom rade ďakujem pani Tuğçeovej za rýchlu odpoveď,
    Keďže sa už rok starám o naše dieťa, nemohla som navštevovať kurz ani pracovať v žiadnom zamestnaní.
    Mal som certifikát A2. Dostal som ho pred 5 rokmi od Goetheho. V tomto období som mohol hovoriť s rodinou mojej manželky aj s Nemcami, aj keď so zlomenou gramatikou.
    Po začatí integračného kurzu som trochu upadol do depresie, bol som starý, problémy boli ťažké, napriek tomu som v teste einstufung dostal B1.
    Nemám takmer žiadne problémy s rozprávaním a porozumením.
    Písanie a gramatika sú v dnešnej dobe náročné.
    Aj problémy, s ktorými mám ťažkosti, sú problémy ako Dativ Akkusativ genitiv. Pretože nemám rád memorovanie, neviem sa z toho dostať.
    Chcel som byť pripravený na všetko, čo sa mi môže stať. Tiež, keď všetci mali negatívny prejav o relácii, chcel som urobiť všetky možné preventívne opatrenia.
    Existuje nejaká metóda, pomocou ktorej sa môžem naučiť témy, ktoré chcem vysvetliť vyššie?
    Ešte raz ďakujem.

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.