Externý jazykový kurz takmer nemecký?

> fóra > Aktívne učenie a nemecké metódy memorovania slov > Externý jazykový kurz takmer nemecký?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    headshot
    Účastník

    Ahoj !
     
        Na tomto fóre som ešte nový. Ale myslím si, že je to veľmi dobré fórum. Takže bez toho, aby ste absolvovali jazykový kurz zvonku, internet, knihy atď. Môžete sa naučiť nemecky z miest? Rozumieť a hovoriť? Zaujímalo by ma to. Vopred ďakujem !!!  :)

    sekada
    Účastník

    Ak začínate od nuly, hovorím, že musíte mať sprievodcu.

    blue_mavis
    Účastník

    Začal som od nuly, nedostal som nijakú pomoc, je dôležité len to, kde začať, a ak ste rozhodní, nič sa nestane, ak si poviete, že to robím.

    esma 64
    Účastník

    Ja sám som vyšiel zo svojho postupu v Turecku, sám som sa naučil niečo publicistické do minulosti akkusativný datív, ale teraz neviem ešte dozadu v mojich Kde sú obálky prídavných mien také jednoslovné Slovesá podrobiť sa olmuyo prosím olurmusunuz pomoc vo mne

    Gin tonikum
    Účastník

    Nemčina je jedným z jazykov, ktoré majú na internete najviac materiálov. Existuje naozaj veľa zdrojov na výučbu nemčiny.
    Ak sa pýtate, aké metódy je možné dodržiavať pri učení sa cudzieho jazyka:
    1-gramatika je naučená
    2-slovo sa učí
    3 - Niektoré vety sa učia vo formách
    4-Cvičenie je hotové

    Týmto spôsobom sa môžete naučiť cudzí jazyk bez toho, aby ste chodili na kurz.

    zuzu na
    Účastník

    Som na tom rovnako ako ty.Myslím, že sa mi to podarí aj bez toho, aby som chodil na nejaký kurz.. Začal som od abecedy, keď som povedal čísla dni, ľahké slovesá, veľmi som pokročil, jupí :) ale veľa som videl výhodou je znalosť angličtiny. Pri učení používam rovnaké techniky.

    môj Japonec
    Účastník

    Môžete sa učiť, ale nebude to fungovať, pokiaľ si necvičíte prax.

    samet_kys
    Účastník

    Priatelia, môžete nám povedať niečo o najlepšej šlabikári, čítaní kníh a CD pre priateľov ako ja, ktorí začnú od nuly v nemčine? :)

    yejades
    Účastník

    Teraz je na internete toľko zdrojov, že si nemyslím, že kurzy slonov sú pre mnohých ľudí potrebné. Samozrejme, niektorí ľudia potrebujú sprievodcov. Táto situácia sa mierne líši od človeka k človeku. Okrem toho jazykové kurzy nemôžu veľa pridať z praktického hľadiska, pretože je na jednotlivcovi, ako si to vytvorí. Ale ak ste odhodlaný a nadšený človek, prečo to nespraviť sám? Taktiež tí, ktorí sa predtým učili iný jazyk, vedia lepšie, čo robiť, keď sa učia druhý jazyk. To samozrejme platí pre západné jazyky. Jazyky ako čínština a ruština sú vo veľmi odlišnej pozícii. Dôležité je dobre využiť dostupné príležitosti. Anglický základ som získal v prípravnej triede na strednej škole. Okrem toho som neabsolvoval žiadne kurzy. Pretože to boli pre mňa vyhodené peniaze. Z hľadiska gramatiky už mali dobré vzdelanie. Ostatné bolo na mne, pretože keby som im zaplatil, stále by mi ukazovali tie isté veci. Sám som si vyčistil gramatiku. Snažil som sa hovoriť cez Skype. Chatoval som a fungovalo to. Navyše som sa zároveň bavil. Úprimne povedané, necítim potrebu absolvovať kurz, keď sa učím iný jazyk. Na internete sú stránky, ktoré vysvetľujú veľmi dobrú gramatiku. Snažím sa ich skúmať a učiť sa pre seba. Ako som povedal o rozprávaní, existuje veľa rodených hovorcov, ktorí vám môžu pomôcť. Získajte mikrofón a cvičte. Vy ho naučíte turecky a on bude učiť svoj vlastný jazyk...

    Vďaka

    saalesque
    Účastník

    práve som začal nemecky. Keď som začínal, kúpil som Fonovu nemeckú 2-sadu kníh. Učím sa sám, teraz som dokončil knihu, zasiahla vojenská služba, trochu som zabudol. teraz som túto príhodu riešil znova. Cakam na vase rady priatelia

Zobrazujem 9 odpovedí – 1 až 9 (celkom 9)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.