D Typ národnej vízovej aplikácie (pre firmy) Môžem získať informácie

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    rosestain
    Účastník

    V prvom rade ahoj, v auguste som bol na vízovom pohovore.
    Maturujem v odbore účtovníctvo, ale pokračujem v počítačovom štúdiu.
    a mám príslušné osvedčenie o školení, opravách, údržbe a opravách personálu z ministerstva národného školstva a osvedčenie A1 z Teol.
    Samozrejme, dovoľte mi povedať, že som bol s konzultačnou spoločnosťou podvodný ako niektorí iní.
    Vstúpil som do pohovoru a opýtal sa, či hovoríte týmto jazykom, povedal som úprimne svoje meno, odkiaľ som prišiel a trvalo to priemerne 5 - 10 minút.
    Po 1 mesiaci prišlo moje odmietnutie, obsahom nebolo to, že by som nemal jazykové a odborné osvedčenie, ale mal som v ňom odborné osvedčenie.
    Výsledkom môjho výskumu MEB nevyzerali teplo.
    Teraz som znova dostal certifikát od VQA. Čakám. Mal som diplom a apostilu, ktoré sa nezapočítavajú. Mám na pamäti otázku, že si nechám vyhotoviť aj tento prichádzajúci dokument. FMC Je možné nerátať dokument, z ktorého som dostal, môže niekto, kto má s tým skúsenosti, napísať?
    Poznámka: Nie som absolvent vysokej školy Som absolvent strednej školy Absolventi univerzity by nemali hovoriť o miestach, ako je hlavná budova, ktorú postavili, pretože proces je skutočne odlišný a čakám na komentáre mojich priateľov, ktorí proces riadia. káva :)

  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.